Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co za kure... z tym przeniesieniem części meczy Ekstraklasy do nSport. [beep] zagranie tylko żeby ludzie migrowali.

Życzę Wam złych wyników i utraty stołków za takie zagrania.

 

 

Ale o tsso chodzi? Przecież nSport w Cyfrze można było mieć od kilkunastu dni. :roll: Fakt, że na pół roku, ale do końca sezonu starczy, a później się zobaczy, jak kurz opadnie i to nC+ będzie szukała nas, a nie my nC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde szkoda że nie można wyłączyć tych dodatków w postaci nc+ go, vod, w pakiecie Platinum zawsze by zaoszczędził te 20zł. Niestety polak dużo gada, a zrobi i tak co innego, gwarantuję że jak wyłączą parę kanałów to znajdą się jelenie którzy przyjmą ich ofertę z uśmiechem na twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak się czyta o tych newsach to wygląda to tak jakby cyfra plus wiedziała co robi i chciała zabezpieczyć w jakiś sposób swoich abonentow po powstaniu nowej plaformy tak jakby wiedzieli co się swieci i robili wszystko by ich abonenci przez jakiś czas czuli się bezpieczni później jak szal minie pojawia się promocje to aby mogli na atrakcyjnych warunkach mogli sobie spokojnie zmigrowac. dawali bardzo dobre warunki przedluzajacym umowy dolozyli nsport na którym mam być ekstraklasa. wiem smiesznie to brzmi ale tak to wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@długi

Nie każdy dostał nSport. Ba, ilu fanów piłki nożnej nie udzielającej się na tym forum w ogóle wiedziało o takiej opcji jak dołączenie nSport ?

90% abonentów C+ w ogóle nie miało o tym programie pojęcia.

A teraz nagle w kwietniu włączą w sobotę Cyfrę i dowiedzą się że ich mecz tylko na nSport, choć zapewniano ich że WSZYSTKIE TRANSMISJE EKSTRAKLASY na C+.

Z pewnością przybędzie im wielu kolejnych zadowolonych obecnych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedyne co może powstrzymać przed rezygnacją to platyna + HBO za 69 zł. Szanse są (wbrew pozorom) spore. Nie dajcie sobie wmawiać że się czegoś nie da bo już to przerabiałem, wszystko się da:)

 

Tu nie ma co sobie wmawiac...realna kwota jest 79 zl za Platinum, ale na pewno nie razem z HBO. W Nce Npremium z HBO bylo w promocji za 79 a ty chcesz tu dostac Canal+ z HBO i to jeszcze 10 zl taniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie udało się wynegocjować pakiet CANAL+ Comfort czyli najmniejszy pakiet + cała paczka CANAL+ oraz MR, który posiadałem do tej pory (2 karty SECA) na okres 12 msc. w cenie 79zł przez cały okres trwania umowy. Dla mnie priorytetem była cała paczka C+ i wg mnie to całkiem przyzwoita oferta tym bardziej, że do dnia dzisiejszego posiadałem pakiet CANAL+ Start i płaciłem 74zł. Teraz płacę o 5 zł więcej, ale dochodzi nowy kanał Premium HD, TVN24 HD, Polsat HD (narazie nie działa bo nie ma kodowania SECA), Discovery HD itp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jednak najbardziej zastanawia to, co w eN otrzymamy za paczkę nPremimum.

Bo jeśli 6xC+, to za obecne ceny nie ma w ogóle co myśleć o migracji.

 

Patrząc obecnie po cenach, to te 119zl za C+Platinium+MR+HBO bez żadnych opłat za dekodery byłbym w stanie dać, ale patrząc po tym co tu piszecie (jakie oferty mieliście w C+) to wydaje się te 119 trochę za dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli chodzi o C+ to pośpiech zawsze był złym doradcą, bo niekiedy wystarczyło zaczekać tydzień-dwa i różnica była znacząca. Wiem po sobie.

Mam Optimum HD, Optimum promo, MR, dwa dekodery z twardzielem i płacę 82 zł, a kumpel tę samą opcję dwa tygodnie później dostał za 65 zł.

 

Nie mam parcia na zmiany, poczekam, zwłaszcza, że przy tym co oglądam to i Silver mi wystarczy, ale dekoderów nie oddam, bo za ładnie wszystko mi na splitterze w domu i na karcie od MR na działeczce rekreacyjnej śmiga :D

 

Splittera też nie oddam, pytanie tylko, jak długo to jeszcze pochodzi ze splitterem. Jakiś czas na pewno, tylko zapewne za jakiś rok może być oferta, albo nasz dekoder albo się żegnamy. Ja zostaję na starej ofercie C+ tak długo, jak to możliwe.

Niestety miałem umowe od listopada z telewizorem na full pakiet i migrowac moge tylko na pakiet najwyższy. W cenie 204 zł zostawiam Dekodery cyfry z multirumem do konca oferty i mogę po zakonczeniu umowy dalej przedłużyć ofertę z tym sprzętem bo parowania kart i przymusowej wymiany nie będzie (zapewnienia konsultanta nagrywana rozmowa ;) ) obecnie splitter z 6 dekoderami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zrozumcie że to co się teraz dzieje to nie jest ostateczna oferta, a JEDYNIE SONDOWANIE RYNKU.

Czy tak trudno to zrozumieć ???

 

 

dokładnie, na tym opiera się rynek marketing i ekonomia. ale żeby to zrozumieć trzeba się było uczyc. nawet nie wiecie jakie sa sposoby marketingu i ekonomii. jak się słyszy pewne rzeczy to wlosy deba staja jak ludzie lykaja te chaczyki. nie mowie tu tylko o nc+. tylko ogolnie o wszystkim co z tym związane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc obecnie po cenach, to te 119zl za C+Platinium+MR+HBO bez żadnych opłat za dekodery byłbym w stanie dać, ale patrząc po tym co tu piszecie (jakie oferty mieliście w C+) to wydaje się te 119 trochę za dużo

 

Ja dostałem identyczną ofertę bez HBO (nie kłóciłem się o nią bo nic tam nie ma poza Grą o Tron której i tak nie oglądam :) , ofertę przyjąłem bo uważam ją za atrakcyjną.

 

W cenie mam dekoder MEdia Box i biały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedyne co może powstrzymać przed rezygnacją to platyna + HBO za 69 zł. Szanse są (wbrew pozorom) spore. Nie dajcie sobie wmawiać że się czegoś nie da bo już to przerabiałem, wszystko się da:)

 

Tu nie ma co sobie wmawiac...realna kwota jest 79 zl za Platinum, ale na pewno nie razem z HBO. W Nce Npremium z HBO bylo w promocji za 79 a ty chcesz tu dostac Canal+ z HBO i to jeszcze 10 zl taniej...

 

 

Nie 10 taniej a za dokładnie tyle samo. Obecnie mam 69 za wszystkie pakiety standardowe +4x npremium + HBO z nboxem. Dało się po [beep]nie długich negocjacjach. Ale przyznaję że mam o tyle lepszą sytuację że w miejscu w którym mieszkam są jeszcze dwie kablówki + do wyboru CP, chodź zastanawiam się coraz bardziej nad własnym dekoderem + DVBT. Generalnie nie zależy mi jakość specjalnie na nc+ a to co się dzieje to dla mnie raczej ciekawostka - bardzo dużo ludzie są w stanie płacić za telewizję co mnie trochę dziwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Niestety miałem umowe od listopada z telewizorem na full pakiet i migrowac moge tylko na pakiet najwyższy. W cenie 204 zł zostawiam Dekodery cyfry z multirumem do konca oferty i mogę po zakonczeniu umowy dalej przedłużyć ofertę z tym sprzętem bo parowania kart i przymusowej wymiany nie będzie (zapewnienia konsultanta nagrywana rozmowa ;) ) obecnie splitter z 6 dekoderami.

Jeśli Platyna plus reszta czyli MR z Cameleonem plus dwa dekodery z HDD będzie w sensownej cenie to mogę z nimi porozmawiać.

Będę się martwić (albo i nie) jak przyjdzie czas :lol2:

Na razie śmigam na 4 dekoderach: dwa HD z C+ i dwa SD własne plus jeden na działce (też własny SD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mgdgdr

I do tego dzisiaj nc+ rozpoczęło bardzo ciekawą ofensywę na forach, gdzie wczoraj byli krytykowani do granic możliwości.

Zobacz ilu dzisiaj zadowolonych abonentów po migracji się znalazło; ciekawe jakby tak posprawdzać ich adresy IP, ile tych multikont stworzyli. Może dlatego konsultantów im zabrakło do odbierania telefonów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mgdgdr

I do tego dzisiaj nc+ rozpoczęło bardzo ciekawą ofensywę na forach, gdzie wczoraj byli krytykowani do granic możliwości.

Zobacz ilu dzisiaj zadowolonych abonentów po migracji się znalazło; ciekawe jakby tak posprawdzać ich adresy IP, ile tych multikont stworzyli. Może dlatego konsultantów im zabrakło do odbierania telefonów ?

ludzie jakos musza zarabiać, poza tym ludzie od marketingu w nc+ za darmo nie pracują ;) tylko za krocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
@mgdgdr

I do tego dzisiaj nc+ rozpoczęło bardzo ciekawą ofensywę na forach, gdzie wczoraj byli krytykowani do granic możliwości.

Zobacz ilu dzisiaj zadowolonych abonentów po migracji się znalazło; ciekawe jakby tak posprawdzać ich adresy IP, ile tych multikont stworzyli. Może dlatego konsultantów im zabrakło do odbierania telefonów ?

Coś jak w "Ranczu" przed wyborami na wójta ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mgdgdr

I do tego dzisiaj nc+ rozpoczęło bardzo ciekawą ofensywę na forach, gdzie wczoraj byli krytykowani do granic możliwości.

Zobacz ilu dzisiaj zadowolonych abonentów po migracji się znalazło; ciekawe jakby tak posprawdzać ich adresy IP, ile tych multikont stworzyli. Może dlatego konsultantów im zabrakło do odbierania telefonów ?

ludzie jakos musza zarabiać, poza tym ludzie od marketingu w nc+ za darmo nie pracują ;) tylko za krocie

 

Wcale mnie nie zdziwi, jeśli jutro przykładowo to forum i kilka innych będzie dosłownie pękać od zadowolonych klientów. Zauważ ile osób, które porejestrowały się od wczoraj, używało podobnych zwrotów typu "i tak ceny się nie zmienią" "to maksymalne rabaty" "ceny nie są takie złe". Żaden abonent Cyfry nie użyłby takich zwrotów, bo w Cyfrze ZAWSZE szło ugrać to co się chciało.

Kolejny trik by przekonać niezadowolonych że może aż tak źle wcale nie jest... ale jak sam mówisz, za darmo w nc+ nie pracują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mgdgdr

I do tego dzisiaj nc+ rozpoczęło bardzo ciekawą ofensywę na forach, gdzie wczoraj byli krytykowani do granic możliwości.

Zobacz ilu dzisiaj zadowolonych abonentów po migracji się znalazło; ciekawe jakby tak posprawdzać ich adresy IP, ile tych multikont stworzyli. Może dlatego konsultantów im zabrakło do odbierania telefonów ?

ludzie jakos musza zarabiać, poza tym ludzie od marketingu w nc+ za darmo nie pracują ;) tylko za krocie

 

Wcale mnie nie zdziwi, jeśli jutro przykładowo to forum i kilka innych będzie dosłownie pękać od zadowolonych klientów. Zauważ ile osób, które porejestrowały się od wczoraj, używało podobnych zwrotów typu "i tak ceny się nie zmienią" "to maksymalne rabaty" "ceny nie są takie złe".

Kolejny trik by przekonać niezadowolonych że może aż tak źle wcale nie jest... ale jak sam mówisz, za darmo w nc+ nie pracują.

nie miałem telefonu od nc+ ani nie miałem nawet zamiaru dzwonic i się dowiadywać co mi proponują za migracje. zadzwoniłem tylko jako nowy klient żeby zobczyc czy można dobierać pakiety itd. i ladnie podziekowalem. przy przedluzaniu umowy z cyfra odebrałem telefon po tym jak wplynelo im wypowiedzenie. otrzymałem propozycje za 88zł kompat hd z canalem plus i mojego pvr za 0zl. wcześniej placilem 110zl. powiedziałem ze dziekuje. wydzwaniali jak nie wiem. ani razu nie odebrałem. przyszedł ost dzień umowy. Telefon i facet proponuje to samo tylko dyche taniej. powiedziałem mu ze mogl się bardziej wysilić a pewnie by mnie zainteresowal oferta. powiedział co mnie dokładnie tak" a co by pan powiedział gdybym dal panu za pana nieugietosc taka oferte: canal optimum hd, paczke kanalow hd, hbo filmbox, cinemax i nsport oraz mgm na 7 msc do tego multiroom i drugi dekoder pvr 500 za 65zl. szczerze zagial mnie ta oferta. i lyknalem bez zastanowienia. powiedział również ze to mam zagwarantowane przez 18 msc. i nic się nie zmieni nawet po fuzji a kanaly canalu plus po prostu wymienia na nowe. a jak będę miał ochote to przejde do nc+. zgodziłem się i wydaje mi się ze to był niezły uklad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...