Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po wczorajszym telefonie do nc+ wykonalem dzis polaczenie nr 2 z informacja ze nie chce przedluzac umowy (proponowali wczoraj comfort+pczka C+ za 64zł oraz silver +paczka C+ za 69zł) i pytaniem gdzie moge zwrocic sprzet. Konsultant pytal o powody (powiedzialem ze zdecydowanie za wysoka cena) i jaka cena by mnie w takim wypadku interesowala. Powiedzialem ze wiecej niz 50 zl za podobny pakiet co teraz (posiadam Canal plus start) nie zamierzam placic. Poinformowal mnie, że do konca tygodnia maja dzwonic z lepsza oferta więc walczymy dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwoniłem do DUK n-ki, ponieważ wypowiedziałem umowę, z pytaniem do kiedy mam czas na zwrot sprzętu. Dowiedziałem się że skoro mam umowę do końca lipca to muszę dekoder oddać do 14 sierpnia.

Kolejne moje pytanie dotyczyło ofert programowej tzn pytałem czy od 1 lipca znikną alekino, minimini itp. na co konsultant odpowiedział że chyba tak, ale sam do końca nie był pewien. Na koniec powiedział żebym cierpliwie czekał bo w drugiej połowie lipca na pewno ktoś z DUK będzie się ze mną kontaktował i będą mnie namawiać żebym został. Także cierpliwie czekam na jakąś sensowną ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Orientujecie się , czy Jest możliwa opcja universe + plus paczka 6 x C+ za 49 zł - 59 zł ( tak jak piszecie ) plus wymiana philipsa pvr na mediaboxa z utrzymaniem 0zł za najem dekodera ?

Ewentualnie jak nie to ile można wywalczyć najmniej miesiecznie za mediaboxa .

 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batali z nc+ zakonczona. Niestety nie udalo mi sie wynegocjowac tego co chcialem czyli universe + paczka C+ za 49zł (oferowali za 59zł). Moj nowy pakiet to Comfort+ oraz pakiet Canal + sport premium (w sklad wchodza c +sport oraz 2 kanaly c+ family albo film juz nie pamietam, przy czym konsultant kilka razy zagwarantowal ze tylko na tych kanalach oraz nsport beda transmitowane mecze) oraz umowa na 12 miesiecy. Czyli wszystko co mnie interesowalo za kwote 44zł. Moja dotychczasowa oferta to Canal plus start pierwsze pol roku 28zl, nastepne pol roku 56zł. Podsumowujac jestem raczej zadowolony z osiagnietej oferty. Powodzenia w negocjacjach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początku to co mam oferowali mi za 129zł, zresztą to chyba cena standardowa tego co mam, bo zostałem poinformowany że jak umowa przejdzie na czas nieokreślony to właśnie tyle będę płacił. Dla mnie ważne jest to że mam Canal+ i HBO bo właśnie na tych opcjach mi zależało. VOD traktuję jako dodatek. Czasem może coś luknę w Serialach+, a netVOD+ to może czasem pozostali domownicy obejrzą coś w TVNPlayer (ja od tego trzymam się z daleka :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...