Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Parę stron wcześniej jest mój post z rana dzisiejszego dnia. Mam C+ Kompakt HD za 58 i w N WPT + nPremium + History HD + TVN Player za 72.98. Wypowiedzenia oczywiście na jedno i drugie wysłane. Dzwoniąc rano do duk nki dostałem propozycję C+Platinum za 99 i MR standard za 10. Po przeczytaniu w ciągu dnia postów stwierdziłem, że co mi szkodzi i zadzwoniłem raz jeszcze na duk N. No i Pani zapytała czemu chcę rozwiązać umowę, to mówię jej, że oferty, które otrzymałem mnie nie zadowalają. A ona na to, że dzisiaj się dużo pozmieniało i może mi zaproponować lepszą ofertę, czyli praktycznie WPT z Nki + 6 Canal+ za 59zł. Dobrałem sobie MR premium bo taki chciałem i History HD. Za wszystko zapłacę 80.99 na 12 m-cy. Dla mnie cena rewelacja, bo do tej pory za obie platformy płaciłem 130zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer umowy mam ci podać a może jeszcze mój PESEL?

 

Na Boga ogarnijcie się! Nie po to tutaj piszę, żeby robić sobie z kogoś jaja.

 

Dostałem Universe+Paczka C+ za 49zł na cała umowę i przyjmijcie to to wiadomości albo i nie.

 

To forum jest po to żeby informować a nie wprowadzać ludzi w błąd.

Bądźmy poważni-nie te lata u mnie ażeby kłamać bo i po co?

 

Chciałem Platinum za 79zł dali za 49zł czy to moja wina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem teraz komu wierzyć. Forum czy konsultantom. 30 minut rozmowy z konsultantem i później 15 z jego przełożonym. Powiedział, że nie ma takiego czegoś jak Silver czy Gold z pełną paczką C+ dla migrujących teraz. Taka oferta została włączona tylko dla tych, którzy migrowali do 11 kwietnia.. Tak samo dla migrujących nie ma umów na 12 miesięcy. Jak mu powiedziałem, że ludzie takie oferty dostają poprosił mnie abym od kogoś kto dostał Silver lub Gold z C+ na 12 miesięcy wziął numer umowy. Jeśli ma taką ofertę to ja też dostanę. Jutro ma dzwonić. Więc bardzo prosiłbym kogoś o podanie takowego numeru.

a dostałeś takiego smsa o tej treści?!:

Zostań z nami! Tylko teraz wszystkie kanały Canal+ za 0 zł na cały okres trwania umowy!

Sprawdz, co jeszcze przygotowalismy dla Ciebie! Zadzwon 122947879

 

 

Nie dostałem żadnego smsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer umowy mam ci podać a może jeszcze mój PESEL?

 

Na Boga ogarnijcie się! Nie po to tutaj piszę, żeby robić sobie z kogoś jaja.

 

Dostałem Universe+Paczka C+ za 49zł na cała umowę i przyjmijcie to to wiadomości albo i nie.

 

To forum jest po to żeby informować a nie wprowadzać ludzi w błąd.

Bądźmy poważni-nie te lata u mnie ażeby kłamać bo i po co?

 

Chciałem Platinum za 79zł dali za 49zł czy to moja wina?

 

 

Nie wierze. Podanie numeru umowy nie stwarza dla Ciebie żadnego ryzyka. Więc jasne, że kłamiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wypowiadający tutaj z Nki mieli wcześniej Npremium... jest tu ktoś kto wysłał wypowiedzenie, nie miał Npremium i podejmował negocjacje o najbardziej korzystne pakiety? Jeżeli tak to co ugraliście i w jakich cenach? Ojca interesuje jak najtańszy pakiet zawierający C+ Sport i widzę że tutaj ludzie wywalczają takie coś nawet za 50-60zł Jednak widzę zależność, że to tylko dla ludzi posiadających wcześniej Npremium...

 

Ja jestem w takiej sytuacji i na razie kicha czyli

universe 49

silver 69 itd

czekam dalej jak coś to pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dostałeś takiego smsa o tej treści?!:

Zostań z nami! Tylko teraz wszystkie kanały Canal+ za 0 zł na cały okres trwania umowy!

Sprawdz, co jeszcze przygotowalismy dla Ciebie! Zadzwon 122947879

Rożnej treści są smsy i takie też:

 

Szanowni Państwo,

 

uprzejmie informujemy, że CYFRA+ i platforma n łączą się w nową platformę

nc+.

 

Potwierdzamy, że obecne warunki Państwa Umowy z CYFRĄ+ nie ulegają

zmianie.

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty nc+, gdzie z pewnością znajdą Państwo

pakiet dostosowany do swoich potrzeb.

 

Zapraszamy do oglądania 6 kanałów CANAL+ w nowej odsłonie

na warunkach obecnej umowy oraz kanału nSport, który został

udostępniony promocyjnie na warunkach obecnej umowy (nie krócej

niż do 30 czerwca 2013 r.).

 

Więcej informacji znajdą Państwo na ncplus.pl

 

Pozdrawiamy,

nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Kluczowym problemem w NC+ jest brak dodatkowych kanałów by zachęcić nowych abonentów ... Wszystkie dotychczasowe kanały abonenci znają już czy to z Cyfry+ czy z N-ki i tak w sumie nastąpiło tylko zsumowanie dotychczasowych kanałów ... Natomiast dotychczasowi abonenci czy nowi klienci przed startem NC+ liczyli na nowe kanały w ofercie np. takie jak :

 

- MEZZO LIVE HD,

- MUSIC 6 HD,

- DJAZZ TV HD,

- MCM,

- PLANETE+ THALASSA HD,

- TCM,

- CARTOON NETWORK,

- TF1 HD,

- FRANCE 2 HD,

- M6 HD

... i wiele wiele innych kanałów związanych z Grupą CANAL+ ...

 

... Na pewno nowe kanały w ofercie programowej bardzo by podniosły rangę NC+ i większe zainteresowanie klientów ... Takie jest moje zdanie i będę to zawsze powtarzał ... NC+ proszę zachęcić czymś nowym, czego nie ma jeszcze w polskich platformach czy kablówkach ! ... By dominować w pierwszej "trójce" na rynku w Europie to trzeba dać coś więcej niż tylko to co znamy już od dawna ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, piszę na tym forum po raz pierwszy. Chcę się dowiedzieć, co mogę wyrwać od nich. Umowa była na 6 miesięcy, obowiązuje do lipca.Wcześniej 3 lata w N. W tej chwili 54 lub 59zł/mc (nie jestem pewien) + npremium(4 miesiące za darmo + 2 miesiące 10zł). Wysłałem wypowiedzenie 12.04, póki co jeszcze nie zarejestrowane w systemie. Czy fakt, że jeszcze nie mają wypowiedzenia w systemie coś im zmienia? Universe + 6cplus za 49 - 59 jest realne? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dostałeś takiego smsa o tej treści?!:

Zostań z nami! Tylko teraz wszystkie kanały Canal+ za 0 zł na cały okres trwania umowy!

Sprawdz, co jeszcze przygotowalismy dla Ciebie! Zadzwon 122947879

Rożnej treści są smsy i takie też:

 

Szanowni Państwo,

 

uprzejmie informujemy, że CYFRA+ i platforma n łączą się w nową platformę

nc+.

 

Potwierdzamy, że obecne warunki Państwa Umowy z CYFRĄ+ nie ulegają

zmianie.

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty nc+, gdzie z pewnością znajdą Państwo

pakiet dostosowany do swoich potrzeb.

 

Zapraszamy do oglądania 6 kanałów CANAL+ w nowej odsłonie

na warunkach obecnej umowy oraz kanału nSport, który został

udostępniony promocyjnie na warunkach obecnej umowy (nie krócej

niż do 30 czerwca 2013 r.).

 

Więcej informacji znajdą Państwo na ncplus.pl

 

Pozdrawiamy,

nc+

jak dostane aneks do łapy to wam prześlę skan,zostawcie tylko swoje meile. Jak usłyszałem,że 69 na 12 miesiecy to zapomniałem się potargować( a widać,że można było zejść niżej) Ale jak pisałem wczesniej chciałem przeznaczyc 80-90 zł za to co teraz mam wiec za 69 przytuliłem to od razu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w to nie wierzę. Bo jak wcześniej napisałem:

 

"Nie wiem teraz komu wierzyć. Forum czy konsultantom. 30 minut rozmowy z konsultantem i później 15 z jego przełożonym. Powiedział, że nie ma takiego czegoś jak Silver czy Gold z pełną paczką C+ dla migrujących teraz. Taka oferta została włączona tylko dla tych, którzy migrowali do 11 kwietnia.. Tak samo dla migrujących nie ma umów na 12 miesięcy. Jak mu powiedziałem, że ludzie takie oferty dostają poprosił mnie abym od kogoś kto dostał Silver lub Gold z C+ na 12 miesięcy wziął numer umowy. Jeśli ma taką ofertę to ja też dostanę. Jutro ma dzwonić. Więc bardzo prosiłbym kogoś o podanie takowego numeru."

 

Gdyby taka oferta była to byłyby tylko w sumie tylko dwa pakiety - Comfort i Platinum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych co mówią że ciekawe dlaczego tak wiele nowych osób się pojawiło. Dostałem ciekawą ofertę więc się nią chciałem pochwalić. Przypomnę oferta z dzisiaj około 17 89zł za full poza picturebox, erotykami, nc+ go, netVod+. Wcześniej miałem 99zł w n-ce też full - w sumie dokładnie to samo co mam teraz.

Aha umowa na 12m - na 18 nie chcieli dać - przyjąłem a co mi tam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA, ale beka. Jeszcze nie dawno Universe to było max. 49zł, a teraz universe dają za 49zł z 6x c+ :DAlbo Canal+ Silver z 6x c+ i hbo za 69zł, i jeszcze w to wierzycie :D HAHAHA. Pewnie jak piszą 6x c+ chodzi im o 6 kanałów Cyfry+, czyli kuchnia, domo itd.

Zostaw meila to Ci skan przesle jak tylko wyladuje u mnie w skrzynce niedowiarku :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA, ale beka. Jeszcze nie dawno Universe to było max. 49zł, a teraz universe dają za 49zł z 6x c+ :D Albo Canal+ Silver z 6x c+ i hbo za 69zł, i jeszcze w to wierzycie :D HAHAHA. Pewnie jak piszą 6x c+ chodzi im o 6 kanałów Cyfry+, czyli kuchnia, domo itd.

 

Jakoś wyraźnie konsultant mówił wszystkie kanały które teraz posiadam + 6 Canal+ i HBO oraz kanały Cyfry za 69zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA, ale beka. Jeszcze nie dawno Universe to było max. 49zł, a teraz universe dają za 49zł z 6x c+ :D Albo Canal+ Silver z 6x c+ i hbo za 69zł, i jeszcze w to wierzycie :D HAHAHA. Pewnie jak piszą 6x c+ chodzi im o 6 kanałów Cyfry+, czyli kuchnia, domo itd.

 

Od dzis sie pojawily promocje polegajace na tym, ze daja na 12 miesiecy umowe na takich warunkach jakie sie mialo do tej pory. Wiec jak ktos mial do tej pory WPT i Npremium i HBO za 79 zl, to ma takie same warunki na 12 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko potwierdzą mi przyjęcie wypowiedzenia, to dam znać co proponują w moim przypadku(59+10npremium). Tych cen w wysokości 49 - 59 też jakoś nie widzę, ale 64 - 69 wydaje mi się realne. Oby:)

69 potwierdzam jeszcze raz,ze 3 razy się upewniałem podczas rozmowy, narazie w ica figuruje canal+ silver, umowa zaczyna sie od 1 maja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosiłbym od wiktor3a i mixer4all numery umów. Jak powiedział przełożony konsultanta podanie samego tylko numeru umowy nie stwarza żadnego ryzyka dla podającego a innym stwarza możliwość podpisania takiej samej oferty.

 

Dzwoniac na infolinie musisz podac nr umowy konsultantowi wiec nie oczekuj ze ktos ci poda tutaj swoje numery umow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w to nie wierzę. Bo jak wcześniej napisałem:

 

"Nie wiem teraz komu wierzyć. Forum czy konsultantom. 30 minut rozmowy z konsultantem i później 15 z jego przełożonym. Powiedział, że nie ma takiego czegoś jak Silver czy Gold z pełną paczką C+ dla migrujących teraz. Taka oferta została włączona tylko dla tych, którzy migrowali do 11 kwietnia.. Tak samo dla migrujących nie ma umów na 12 miesięcy. Jak mu powiedziałem, że ludzie takie oferty dostają poprosił mnie abym od kogoś kto dostał Silver lub Gold z C+ na 12 miesięcy wziął numer umowy. Jeśli ma taką ofertę to ja też dostanę. Jutro ma dzwonić. Więc bardzo prosiłbym kogoś o podanie takowego numeru."

 

Gdyby taka oferta była to byłyby tylko w sumie tylko dwa pakiety - Comfort i Platinum.

 

Posłuchaj. Sam dzwoniłem dzisiaj na krakowski nr N. Odebrał koleś ja mu mówię że w sprawie migracji itp. Dzwonie. On mówi że bym chwile poczekał bo musi system załadować. Ja w tym czasie mówię że podobno można dostać nową umowę z takimi samymi pakietami jak do tej pory plus paczka C+ w tej samej cenie jak teraz mam w N. On mówi mi że tak, że od dzisiaj maja taką promocję i w tym momencie załadował moje dane i niestety nie mógł mi tego już zaproponować bo nie wysłałem wypowiedzenia. Tak że to wszystko co ludzie tutaj piszą to są prawdziwe oferty nie żadna ściema. Umowę mam do końca lipca jutro złożę wypowiedzenie i zobaczymy. Mam aktualnie WPT+C+(npremum)+HBO+Cinemaxy za 69.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...