Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiać mi się chce z tych wydzwaniających do NC+ i oczekujących na telefon od nich z niepokojem. Gdzie Wam się do [beep]y spieszy? Swoim zachowaniem pokazujecie tylko, jak bardzo Wam na nich zależy, a powinno być przecież na odwrót. Przez takich, jak Wy wszyscy stracą. Siedźcie na [beep]ie, to sami do Was przyjdą pokornie, po co się narzucacie jak żebraki? Bez telewizora żyć nie możecie?

 

Jak do mnie zadzwonią, to im podziękuję cokolwiek by nie zaproponowali. Jak spokornieją, to może z nimi porozmawiam. Swoją ofertą pokazali, gdzie nas wszystkich mają, a Wy jeszcze skaczecie koło nich jak pudelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzucanie to mało powiedziane. Przecież nowa oferta i tak nie jest jeszcze w całości dostępna.

Ale niech dzwonią. Niech podpiszą za ile nc+ im każe, za parę dni w końcu ta niewielka kolejka się skończy, infolinie opustoszeją i będą dzwonić do nas po 5 razy a my będziemy się z nich śmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ludzie z nki (w tymja) tez nie maja co migrować - 5 kwietnia wyłączą nPremium - ale za to włączą 6 kanałów premium - domyślam się że chodzi o cały pakiet canal +

 

i to jest pytanie, bo pare osob na forum nc+ pisalo, ze nie dostaniemy za nasz obecny pelny nPremium, pelnego Canal+ premium 6 kanalow. trzeba bedzie poczekac do 5 kwietnia i zobaczyc co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sagemcoma HD i pace SD. Koleś na infolinii powiedział, że NIE MA MOŻLIWOŚCI wymiany pace SD na dekoder HD. Powiedział, że te będę miał te same kanały CO w HD tylko ich odpowiedniki SD. Powiedziałem kolesiowi, że AXN Spin HD jes tylko w HD, to wtedy mi powiedział, że trudno, nie będę miał wszystkich kanałów. ŚMIECH!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziwisz się kolego ? Niektórym, tak jak przykładowo mi, nowa oferta PODWAJA wysokość abonamentu, a różnice programowe niewielkie - bo kilka programów wchodzi ale kilka też wypada. Więc pytam się: z jakiej okazji podwyżka abonamentu o 100% ? Bo Pani wiceprezes chce kupić dzieciom nowe landrovery ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze wiele sflustrowanych osób które chcą aby wszystkie osoby czekał jeżeli mieliście małe abonamenty to sie wam nie dziwiem ale jeżeli ja mam taniej o połowe po przejściu do nc+ to mi to odpowiada.

 

Mam abonement full w Cyfrze, a nawet jak miałbym najmniejszy to i tak bym ich olał. Rzuciłeś się na pierwsze lepsze, bo przestraszyłeś się, że dla Ciebie zabraknie? Co te lata PRL-u zrobiły z ludźmi :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldini powiem tak nie rzuciłem się na pierwsze bo wcześniej dzwoniłem i miąłem kilka owiele gorszych ofert mi wydaję sie ta być wporządku skoro ty uważasz się za "bosa" ze ty wwszystko wiesz i wg no to czasem mozesz się pomylić ! Czasem gdy okazja się nadarza to trzeba ją wykorzystać bo można się obudzić z ręką w nocniku :). Życie mnie tego nauczyło. jeżeli bedziesz mieć lepszą oferte to brawo dla ciebie ale to bedzei twoaj oferta nie moja !!! takze everybody :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ludzie z nki (w tymja) tez nie maja co migrować - 5 kwietnia wyłączą nPremium - ale za to włączą 6 kanałów premium - domyślam się że chodzi o cały pakiet canal +

 

i to jest pytanie, bo pare osob na forum nc+ pisalo, ze nie dostaniemy za nasz obecny pelny nPremium, pelnego Canal+ premium 6 kanalow. trzeba bedzie poczekac do 5 kwietnia i zobaczyc co i jak

 

sprawdź najnowszą fakturę - nawet w dekoderze - wyraźnie jest napisane - 5 kwietnia wyłączają nPremium - za do włączą 6 programów premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie chciało mi się już z nimi cackać :D

 

119 zł w cenie Platinum + Multiroom + dekoder MEdia Box 0zł + dekoder biały 0 zł + aktywacja 49 zł

 

Jak dla mnie dobra oferta, do tej pory za Superpremium + HBO płaciłem z Multiroomem i 2x Pace 197 zł (oferta z tv LG) więc dla mnie 80 zł taniej, podarowałem sobie HBO bo nic tam już nie ma :)

 

Wiem że pewnie można to wyrwać taniej ale nie chce mi się już z nimi gadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukassiu18

 

POlaczki to głu.. naród, zamiast poczekać, to nie już wczoraj i dziś dzwonią pisza mało się nie zesrają. Wystarczy poczekać, do każdego spokojnie zadzwonią i przedstawią ofertę to ich wyśmiejecie i podziękujecie za rozmowę. Jeszcze parę dni, tygodni i z ceny zjadą bo 40 tys lemi ngów dla których wydać 150 zł nie stoi na przeszkodzie nie utrzyma platformy satelitarnej!!!!! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem sobie w punkcie bo kulturalnie chciałem przejść a nie tak jak wszyscy marudzić na ceny.

 

Dla tych co podpisali za 99 platyne z multi niech sobie dobrze umowe przeczytają a dokładniej 6 pkt gdzie jest napisane ze jak sie miało multi to przy przejściu to przechodzi multi jako opcja dodatkowa czyli 99 + 20 a chyba nikt tych umów nie czytał

 

ja niestety jednak nie podpisałem umowy bo pani nie wiedziała czy jak miałem multi to czy ma zaznaczyć multi czy zostawić odznaczone wg pkt 6 regulaminu i muszę czekać aż ktoś z góry to wyjaśni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...