Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie migrowałem z WPT (Wszystkie Pakiety Tematyczne) + nPremium 69,90.

 

na

 

Universe + 59zł , Canal + (6) , HBO na 6 m-sc (pózniej 20zł) , Multiroom Standard 10zł , Dzierżawa mediabox 10zł = 79zł

 

może być , nie miałem chęci użerać się dłużaj z żabojadami :)

 

bez migracji miałbyś WPT + paczkę Canal+ za 69,90 do końca umowy ?

 

tak , ale z racji że chciałem multiroom - musiałem zmigrować :_)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co muszą czuć ludzie którzy jeszcze kilka godzin temu wzięli c+platuinum za 99 jeżeli chcieli mieć full kanałów c+ :D

Ja jeszcze nic nie wziąłem, ale jak zerknąłem w moją stopkę, to po 10 latach z c+ taka mi gula urosła, że się muszę napić...

[beep] [beep] [beep] :evil:

 

Jutro, po dzisiejszym resecie, idzie wypowiedzenie! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, ze to tylko PREZENT ta paczka C+ na rok umowy dla osób migrujących? Czyli więc po roku promka na paczke c+ sie skonczy i bedzie ZONK bo negocjując przedłużenie pozostanie wziąc tylko wyzszy pakiet by móc nadal oglądać Canaly+. Inny pomysł mi do głowy nie przychodzi, bo NA BANK to nie będzie stała oferta zeby "Canal+ Universe" kosztował 59 zł dla przedłużająych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż nie chce mi się w to wierzyć... Czy na pewno za te 49 zł to paczka CANAL+ jest przez całą umowę a nie do końca czerwca? Jesteście pewni?

 

Ja jestem pewny. Konsultant potwierdziła 3x nastepnie po 7 godzinach zadzwoniłem do DUK i też potwierdzenie więc jak walą w h..ja to mam 2 reklamacje :brawo:

 

Miałem WPT+Npremium na 6 miesięcy a późnej za 10zł! Umowa do listopada 2013r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario76 a dlaczego uważasz, że Ci z N-ki lepsi? Ślij wypowiedzenie i negocjuj. Z tego co widać, to obecnie (przynajmniej dla N-kowiczów) dobierają pakiety do wysokości abonentu, jaki do tej pory płacili. Nie dziw się, że ktoś, kto do tej pory płacił miesięcznie ok. 50-60 zł ma problem wynegocjować w tej samej cenie pakiet, który obecnie w nc+ kosztuje ok. 90-100 zł. Wcześniej chcieli nas doić dzwigając ceny o kilka/kilkadziesiąt złotych i to im się na szczęście nie udało. Teraz jest zdecydowanie lepiej, bo przynajmniej nie będę płacił więcej, a będę oglądał, to co mnie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż nie chce mi się w to wierzyć... Czy na pewno za te 49 zł to paczka CANAL+ jest przez całą umowę a nie do końca czerwca? Jesteście pewni?

upewniałem się kilka razy i tak :jupi:

 

Więc jeśli tak, to jest to po prostu rewelacja cenowa, wręcz bym powiedział, że rozdawanie tv za pół darmo. Ciekawe czy mi jako abonentowi CYFRY+ zaproponują to do końca kwietnia, kiedy to kończy mi się umowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Worek z dobrymi ofertami nareszcie sie rozwiązał! Polityka nc+ na dzis to pewnie utrzymanie aktualnych klientów nawet po kosztach. Wczoraj próbowałem wywalczyć Silver+6xC za 64zl i nie było szans. Dzis takie oferty za 49zl. Tylko pogratulować! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ciekawe, mam obecnie CANAL+ Kompakt HD z MR i PACE PVR HD za 51 zł i rozmawiałem dziś z DUK i pani powiedziała mi, że muszę zatrzymać MR co najmniej do końca czerwca :crazy: Nie wiem o co chodzi, że przy ew. wycofaniu wypowiedzenia i przedłużeniu umowy nie mogę zrezygnować z MR... Szaleństwo po prostu... A ofertę zaproponowała mi niestety standardową - Platinum za 99 zł i CANAL+ Comfort za 79 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż nie chce mi się w to wierzyć... Czy na pewno za te 49 zł to paczka CANAL+ jest przez całą umowę a nie do końca czerwca? Jesteście pewni?

upewniałem się kilka razy i tak :jupi:

 

Więc jeśli tak, to jest to po prostu rewelacja cenowa, wręcz bym powiedział, że rozdawanie tv za pół darmo. Ciekawe czy mi jako abonentowi CYFRY+ zaproponują to do końca kwietnia, kiedy to kończy mi się umowa...

Z tym może być ciężko, bo jak na razie to oferta tylko dla n-kowiczów. Jeszcze nikt z abonentów Cyfry+ nie napisał tutaj że dostał taką oferte :) . Szkoda, bo jakby dla cyfrowiczów taką dali to raczej od ręki bym przeszedł z obecnego C+Optimum za 65zł/mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dzwoniłem dziś do DUK, w sprawie wypowiedzenia (czy dotarło, bo nie miałem żadnej info w tej sprawie), to konsultant powiedział, że dostali ponad 400 tys. wypowiedzeń w N-ce, stąd te oferty by zatrzymać klientów. W innym wypadku przecież większość by przeszła np. do CP od 1 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dzisiaj o 20 silver + hbo + 6 c+ za 69 zł miałem n + hbo + premium jutro ma dzwonić i mam się zdecydować bo dziś ni miałem jak rozmowa nagrana jutro pewno biorę

hahaha prosze cie jak dobrze wiemy że to nie możliwe boze ludzie walą głupoty a inni w to wierzą hahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...