Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam do Was prośbę o informację.

Umowa kończy mi się w lipcu - wypowiedzenie wysłane.

Mam teraz CANAL+ SUPERPREM.HD ( bez filmboxów i cinemaxów i multiroomu) za 108 zł (philips PVR za 0 zł)

 

Chcę dokładnie to samo - jak to zestawić teraz przy migracji żeby było najkorzystniej no i jaką kwotę można uzyskać przy dobrych negocjacjach.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich

Najkorzystniej universe+ z paczka 6xc+(49-59zł) i do tego HBO

 

Dzięki Slayer.

Orientujesz się za ile to hbo mogę wywalczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko jedno ważne mam. Dzwonili do mnie już chyba ze 4 razy razy z ofertami., za każdym razem mówiłem że przemyślę. Ostatnia zaoferowana to: Univesre + paczka C+ i multiroom za 69zł. Odpowiada mi taki układ, ale tutaj mam parę pytań. Czy będę musiał płacić za nowe dekodery, czy mogę po prostu pozostać przy obecnych? I jeszcze jedno, czy da radę wymienić jeden z tych dekoderów na nowy bez jakichś większych kosztów? Chodzi o to że tylko jeden z nich jest w HD, a chciałbym dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dismas jak przegapiłeś termin minimum 30 dni przed końcem umowy na wysłanie wypowiedzenia. To teraz z tego co się orientuję masz 3 miesięczny okres wypowiedzenia.

to jest chyba tak że

wypowiedzenia w trakcie umowy - czyli czerwiec - wypowiedzenie - miesiąc

wypowiedzenia po upłynięciu umowy - czyli lipiec - wypowiedzenie - 3 miesiące

=================

 

 

a teraz jeszcze jedno pytanie

po jakim czasie dzwonią do osób z ofertą, które takie wypowiedzenia już wysłali ?

pakiet Univesre + paczka C+ i multiroom za 69zł - brałbym w ciemno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysto teoretycznie to 39zł, bo po tyle oferują comfort. W tych promocjach OP Platinum paczka canal+ jest promocyjnie gratisowo. Ale szczerze to trochę wątpie, że mogą dać pełną paczkę canal+ za 39zł. Chociaż równie niemożliwe wydawało to się za 49zł. To kto wie :-) Ale byłby to chyba rekord ceny za canal+. Ps. to było do placid-a, nie odświerzałem strony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Macie jakiś numer do DUK-u NC+ czy lepiej poczekać aż sami zadzwonią? Bo dzwonili do mnie w czwartek ale się nie zdecydowałem na ofertę i powiedziałem by poczekali do piątku. Jak dzwonili w piątek to niestety nie mogłem odebrać i czekam dziś na telefon ale coś cicho. Może się obrazili :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...