Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoniłem do Krakowa i poprawili ofertę.

Gold + 6C+ + HBO za 69zł/miesięcznie. Powiedziałem, że mnie interesuje to co masz Orlik w opisie i podziękowałem na tą chwilę.

 

 

HAGHAHAAHAHAHAHAHAHA! Gdybyś dostał taką ofertę to byś z pocałowaniem ręki brał. Kolejny typek z <20 postów co dostał wspaniałą ofertę! Odpowiednik Canal+ Superpremium za 69zł (W Cyfrze 99zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam universe + hbo + canal + 6x. 12 miesiecy za 64zl!. mniej niz placilem w n o 6 zl. a tam mialem npremium i hbo. jak dla mnie zrobili to co trzeba(lepiej pozno niz wcale).. dzwonic do DUK! bez szemrania mi dali. czuje ze moglem jeszcze utargowac z 5 zl. ale nie umiem sie targowac;d ja sie ciesze. zostalo to co chcialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć czy to prawda, że kilka kanałów w tym eurosporty zostaną wyłączone 31 sierpnia?

Eurosporty wyłączone? Nie za bardzo w to wierzę.Teoretycznie jest to możliwe ale w praktyce byłby to baaaardzo zły ruch nc+.

 

Wyłączą.

Po miesiącu albo trzech pojawią się jako opcja dodatkowa po np. 9.99 zł/miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mpoesp ludzie sie chwala ze dostaja abo za 64 zeta wiec co sie dziwic ze sie zastanawia, tylko trzeba wiedziec ze proponowana oferta jest podobna do tego co sie mialo do tej pory czyli jak bylo Npremium to w zamian jest 6xC+ jak bylo HBO to Hbo nadal jest w abo, reszta czyli VOD jest juz uzalezniona od pakietu jaki dostajemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ Kompakt. Wypowiedziana umowa. Kolejna oferta po zeszłotygodniowej: Comfort+ z 6xC+ za 79 zł/m-c. Innych ofert brak. Na początku zeszłego tygodnia to była jeszcze w miarę atrakcyjna oferta... Ale już nie dziś. Na info, że mam wiedzę na temat lepszych propozycji gość stwierdził, że ta oferta jest drugi dzień na rynku i przeznaczona jest dla abo z wybranymi pakietami. Nie mam zamiaru płacić za to samo 50% więcej niż inni. Gość powiedział, że skontaktuje się, jeżeli taka oferta będzie w systemie. W sumie już mi nie zależy i zrezygnuję z nc+, jeżeli nie będzie dla mnie np. Universe+ z 6xC za 59 zł/m-c. Stać mnie, żeby płacić więcej ale nc+ nie będą ze mnie robić klienta 2-giej kategorii.

 

Obecnie mam taki sam pakiet :lol: i podzielam Twoje zdanie. Mnie też nie to że nie jest stać ale czemu my mamy płacić więcej niż abo n?

Wypowiedzenie wysłane dziś rano i w sumie mogą już nawet do mnie nie dzwonić :lol2:

Już mam dość tych ich kombinacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łyli28 wysłałeś wypowiedzenie? jaki miałeś pakiet ?

Wypowiedzenie wysłałem już na początku kwietnia i maja już je w systemie, wczoraj jedynie co to proponowali mi universalny za 59zł + HBO na 6 miesięcy gratis, a o ten pakiet canałów to chodził się nawet pytac do kierownika ale powiedział później że nie może mi go dac :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre propozycje dają nawet tym którzy mieli tylko wpt w n. Ale musi być wypowiedzenie.

Mam wypowiedzenie i nic. Ciągle dno. :(

 

A dzwoniąc pytasz się czy doszło wypowiedzenie? Ja tak zrobiłem, gościu sprawdził i powiedział, że jest. Ja odpowiedziałem dobrze i chwila przerwy, a on czy może coś zaproponować abym pozostał z nimi. Zgodziłem się i wysłuchałem propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łyli28 wysłałeś wypowiedzenie? jaki miałeś pakiet ?

Wypowiedzenie wysłałem już na początku kwietnia i maja już je w systemie, wczoraj jedynie co to proponowali mi universalny za 59zł + HBO na 6 miesięcy gratis, a o ten pakiet canałów to chodził się nawet pytac do kierownika ale powiedział później że nie może mi go dac :szukaj:

Ta sama sytuacja u mnie tyle że mnie universe za 49 i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łyli28 wysłałeś wypowiedzenie? jaki miałeś pakiet ?

Wypowiedzenie wysłałem już na początku kwietnia i maja już je w systemie, wczoraj jedynie co to proponowali mi universalny za 59zł + HBO na 6 miesięcy gratis, a o ten pakiet canałów to chodził się nawet pytac do kierownika ale powiedział później że nie może mi go dac :szukaj:

Miałem Pakiet Swiat HD za 59zł.bez n premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre propozycje dają nawet tym którzy mieli tylko wpt w n. Ale musi być wypowiedzenie.

Mam wypowiedzenie i nic. Ciągle dno. :(

 

A dzwoniąc pytasz się czy doszło wypowiedzenie? Ja tak zrobiłem, gościu sprawdził i powiedział, że jest. Ja odpowiedziałem dobrze i chwila przerwy, a on czy może coś zaproponować abym pozostał z nimi. Zgodziłem się i wysłuchałem propozycji.

Tak pytam czy dotarło wypowiedzenie. A następnie pytam czy jest jakaś oferta dla mnie przygotowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łyli28 wysłałeś wypowiedzenie? jaki miałeś pakiet ?

Wypowiedzenie wysłałem już na początku kwietnia i maja już je w systemie, wczoraj jedynie co to proponowali mi universalny za 59zł + HBO na 6 miesięcy gratis, a o ten pakiet canałów to chodził się nawet pytac do kierownika ale powiedział później że nie może mi go dac :szukaj:

Miałem Pakiet Swiat HD za 59zł.bez n premium.

 

Miałem to samo tylko już obniżane bo jestem z nimi dłużej.

 

AndruU dzwonić do skutku. Muszą dać dobrą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...