Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do tematu, mam takie pytanko:

Czy chcąc migrować z CYFRY+ do nc+ z obecnym Multiroomem w postaci dwóch niezależnych kart, da się wywalczyć, aby ten Multiroom pozostał za 10 zł miesięcznie, jak mam teraz? Bo na forum czytam, że Multiroom kosztuje wówczas już 20 zł... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Waldini powiem tak nie rzuciłem się na pierwsze bo wcześniej dzwoniłem i miąłem kilka owiele gorszych ofert mi wydaję sie ta być wporządku skoro ty uważasz się za "bosa" ze ty wwszystko wiesz i wg no to czasem mozesz się pomylić ! Czasem gdy okazja się nadarza to trzeba ją wykorzystać bo można się obudzić z ręką w nocniku :). Życie mnie tego nauczyło. jeżeli bedziesz mieć lepszą oferte to brawo dla ciebie ale to bedzei twoaj oferta nie moja !!! takze everybody wypier****

 

Jeśli chodzi o C+ to pośpiech zawsze był złym doradcą, bo niekiedy wystarczyło zaczekać tydzień-dwa i różnica była znacząca. Wiem po sobie.

Mam Optimum HD, Optimum promo, MR, dwa dekodery z twardzielem i płacę 82 zł, a kumpel tę samą opcję dwa tygodnie później dostał za 65 zł.

 

Nie mam parcia na zmiany, poczekam, zwłaszcza, że przy tym co oglądam to i Silver mi wystarczy, ale dekoderów nie oddam, bo za ładnie wszystko mi na splitterze w domu i na karcie od MR na działeczce rekreacyjnej śmiga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, mam takie pytanko:

Czy chcąc migrować z CYFRY+ do nc+ z obecnym Multiroomem w postaci dwóch niezależnych kart, da się wywalczyć, aby ten Multiroom pozostał za 10 zł miesięcznie, jak mam teraz? Bo na forum czytam, że Multiroom kosztuje wówczas już 20 zł... :/

 

Ja mam stary MR za free, tylko to chyba kwestia pakietu.. musisz ostro negocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy co negocjujecie to sobie tylko wmawiacie oferty sa z góry ustalone przechodzi sie na pakiety w podobnych kwotach do tego co sie mialo i przewaznie do platyny jest tak jakby podpisać pakiet wyzszy za cene nizszego jak sie mialo multi za free to teraz trzeba płacić niestety taki jest regulamin dodatkowo jak zobaczycie reklamy to są ceny przekreślone że niby promocja ale widać jak sobie mogą wywindować koszta a teraz jak zostały 2 satelity to mogą robić co chcą wiec po co marudzić chce oglądać podpisuje nie chce nie podpisuje rezygnuje po co tyle więc nie łudźcie się że będziecie mieć teraz taniej a jak stracicie możliwość oglądania w kwietniu to będziecie płakali. A promocje będą pewno dopiero na święta Bożego narodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy co negocjujecie to sobie tylko wmawiacie oferty sa z góry ustalone przechodzi sie na pakiety w podobnych kwotach do tego co sie mialo i przewaznie do platyny jest tak jakby podpisać pakiet wyzszy za cene nizszego jak sie mialo multi za free to teraz trzeba płacić niestety taki jest regulamin dodatkowo jak zobaczycie reklamy to są ceny przekreślone że niby promocja ale widać jak sobie mogą wywindować koszta a teraz jak zostały 2 satelity to mogą robić co chcą wiec po co marudzić chce oglądać podpisuje nie chce nie podpisuje rezygnuje po co tyle więc nie łudźcie się że będziecie mieć teraz taniej a jak stracicie możliwość oglądania w kwietniu to będziecie płakali. A promocje będą pewno dopiero na święta Bożego narodzenia

chyba chciales napisac chce wyrzucić kase w bloto to przechodzę na drożej a jak nie to cierpliwie czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy co negocjujecie to sobie tylko wmawiacie oferty sa z góry ustalone przechodzi sie na pakiety w podobnych kwotach do tego co sie mialo i przewaznie do platyny jest tak jakby podpisać pakiet wyzszy za cene nizszego jak sie mialo multi za free to teraz trzeba płacić niestety taki jest regulamin dodatkowo jak zobaczycie reklamy to są ceny przekreślone że niby promocja ale widać jak sobie mogą wywindować koszta a teraz jak zostały 2 satelity to mogą robić co chcą wiec po co marudzić chce oglądać podpisuje nie chce nie podpisuje rezygnuje po co tyle więc nie łudźcie się że będziecie mieć teraz taniej a jak stracicie możliwość oglądania w kwietniu to będziecie płakali. A promocje będą pewno dopiero na święta Bożego narodzenia

chyba chciales napisac chce wyrzucić kase w bloto to przechodzę na drożej a jak nie to cierpliwie czekam

 

ja przechodze na drożej ale na więcej niestety tak jest w w tych czasach że za więcej trzeba więcej płacić nigdzie nie ma więcej za mniej możesz czekać cierpliwie ale jak stracisz kanały to będziesz marudził że ci je wyłączyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy co negocjujecie to sobie tylko wmawiacie oferty sa z góry ustalone przechodzi sie na pakiety w podobnych kwotach do tego co sie mialo i przewaznie do platyny jest tak jakby podpisać pakiet wyzszy za cene nizszego jak sie mialo multi za free to teraz trzeba płacić niestety taki jest regulamin dodatkowo jak zobaczycie reklamy to są ceny przekreślone że niby promocja ale widać jak sobie mogą wywindować koszta a teraz jak zostały 2 satelity to mogą robić co chcą wiec po co marudzić chce oglądać podpisuje nie chce nie podpisuje rezygnuje po co tyle więc nie łudźcie się że będziecie mieć teraz taniej a jak stracicie możliwość oglądania w kwietniu to będziecie płakali. A promocje będą pewno dopiero na święta Bożego narodzenia

chyba chciales napisac chce wyrzucić kase w bloto to przechodzę na drożej a jak nie to cierpliwie czekam

 

ja przechodze na drożej ale na więcej niestety tak jest w w tych czasach że za więcej trzeba więcej płacić nigdzie nie ma więcej za mniej możesz czekać cierpliwie ale jak stracisz kanały to będziesz marudził że ci je wyłączyli

masz to samo co ja wiec co masz więcej? nawet masz mniej bo mam nsport hbo cinemax i filmbox i multiroom i dwa dekodery wiec gdzie masz więcej? co mi wylacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam więcej bo teraz mam pakiety nki max bez hbo cinemax i filmbox a teraz za dodatkowe 19 złotych bede mial film, family, sport wszystkie ligi i kanały z cyfry takie zwykle

[beep]... chyba mam z dzieckiem doczynienia...

 

 

szkoda gadac

idz ogladac to wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam więcej bo teraz mam pakiety nki max bez hbo cinemax i filmbox a teraz za dodatkowe 19 złotych bede mial film, family, sport wszystkie ligi i kanały z cyfry takie zwykle

[beep]... chyba mam z dzieckiem doczynienia...

 

 

szkoda gadac

idz ogladac to wiecej

 

 

nie rozumiem Cie ja ma dużo więcej za 19 ,- dodatkowo i tego się trzymam

Najlepiej powiedzieć że ma sie do czynienia z dzieckiem i skończyć dyskusję bez argumentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli chodzi o C+ to pośpiech zawsze był złym doradcą, bo niekiedy wystarczyło zaczekać tydzień-dwa i różnica była znacząca. Wiem po sobie.

Mam Optimum HD, Optimum promo, MR, dwa dekodery z twardzielem i płacę 82 zł, a kumpel tę samą opcję dwa tygodnie później dostał za 65 zł.

 

Nie mam parcia na zmiany, poczekam, zwłaszcza, że przy tym co oglądam to i Silver mi wystarczy, ale dekoderów nie oddam, bo za ładnie wszystko mi na splitterze w domu i na karcie od MR na działeczce rekreacyjnej śmiga :D

 

Splittera też nie oddam, pytanie tylko, jak długo to jeszcze pochodzi ze splitterem. Jakiś czas na pewno, tylko zapewne za jakiś rok może być oferta, albo nasz dekoder albo się żegnamy. Ja zostaję na starej ofercie C+ tak długo, jak to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam więcej bo teraz mam pakiety nki max bez hbo cinemax i filmbox a teraz za dodatkowe 19 złotych bede mial film, family, sport wszystkie ligi i kanały z cyfry takie zwykle

 

Jak czytam Twoje posty to żal mi Ciebie naprawdę :lol2::shock::shock::lol2::lol2::brawo:

 

Idiotów robić z tych co przechodzą do nc+ :shock::shock::shock::lol2::lol2::lol2::brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ludzie z nki (w tymja) tez nie maja co migrować - 5 kwietnia wyłączą nPremium - ale za to włączą 6 kanałów premium - domyślam się że chodzi o cały pakiet canal +

 

i to jest pytanie, bo pare osob na forum nc+ pisalo, ze nie dostaniemy za nasz obecny pelny nPremium, pelnego Canal+ premium 6 kanalow. trzeba bedzie poczekac do 5 kwietnia i zobaczyc co i jak

 

sprawdź najnowszą fakturę - nawet w dekoderze - wyraźnie jest napisane - 5 kwietnia wyłączają nPremium - za do włączą 6 programów premium

 

Na infolini rżną glupiego wmawiając że umowa o nPremium zostanie rozwiązana a opłata nie będzie pobierana, a potem standardowa gadka żeby jak najszybciej zmigrować.

Po oświeceniu co widnieje na rachunku z marca zaczynają się motać i stękać że nie wiedzą co się stanie po 5 kwietnia.

Obecnie posiadam Wszytkie Pakiety Tematyczne (WPT) za 48 + nPremium w Pomocji za 9,90 do końca czerwca (potem cennikowa opłata lub wyłaczenie z końcem miesiąca).

Z komunikatu na rachunku wynika że przez 3 msc (kwiecien, maj, czerwiec) za kwote 9,90 będę mogł korzystać z 6 kanałow premium. Na taki prezent ze strony nc+ chyba nie ma co liczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam więcej bo teraz mam pakiety nki max bez hbo cinemax i filmbox a teraz za dodatkowe 19 złotych bede mial film, family, sport wszystkie ligi i kanały z cyfry takie zwykle

[beep]... chyba mam z dzieckiem doczynienia...

 

 

szkoda gadac

idz ogladac to wiecej

 

 

nie rozumiem Cie ja ma dużo więcej za 19 ,- dodatkowo i tego się trzymam

Najlepiej powiedzieć że ma sie do czynienia z dzieckiem i skończyć dyskusję bez argumentów

tak masz więcej, gratuluje ze Ci się udało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu niektorzy piep... glupoty! ja mam Superpremium w moolti za 99 i moze mi ktos powie ze bedzie mial za ta cene lepsze kanaly w nc+? hahaaa napeeeewno.... wydaje mi sie ze bede mial i LM i wszystkie ligi łącznie z żużlem bo co mi wyłaczą? Przeciez zamienia mi tylko gol i weekend na family i family 2... także cieszcie sie tą nc+ i przechodzcie do niej szturmem a my na tym skorzystamy poniewaz opuszcza juz dla nas ceny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...