Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OK. Jestem trochę "confused" w tej migracji. Dzwonili do mnie z infolinii (po raz kolejny), i po raz drugi mi powiedziano, że:

a) coś takiego jak Full Extra w ogóle nie istnieje

B) przy Superpremium+HBO+Cinemax+Filmbox z multiroomem (który mi proponują po zawrotne PLN139 po raz czwarty), nie mogę dostać Sundance Channel i History HD, bo te kanały mają nie działać na moich dotychczasowych kartach (kamelon z Cyfry+ z MR) i musiałbym wymieniać karty, dostać nowy odbiornik (nie mam receiverów od cyfry) i multiroom miałby się niby pokomplikować.

 

Faktycznie tak jest, czy to tylko jakieś banialuki aby wkręcić mnie w wyższy pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vOn

 

a) to może nie być kłamstwo ;-) zależy jakiego czasu użyć :D promocja była i jest dostępny regulamin,według niektórych już się skończyła a innym wciąż się udaje ją dostać-zależy kogo spytasz(jedno jest pewne,że jej dostępność ogranicza się tylko do sprzętu ADB)

b)History HD nie działa na sprzęcie z Cyfry+(dostępna wersja SD)

 

P.S.

A wypowiedzenie złożyłeś? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca października, wypowiedzienia jeszcze nie złożyłem.

 

Sprzęt ADB, to chyba nie mam, dwie karty kameleon, do tego w zeszłym roku dali jakieś takie małe pudełeczko do multiroomu ze złączem USB, jest gdzieś w pudełku bo ja i tak na własnych odbiornikach śmigam. Sagemcom DSI83 chyba. Czyli Full Extra mnie nie obejmuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Napisałem do nich maila że chcę pakiet Universe + 6xC+ za 59 pln - tylko w takim przypadku moge zostać w NC+ - inaczej wypowiedzenie wejdzie w życie i żegnaj NC+.

 

Konsultantka wysłała mi ofertę na Universe + za 59zł + pakiet platinum (czyli 6xC+)+ za 0zł - wszystko na 12 m-cy. Na infolini nic takiego mi nie proponuja.

(...)

pzdr

Konrad

Możesz podać email na który pisałeś ? bom z chęcią napiszę bo na infolinii nic mi nie proponują dobrego.

 

 

Jest szansa na nc+ platinum i wymiana na mediaboxa z PVR BOX+* HD 500 GB Pace oraz nc+ go za 99zł/msc bo dzwonili po wypowiedzeniu i brak efektu ? Obecnie mam Canal + optimum hd

 

 

Panowie dostalem taka oferte - link ponizej : oferta laczona : tj. Universe + za 59pln oraz platinum (czyli 6xC+) za 0zł.

oferta z maila: kontakt@info2.ncplus.com.pl

 

zaproponowali mi to grubo tydzien temu i narazie nikt nie chce tego potwierdzic.

 

http://www.sendspace.pl/file/c53b48587686e296d136b71

 

pozdro

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowa mi się kończy w połowie października.

Trochę przysnąłem z wypowiedzeniem więc mam będzie świecić do połowy listopada.

Zanim wypowiedziałem umowę telefony codziennie z ofertą Silver za 69zł.

Teraz nagle cisza, wysłałem maila pod wyżej wymieniony adres że chciałbym Universe + 6xC+ + 3XHBO za 69zł, z tego co czytam niektórzy twierdzą że dostali to nawet za 59zł

Mam n-kę, płacę 69zł, miałem kanały n premium teraz mam 6xC+ w zamian.

Więc teraz uzbrajam się w cierpliwość i czekam...

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Napisałem do nich maila że chcę pakiet Universe + 6xC+ za 59 pln - tylko w takim przypadku moge zostać w NC+ - inaczej wypowiedzenie wejdzie w życie i żegnaj NC+.

 

Konsultantka wysłała mi ofertę na Universe + za 59zł + pakiet platinum (czyli 6xC+)+ za 0zł - wszystko na 12 m-cy. Na infolini nic takiego mi nie proponuja.

(...)

pzdr

Konrad

Możesz podać email na który pisałeś ? bom z chęcią napiszę bo na infolinii nic mi nie proponują dobrego.

 

 

Jest szansa na nc+ platinum i wymiana na mediaboxa z PVR BOX+* HD 500 GB Pace oraz nc+ go za 99zł/msc bo dzwonili po wypowiedzeniu i brak efektu ? Obecnie mam Canal + optimum hd

 

Panowie dostalem taka oferte - link ponizej : oferta laczona : tj. Universe + za 59pln oraz platinum (czyli 6xC+) za 0zł.

oferta z maila: kontakt@info2.ncplus.com.pl

 

zaproponowali mi to grubo tydzien temu i narazie nikt nie chce tego potwierdzic.

 

http://www.sendspace.pl/file/c53b48587686e296d136b71

 

pozdro

Konrad

 

Obejrzałem pliki i nie ma tam żadnego numeru umowy czy czego innego.

A napisali jak można skorzystać z tej oferty? Trzeba czekać na telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak żona rozmawiała to wszystko jasne ;-)

 

Pytam,bo piszesz, iż spóźniłeś się ze złożeniem wypowiedzenia-stąd moje pytanie wcześniej. Aby umowa zakończyła się i nie przeszła na czas nieoznaczony należy najpóźniej na 30 dni przed końcem okresu oznaczonego dostarczyć wypowiedzenie.

 

Jeżeli np. umowę podpisywałeś 15 maja 2012r. na 12 m-cy to liczy się to tak:

-od 15-31.05 miesiąc aktywacji a dopiero czerwiec to pierwszy miesiąc umowy-czyli w tym przypadku umowa kończy się 31.05.2013r. i najpóźniej 30 dni przed tą data należy dostarczyć wypowiedzenie umowy aby zakończyła się ona w tym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, więc do rzeczy będąc bardziej szczegółowym:

Umowa z dnia 28/06/2012 na 15mies + miesiąc aktywacji

Wypowiedzenie dotarło 5 września.

Czyli wypowiedzenie trzeba wysłać nie wcześniej niż 3mies przed końcem okresu oznaczonego ale też nie później niż 30dni przed tym okresem?

Czyli wnioskuję że koniec umowy powinien być 31 października ponieważ mój "miesiąc aktywacji" trwał raptem 2 dni i nic nie będę przepłacać na koniec?

Przy okazji dziękuję za wyklarowanie. :]:]:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę możesz wypowiedzieć nawet zaraz po jej podpisaniu -toteż nie ma tu terminu "nie wcześniej",ale jest nie później niż na 30 dni przed końcem okresu oznaczonego. ;-) najważniejsze aby jasno wyrazić wolę, iż chcesz by umowa zakończyła się zgodnie z okresem na jaki została zawarta.

 

P.S.

Jeżeli czerwiec.2012r. jest miesiącem aktywacji(+miesiąc aktywacji to nie chodzi o liczbę dni tylko o ten konkretny miesiąc w którym podpisałeś umowę) to umowę masz do 09.2013r. Jeżeli na 30 dni przed końcem września nie dostarczyłeś wypowiedzenia to umowa przechodzi na czas nieoznaczony.

 

Zawierana na odległość czy w punkcie sprzedaży?

 

Jeżeli zawierana stacjonarnie i spóźniłeś się z dostarczeniem wypowiedzenia to wg.mnie zakończy się z końcem grudnia 2013r.

 

Oczywiście mogę się mylić i dobrze by to było np.telefonicznie na BOK ustalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurek1 może napiszę inaczej to sens i skutek wyda Ci się oczywisty ;-) np.podpisuję dzisiaj umowę na rok i dzisiaj również składam jej wypowiedzenie(wyrażam w nim wolę by umowa zakończyła się zgodnie z okresem na jaki została zawarta) a co za tym idzie umowa rozwiązuje się po roku. Plusy-nie zapominam jej wypowiedzieć w przyszłym roku,nie przechodzi na czas nieoznaczony i nie płacę abonamentu w nowych wyższych cenach.

 

@Reksio byłem przekonany, iż jankes3324 napisał, że ma N-kę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - zadzwoniłem

Umowa mi się kończy na koniec grudnia. Mam n-ke, miałem n -premium, teraz mam 6xc+ zamiast

Zaspałem o tydzień więc przedłużyła się o 3 miesiące.

Cena jaką będę płacił przez ostatnie 3 mies to 92zł zamiast 69zł.

Wypowiedzenie zaksięgowane 5 września czyli o tydz za późno.

Nowa oferta po wypowiedzeniu to zachowanie tego co mam po tej samej cenie - czyli 69zł za Universe i 6xC+ na 12 mies czyli coś tam ugrałem bo wcześniej to tylko pakiet Silver za 69zł lub tylko drożej

HBO za darmo za tą cenę - nie ma takiej oferty - mogą dać za 20zł/mies na 6mies, o multiroomie nie chciałem gadać bo nie potrzebuję

Na razie podziękowałem pytając się czy ta oferta będzie aktualna jak zadzw następnym razem, powiedzieli że tak

Chyba się zgodzę bo po co mam przepłacać?

Co myślicie? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...