Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wielka kupa i ściema (z przewagą kupy) oraz kłamstwa na stronie nc+. Po rozmowie z konsultantem dowiedziałem się, ze klienci, którzy związali się z C+ umową razem z gadżetem spokojnie mogą sobie czekać na telefon prawie do końca umowy (łaskawie obiecał, że zadzwonią na 3 miesiące przed końcem). Idę dać na msze w intencji rozwiązania umowy z winy operatora (jest szansa, że może jakiś program wyleci).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie 40zł za canal+ silver? Jeśli wybierzemy pakiet universe+, to na stronie www pod informacją o 2 m-cach za darmo C+ famiy i C+ family2 jest informacja:

 

"*Oferta promocyjna. Po okresie promocyjnym opłata to 20 zł/mies. Wyłączenie możliwe po kontakcie z Biurem Obsługi Klienta."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie NC+ Go, VOD+, TVP Premiery i te inne [beep] z których nie każdy korzysta to ceny pakietów byłyby niższe. Powinny być to jako opcja dodatkowa. Ja przynajmniej z tego korzystać nie będę.

 

Bo zrobili z Cyfry platformę dla gadżeciarzy, to tak, jakby zwykłemu człowiekowi, któremu wystarcza Nokia 6310i (ja), chcieli na siłę wcisnąć Iphone'a 5 czy 6, czy która tam teraz generacja króluje. A prawda jest taka, że gdyby Pioneer 1430 miał HD, nie zamieniłbym go na żaden inny tuner. I tak sobie myślę, że że jak ci gadżeciarze się wypstrykają, dostaną te swoje wymarzone wodotryski, przyjdzie oferta na ludzi dla których ważny jest obraz na telewizorze, a nie zbędne rzeczy dodatkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka kupa i ściema (z przewagą kupy) oraz kłamstwa na stronie nc+. Po rozmowie z konsultantem dowiedziałem się, ze klienci, którzy związali się z C+ umową razem z gadżetem spokojnie mogą sobie czekać na telefon prawie do końca umowy (łaskawie obiecał, że zadzwonią na 3 miesiące przed końcem). Idę dać na msze w intencji rozwiązania umowy z winy operatora (jest szansa, że może jakiś program wyleci).

 

Powtarzam po raz enty da się migrować z gadżetem, powołaj się na wujka/ciocie/siostrę/brata ze on/ona zmigrował/ła z gadżetem ja zmigrowalem z Prestiż + TV na all inclusive za taka sama cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przydatny wątek. Ale. No ludzie ! Dajcie se na wstrzymanie ! No żeby dzwonić, pisać maile i jeszcze może znaki dymne puszczać do nc+ ? Siadać na [beep] i czekać. To oni mają dzwonić do Was, a nie sondować rynek takimi napaleńcami. Przecież to teraz kształtuje się przyszła cena nc+. Jestem w Cyfrze od 2002 roku. I nigdy. Powtórzę. NIGDY ! do nich nie dzwoniłem przed końcem umowy. To zawsze oni dzwonili do mnie (oczywiście po wypowiedzeniu starej umowy). I zawsze dostawałem to co chciałem a nawet taniej. Bo obecnie mam C+ Optimum, premium i multi z dekoderem za darmochę za 65 zł. Gdzie rok dwa wcześniej musiał bym zapłacić Ooo, albo jeszcze więcej. Tak, że napaleńcy. Dajcie se na luz. Ja bym wolał tu przeczytać. "Dzwonili do mnie dzisiaj z nc+" A nie "Dzwoniłem dzisiaj do nc+".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA UWAGA !

Na FB ktoś napisał :"taka ciekawostka - wiszę właśnie na infolinii - w połowie procesu migracyjnego. pani czyta wszystkie punkty a między innymi taki: czy przyjmuje Pan do wiadomości, że do 30 sierpnia 2013 mogą zniknąć z oferty kanały - tu następuje litania m.in. EuroSport, EuroSport 2, Disney Junior... no i co teraz. poinformowali nie? czyli jak 30 sierpnia znikną to umowy nie da się rozwiązać..."

 

Czyli ten cały kabaret to jednak prawda :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rych

Z wszystkimi nie wygrasz. Za parę dni euforia niektórych przeminie i linie będą puste. NC+ szczyci się ilością dzwoniących, a tak naprawdę to u nich coś padło i dlatego sami nie dzwonią. Zresztą konsultanci sami pewnie nie wiedzą co mówić, bo osoby decyzyjne nie mają pojęcia jak poradzić sobie z takim odsetkiem odmów przy propozycjach migracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skontaktowałem się z call center NC+ Jako że posiadam obie platformy w N oferta b2b - wszystkie kanały tematyczne za 29 zł, natomiast w Cyfrze + ofertę CANAL+ START HD w cenie promocyjnej za 28 zł od maja 56 zł.

Dopytywałem o możliwość scalenia ofert z obu platform w jedna bez konieczności np. wypowiedzenia czy to n czy cyfry. Na chwilę obecną takiej możliwości nie ma.

Proces migracji abonentów N do NC+ odbywa się do końca kwietnia nie będzie wysyłana w tej sprawie korespondencja listowna do klientów. Istnieje możliwość wypowiedzenia umowy w oparciu o zmiany które wchodzą w życie w N od 1.04 (wyłączenie niektórych kanałów) czas na wypowiedzenie to 14 dni od daty wprowadzenia zmian, a więc do 14.04 można wypowiedzieć umowę, później każdy abonent N zostanie automatycznie zmigrowany.

 

W przypadku cyfry + proces migracji ma odbyć się od 1.07. W połowie czerwca abonenci Cyfry mają otrzymać listownie ofertę migracyjną w przypadku jej zaakceptowania będzie automatyczna migracja, w przypadku braku akceptacji będzie możliwość wypowiedzenia umowy bez konsekwencji.

Uzyskałem informację że do końca czerwca paczka tematyczna C+ ma zostać w moim przypadku nie zmieniona. Czyli dostęp do wszystkich kanałów C+ jak dobrze oczywiście konsultant mi powiedział.

 

 

Co mi zaproponowali : interesuje mnie Canal + Platinum

 

migracja z N : Canal + Platinum 99 PLN

migracja z Cyfry : Canal + Platinum 99 PLN

 

grzecznie podziękowałem nie wspominałem nic o tym że można taniej itp. na chwilę obecną badałem jedynie temat.

 

Osobiście planuje 2.04 złożyć wypowiedzenie N, i zostać przy cyfrze na spokojnie zapewne będzie możliwość ugrania coś tuż przed świętami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...