Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kucharz, mi zaoferowali mediabox+ za 49zł, ale negocjuje inne rzeczy wiec jeszcze sie nie zdecydowalem, mozesz sie bic dalej...tez mam sypiacego sie boxa 250gb

Ale ja negocjuje przy okazji przedłużenia umowy, więc myślałem, że turbacza mi dadzą spokojnie a tu 10zł miesięczna opłata mi koleś mówi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam n w opcji wszystkie pakiety tematyczne za 59zł. Koniec umowy z koncem lipca (dodam że jestem abonentem chyba od 2009 albo 2010 roku).

 

Chciałbym to samo z multiroom za 10zł wiecej tj 69zł i to jest maks co moge zapłacić. Obowiązkowo wymiana dekodera bez żadnych dopłat bo ten stary biały który dostałem za free strasznie wariuje co było zgłoszone kilkakrtonie na infolinie. Miło by było mieć c+ sport hd dało by rade w tej kwocie?

 

ps

jakos 2 tyg temu kobieta do mnie dzwoniła z ofertą za 59zł pakiet universe tylko to było na szybko bez żadnych negocjacji bo nie mogłem rozmawiać

 

bardzo konkurencyjny jest cyfrowy polsat to samo z multiroom w cenie za 59zl i mam dylemat ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białasa na białasa wymienią ci za frre.teraz juz możesz to zrobic i nie czekać na migracje.mozna dostać c+ w tej cenie co piszesz.następna sprawa to chcesz MR.w tym przypadku wymiana dekodera minimum na turbo z aktywacja 149 lub 49+10zł misięcznie.do tego dodatkowy dekoder do MR z aktywacją 49 zł.+10zł miesięcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytania, bo zbliża się 1 lipca. Wtedy to podobno wyłączone zostaną mi CNN oraz CN. Czy rezygnacje z umowy wysyłam, jak już mi przestaną świecić te kanały? Wystarczy napisać, że z powodu wygaśnięcia gwarantowanych kanałów rozwiązuję umowę przedwcześnie (są jakieś gotowe druki może)? Po wysłaniu mam czekać na ruch z ich strony, czy sam mam zadzwonić? Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysyłasz najwcześniej 1 lipca,ale najpierw zobacz,czy masz je w umowie jako gwarantowane.jeśli aneks podpisywałeś przed grudniem 2012 to masz gwarantowane.jak później zawierałeś umowę lub aneks,to nie możesz rozwiązać umowy z tego tytułu.po wysłaniu wypowiedzenia czekaj na tel.sami maja dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, to była moja pierwsza umowa, bez żadnych aneksów po drodze, podpisana w listopadzie 2011 (nie czytam teraz umowy, ale z tego wynika, że na pewno mam gwarantowane). 1. Czyli wysyłam 1 lipca, jak już nie będą świecić, i czekam na telefon od nich. 2. Za lipiec będę musiał płacić (myślę, że na pewno)? 3. Wysyłam jako polecony z potwierdzeniem odbioru, do Warszawy na Sikorskiego 9?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam n w opcji wszystkie pakiety tematyczne za 59zł. Koniec umowy z koncem lipca (dodam że jestem abonentem chyba od 2009 albo 2010 roku).

 

Chciałbym to samo z multiroom za 10zł wiecej tj 69zł i to jest maks co moge zapłacić. Obowiązkowo wymiana dekodera bez żadnych dopłat bo ten stary biały który dostałem za free strasznie wariuje co było zgłoszone kilkakrtonie na infolinie. Miło by było mieć c+ sport hd dało by rade w tej kwocie?

 

ps

jakos 2 tyg temu kobieta do mnie dzwoniła z ofertą za 59zł pakiet universe tylko to było na szybko bez żadnych negocjacji bo nie mogłem rozmawiać

 

bardzo konkurencyjny jest cyfrowy polsat to samo z multiroom w cenie za 59zl i mam dylemat ...

 

Jeżeli chcesz MR to weź to przed zmigrowaniem.Za 59zł powinieneś ugrać paczkę C+ w universe.Sprzętu bez aktywacji nie dają.W universe dekodera mediaBOX nie dostaniesz.Mi Turbo nie chcieli dac,bo podobno nie mają.Jak postarszyłem ,że jednak nie podpiszę umowy jak nie dostanę dekodera bez nagrywania to zaproponawali mi PVRBOX 250GB za 49zł jednorazowa opłata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ma na myśli wszystkie canal+. Ale to bez wysyłania wypowiedzenia nawet nie masz co marzyć o takim pakiecie. Jest to zresztą specjalna oferta. Oficjalnie wszyscy konsultanci mówią, że nie ma takiej oferty. Także musisz złożyć wypowiedzenie, i czekać do końca umowy. Przed czasem takiej oferty na pewno nie dostaniesz. Ja mam do końca miesiąca umowę, i jeszcze takiej propozycji nie dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma takiej oferty , ta oferta to tak zwana jak oni to mówią "indywidualna oferta" .. Od razu Ci mówią że jak przyjdzie aneks to będziesz miał w nim napisane że masz "goły" pakiet , bez tych właśnie indywidualnych dodatków . Swoją drogą aneksy miały przyjść na początku czerwca a na razie o nich cicho .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmigrowałem z n-ki ostatniego maja i oczywiście miesiąc wcześniej,czyli pod koniec kwietnia umowę wypowiedziałem.W n-ce mogłem dobrać MR podczas trwawania umowy,oczywiście aktywacja na dekodery według cennika.Myślałem,ze tak samo będzie w nc+ i np. za 3 miesiące będę mógł dobrać MR.Dzisiaj dzwoniłem w sprawie dekodera,bo ten cudowny wynalazek już mi się 5 razy zdążył zawiesić i tak przy okazji zapytałem właśnie o MR.Opcja jest dostęna ale w wyższym pakiecie prawdopodobnie dopiero od gold. :evil:

Prawda jest,że nie wszystkim dają taki pakiet universe+6xc+ za 59zł,bo dwóch moich znajomych mimo wypowiedzenia odeszło bez nowej umowy i są teraz wolnymi ludźmi. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białasa na białasa wymienią ci za frre.teraz juz możesz to zrobic i nie czekać na migracje.mozna dostać c+ w tej cenie co piszesz.następna sprawa to chcesz MR.w tym przypadku wymiana dekodera minimum na turbo z aktywacja 149 lub 49+10zł misięcznie.do tego dodatkowy dekoder do MR z aktywacją 49 zł.+10zł miesięcznie

twierdzisz, że nie wymienią Ci dekodera z czarnego na Turbo za 0zł ? bo czytałem, że nie jedna osoba tak dostała, bez ceny za aktywacje czy sam dekoder.

 

 

http://ncplus.pl/sklep/promocje - widzieliscie już ten odliczający czas pasek? do końca niby jakiej promocji ? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białasa na białasa wymienią ci za frre.teraz juz możesz to zrobic i nie czekać na migracje.mozna dostać c+ w tej cenie co piszesz.następna sprawa to chcesz MR.w tym przypadku wymiana dekodera minimum na turbo z aktywacja 149 lub 49+10zł misięcznie.do tego dodatkowy dekoder do MR z aktywacją 49 zł.+10zł miesięcznie

twierdzisz, że nie wymienią Ci dekodera z czarnego na Turbo za 0zł ? bo czytałem, że nie jedna osoba tak dostała, bez ceny za aktywacje czy sam dekoder.

 

 

http://ncplus.pl/sklep/promocje - widzieliscie już ten odliczający czas pasek? do końca niby jakiej promocji ? :lol2:

Ten pasek dotyczy nowych abo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czytałeś post wcześniej ? pisał,że ma tylko białasa,ani słowem o czarnym.więc po co piszesz o czarnym?a pasek odliczający koniec promocji to zapewne chodzi o promocje w której też dostaje się do paczki HBO przy zamówieniu audiobook GRA O TRON.

Nie no bez złośliwości, po prostu nie siedze w tym aż tak bardzo i chce wiedzieć jaki sposób negocjacji przyjąć odnośnie tego dekodera, w sumie to jest przy okazji przedłużania umowy ale coś już człowieka trafia jak to dziadostwo sie zacina, wymieniałem 2x i po paru miesiącach zawsze to samo, a podobno turbacz sie tak nie wiesza, dlatego aż tak mi zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie! Jestem po rozmowie z trzema konsultantami bo az tyle razy probowalem uzyskac coslepszego... Wiec tak za kazdym razem konsultant/ka na wstepie pytal mnie na czym mi zalezy wiec zawsze. Mowilem ze opcja multiroom i zawsze to samo otrzymywalem - pakiet silver 69zl i to maks zadnych opcji dodatkowyc bo tylko od tego pakietu jest multiroom. Aktywacja za nowy dekoder 199zl lub 49zl jednorazowo i 10 zl do abonamentu i drugi dekoder wpostaci multi oxa za 49zl do abonamentu czyli lacznie 79zl + 248zl atywacje

 

1) proba babka totalnie nieogarnieta na samamy koncu jak jej powiedzialem ze naprawde kiepska ta oferta i przejde do Cyfrowrgo polsatu najprawdopodobniej gdzie przy 59zl mam dekodery z nagrywaniem itd to mi odpowiedziala ze ich telewizja cyfrowa jest najlepsza w polsce jesli chodzi o hd a jak ogladala cyfrowy hd to az ja oczy bolaly taka slaba jakosc :D

 

2) koles sredniawy i to samo mi proponowal

 

3) gosc jako jedyny wyszedl z propozycja ze moze mi dodac pakiet filmbox za 5zl/mc i to tyle

 

Takze porazka totalna, mam dwie opcje albo teraz wyslac wypowiedzenie i starac sie o cos konkretniejszego albo po pierwszym lipca kiedy znikna te kanaly gwarantowane bo umowe podpisywalem w 2012 w lipcu...

 

Jezeli te pakiety 6x c+ tza 59zl to prawda to podejscie do klienta ktory jest od 2009 i chce zostac sam dzwoni to porazka nawet jak powiedzialem ze wypowiem umowe to powiedzial ten ostatni ze to raczej nic nie zmieni :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...