Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą otrzymałem telefon z nc+.

Oferta :

Canal+ platinum + HBO + 2 cinemax + 6 filmbox + wszystkie Canal+ za 99,-/m-c. Dodatkowo MR premium za 20,-/m-c.

Całość na 12 m-cy.

 

Wymówienie złożone w kwietniu. Do tej pory miałem n full + MR premium za 129,-/m-c.

Ofertę przyjąłem.

 

Czyli de facto płacisz 119zł. Sorki, to nie złośliwa zazdrość tylko tu wszyscy podają opłatę finalną. A oferta bardzo ok - jak to dla abo enki :evil: Tylko pytanie - te wszystkie kanały filmowe na cały okres umowy za frico?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z Cyfrą + do 31.05.2013, propozycja to C+ Platinum za 99 zł. Odrzuciłem, czekam dalej. Zaproponowałem Universe+ + MR Standard, 6xC+ ( nie podawałem swojej ceny ) , niestety "podobno" konsultant nie może mi takiej oferty zaproponować. Myślicie, że u innego konsultanta moje warunki mogą zostać zaakceptowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą otrzymałem telefon z nc+.

Oferta :

Canal+ platinum + HBO + 2 cinemax + 6 filmbox + wszystkie Canal+ za 99,-/m-c. Dodatkowo MR premium za 20,-/m-c.

Całość na 12 m-cy.

 

Wymówienie złożone w kwietniu. Do tej pory miałem n full + MR premium za 129,-/m-c.

Ofertę przyjąłem.

 

Czyli de facto płacisz 119zł. Sorki, to nie złośliwa zazdrość tylko tu wszyscy podają opłatę finalną. A oferta bardzo ok - jak to dla abo enki :evil: Tylko pytanie - te wszystkie kanały filmowe na cały okres umowy za frico?

 

 

Tak, będę płacił 119,- miesięcznie. Kanały filmowe przez 12 m-cy + maj za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest ze w sobote dawali mi jeszcze platyne+stary MR a teraz jedyne co ,,moga'' zaoferowac to full za 179zl????

wczoraj zadałeś podobne pytanie i tobie odpisałem że, telefonicznie możesz negocjować jak wypowiedzenie wysłałeś a w punkcie nc+ masz drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z Cyfrą + do 31.05.2013, propozycja to C+ Platinum za 99 zł. Odrzuciłem, czekam dalej. Zaproponowałem Universe+ + MR Standard, 6xC+ ( nie podawałem swojej ceny ) , niestety "podobno" konsultant nie może mi takiej oferty zaproponować. Myślicie, że u innego konsultanta moje warunki mogą zostać zaakceptowane?

Składałeś wypowiedzenie, czy nie? Mi po wypowiedzeniu zaproponowano nawet najniższy pakiet, za 29 zł. Konsultantka przeczytała mi wszystkie oferty (na moją prośbę) i powiedziała, że mogę zejść nawet na najniższy bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon do NC+

Mój Canal + Gold za 89 zl na 12 m-cy :

 

4x Canal + na 12 m-cy i......... dodatkowa adnotacja (Canal+ ,Canal+Sport na 12 m-cy) co nam daje 6xCANAL + :D

HBO na 12 m-cy

Filmbox na 12 m-cy

nSeriale na 12 m-cy

netvod konto podstawowe

kanał Redlight na 6 m-cy za 0 zl

 

Ps.wychodzi na to że jak niema adnotacji że SILVER,UNIVERSE + dodatkowe Canal+..... ....wtedy to są gołe oferty

Dobrze że ja mam to co chciałem.

Dzwoniłem żeby sie upewnić że 6Canal + będę miał przez cały okres trwania umowy a nie przez miesiąć :D

To wszystko masz w cenie 89zł? Mi konsultant zaproponował gold+ML za 89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ platinum + HBO + 2 cinemax + 6 filmbox + wszystkie Canal+ za 99,-/m-c. Dodatkowo MR premium za 20,-/m-c.

Całość na 12 m-cy.

Nie chcę się czepiać słówek, ale z tego, co piszesz, wychodzi na to, ze masz 12 kanałów Canal+ :)

 

Jeśli to prawda, to oferta jest super (nawet po odjęciu tych nadmiarowych sześciu Canal+).

 

Wrzuć screen z ICA, to się przekonamy.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Telefon do NC+

Mój Canal + Gold za 89 zl na 12 m-cy :

 

4x Canal + na 12 m-cy i......... dodatkowa adnotacja (Canal+ ,Canal+Sport na 12 m-cy) co nam daje 6xCANAL + :D

HBO na 12 m-cy

Filmbox na 12 m-cy

nSeriale na 12 m-cy

netvod konto podstawowe

kanał Redlight na 6 m-cy za 0 zl

 

Ps.wychodzi na to że jak niema adnotacji że SILVER,UNIVERSE + dodatkowe Canal+..... ....wtedy to są gołe oferty

Dobrze że ja mam to co chciałem.

Dzwoniłem żeby sie upewnić że 6Canal + będę miał przez cały okres trwania umowy a nie przez miesiąć :D

To wszystko masz w cenie 89zł? Mi konsultant zaproponował gold+ML za 89

 

Tak to wszystko mam za 89 PLN na 12 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego wciąż mi wszystko świeci?

Jak długo to będzie świecić?

Prezes napisał w liście z przeprosinami, że do końca maja będzie świecić.

 

2. Czy oferty typu 59zł za Universe + 6xC+ + MRS dają tylko tym, którzy wysłali wypowiedzenia?

Ja wysłałem wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam full na zawsze za 99zl-wypowiedzenie - maj gratis- dostałem tez ofertę jak wyżej- w cenie nie ma hbo od.

 

mam tak samo - nie dało się wytargować HBO OD nawet na 6 miesięcy; zapomniałem za to zapytać o HBO GO - jest ono gratis dla każdego kto ma HBO - czy trzeba dodatkowo za to płacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie śledzę wątek od początku ale niestety nie potrafię znaleźć jednej rzeczy. Jaki można pakiet wyciągnąć od NC+. chodzi mi o universe, 6xC+, bez MR, długość umowy może być 12 lub 18, na ich jednym dekoderze z pvr. jakie udało wam się uzyskać ceny. w tej chwili posiadam superpremium + MR + dwa dekodery od C+ 2 karty za 114zł,

Mam nadzieję że nie zaśmiecam. :) Dzięki za pomoc. P.S. Umowa do końca czerwca. Dziś pierwszy tel od NC+ -- Platinum + HBO za 129zł :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o universe, 6xC+, bez MR, długość umowy może być 12 lub 18, na ich jednym dekoderze z pvr. jakie udało wam się uzyskać ceny

Z tego co piszą na forum to 49, 54 ,59 zł + często zestaw hbo na 6 miechów oraz multiroom dla wybrańców.

Ile w tym prawdy każdy się dowie walcząc o swoją umowę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktos kto ma teraz HBO Superpremium+ negocjował Univers z C+ x6 i np. Pace 500GB +MR ?

Jeśli tak to jakie kwoty wchodzą w grę i jaki okres umowy?

Pozdr

Dostalem Silver + wszystkie c+ + multiroom na 2 karty + dobranie Sagecoma za 69 zl. Pace mogl mi dac za 10 zl msc wiec odmowilem. Umowa na 12 msc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj oferowali Universe+ z C+ x2(family 1 i 2) za 49 zł albo Silver+ z C+ x6 za 69zł obie na 12 miesięcy powiedziałem, że się zastanowię. Dziś kolejny telefon i już tylko sam Universe+ za 49zł + do wyboru HBO lub Cinemax na 6 miesięcy gratis też na 12 miesięcy oczywiście podziękowałem.. Z dnia na dzień coraz gorzej, ale czekam do końca maja, wypowiedzenie wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o universe, 6xC+, bez MR, długość umowy może być 12 lub 18, na ich jednym dekoderze z pvr. jakie udało wam się uzyskać ceny

Z tego co piszą na forum to 49, 54 ,59 zł + często zestaw hbo na 6 miechów oraz multiroom dla wybrańców.

Ile w tym prawdy każdy się dowie walcząc o swoją umowę ;)

 

Ja dostałem takie coś dwa tygodnie temu:

Universe+

6 x canal

dekoder sagemcom HD za darmo

umowa 18msc

cena 49PLN

 

Dekoder odebrałem w APS i wszystko od razu działało.

Dokupiłem tylko sobie większy talerz (90cm) bo mam jeszcze z cyfry 60cm ale to juz poza konkursem

 

Migrowałem z cyfry z pakietu kompakt HD 44PLN

Wysyłałem wypowiedzenie. Konsultant namawiał mnie jako długoletniego klienta do zostania ale dawał kiepskie warunki (platinium za 119 i 99)

Powiedziałem co chcę i żeby poszedł do kierownika. Po powrocie okazało się, że można.

 

Nie chciałem żadnych wodotrysków typu NC go, VOD, multiroom bo i tak nie mam na to czasu.

 

Na ICA do zapłaty wyświetla się od paru dni 49PLN do zapłaty. Czekam na pierwsze faktury i aneks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zmigrowałem do NC+. Był to mój trzeci telefon na przestrzeni dwóch tygodni, z tymże drugi po zarejestrowaniu wypowiedzenia. Najpierw dostawałem Silver za 69zł, Gold za 79zł więc odrzucałem. Drugim razem zażyczyłem sobie ofertę ale pani powiedziała, że dopiero po szóstym maja będzie ku temu okazja. Dziś wykonałem kolejny telefon i rozmawiałem z naprawdę MEGA miłą panią. Moja oferta to: Universe+, 6x CANAL+, 3x HBO i do tego aktywacja dekodera do TURBO za 69zł na 12 miesięcy. Pani najpierw zdziwiła się, dlaczego kazano mi dzwonić akurat po szóstym maja a co do oferty to zgodziła się na 59zł/mies. przez pół roku a potem przez kolejne pół roku 79zł/mies., z czego 20zł za pakiet HBO + aktywacja TURBO gratis. Ta oferta zadowoliła mnie w 100% i zgodziłem się. Następne 20 minut rozmawialiśmy sobie luźno na temat Polskiego rynku satelitarnego i przy okazji skrytykowałem wcześniejsze oferty NC+, na co pani przyznała mi rację. Mam nadzieję, że ktoś odsłucha potem tę rozmowę i wyciągnie wnioski bowiem poruszyliśmy wiele tematów, które się na SATkurierze przewijały. Podsumowując - cieszę się z migracji i z warunków. Julian ma kolejnego podnóżka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...