Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... Z tego co czytam komentarze tu na forum to można stwierdzić jednoznacznie, że najlepiej na tych wszystkich zmianach wyszli abonenci N-ki i Cyfry+, ale śmiem stwierdzić, że raczej N-ki, co posiadają dekodery ADB, gdyż mają dostęp jak dotychczas i do POLSATU HD, HISTORY HD, POLSAT SPORT NEWS i co mieli wszystkie pakiety w N-ce za kwotę ok. 100 zł ...

... Ja się cieszę z tych zmian bo do tej pory miałem wszystkie pakiety + dodatkowe opcje i nadal zostaje na tych samych warunkach do końca umowy w N-ce tj. : 6 pakietów tematycznych + 6 kanałów tematycznych z Cyfry+ (Planete+ HD, Ale Kino+ HD, Domo+ HD, Kuchnia+ HD, Teletoon+ HD, MiniMini+ HD), cała paczka CANAL+, HBO, FILMBOX, HISTORY HD wszystko za 90,99 zł i umowa do lipca 2014 r. ... W sumie 63 kanały HD razem z Astrą ... Także ja nie mogę narzekać na moją ofertę ... Nie wiem jednak jak na chwilę obecną mają abonenci Cyfry+, czy mają już dostęp do POLSATU HD itd ... Hmm ... Z góry jednak widać, że NC+ robi wszystko pod byłą N-kę czy to kodowanie czy listę kanałów ... Na moim Nboxie nic się nie zmieniło, doszły tylko pozostałe kanały a cały układ jest taki sam jak dotychczas ...

 

 

Ale chyba zabrali Tobie Npremium VOD i nie włączyli Canal+ VOD? Ja właśnie tak mam i nawet jak bym miał anulować wypowiedzenie to mają mi to włączyć jeśli mam zostać na dotychczasowych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Z tego co czytam komentarze tu na forum to można stwierdzić jednoznacznie, że najlepiej na tych wszystkich zmianach wyszli abonenci N-ki i Cyfry+, ale śmiem stwierdzić, że raczej N-ki, co posiadają dekodery ADB, gdyż mają dostęp jak dotychczas i do POLSATU HD, HISTORY HD, POLSAT SPORT NEWS i co mieli wszystkie pakiety w N-ce za kwotę ok. 100 zł ...

... Ja się cieszę z tych zmian bo do tej pory miałem wszystkie pakiety + dodatkowe opcje i nadal zostaje na tych samych warunkach do końca umowy w N-ce tj. : 6 pakietów tematycznych + 6 kanałów tematycznych z Cyfry+ (Planete+ HD, Ale Kino+ HD, Domo+ HD, Kuchnia+ HD, Teletoon+ HD, MiniMini+ HD), cała paczka CANAL+, HBO, FILMBOX, HISTORY HD wszystko za 90,99 zł i umowa do lipca 2014 r. ... W sumie 63 kanały HD razem z Astrą ... Także ja nie mogę narzekać na moją ofertę ... Nie wiem jednak jak na chwilę obecną mają abonenci Cyfry+, czy mają już dostęp do POLSATU HD itd ... Hmm ... Z góry jednak widać, że NC+ robi wszystko pod byłą N-kę czy to kodowanie czy listę kanałów ... Na moim Nboxie nic się nie zmieniło, doszły tylko pozostałe kanały a cały układ jest taki sam jak dotychczas ...

 

Tak to wygląda masz tak samo jak mój ojciec Pakiet Silver z cała Paczką C+ Plus Dekoder NBOX Biały Śmiga jak zły już tyle lat i wszystko za 69zł na 18 miesięcy stała cena

 

A my Cyfry+ mamy najgorzej chociaż to Cyfra ma 51% udziałów w nc+ dziwne i śmieszne ale już tak jest i chyba z PLATYNĄ goła nie zejdą do 84-89zł ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę myślicie że oni dając silver z C+ za 64 (czyli gołą Platynę) są stratni ? Żadna firma nie da ci nic jeśli nie będzie miała zysku ;) NC+ to złodzieje i oszuści

 

Ja uważam że Platyna z VOD+ i net+VOD dla migrującego klienta ( nie nowego) może kosztować max 59-65 zł nie więcej.

Ja za Npremium, Multiroom, WPT, Npremium VOD, History HD, Płacę około 70 zł. I uważam że cena jest adekwatna do oferty. A teraz na paczce C+ prawie same powtórki filmów z Npremium lecą, jeśli dalej będą tak robić to chyba całkiem zrezygnuję z tej paczki i wezmę albo Polsat albo NC+ Universe + filmboxy,cinemaxy i HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opłaca się wziąć Ultra albo Turboboxa? tylko te 2 mam do wyboru, mam też nboxa na własność.

 

Jeśli chodzi o Turboboxa to ma czasem problemy z płynnością, rzadko ale się zdarzają się przywieszki. VOD fajna sprawa była jak mi nie zablokował NC-.

Ultra nie znam to nie będę się wypowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. właśnie rozmawiałam z konsultantem propozycja:

gold+ hbo +mr =119 zł /18 m

pltatinum + hbo+ mr =139zł /18m

 

czyli bez zmian, oczywiście sobie pogadałam, że to jest nielogiczne że przyznali bonusy tym co już zmigrowali, pytam konsultanta czy dla nas też przygotują lepsze oferty, powiedział, że nie wie ale profilaktycznie mogę się wstrzymać

 

odnotował, że moge przystać na umowę platinum + hbo + mr za 129 zł/12 miesiecy

 

ah.. i dodał jeszcze, że umowy na 12 miesiecy to tylko dla nowych klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę,że ceny są za wyoskie o 90 % - dlaczego tylko o 30???

Uwielbiam takich "znafców". :D Może jakieś dane. Tylko nie pisz, że wcześniej było taniej bo nie wiemy ile wtedy to ich kosztowało.

Z ciebie chyba taki sam "znafca" - na jakiej podstawie twierdzisz, że teraz ceny są adekwatne? Może jakieś dane?

Czyli twierdzisz, że wcześniej ceny były dumpingowe? W takim razie kolejna sprawa dla UOKiK się szykuje :)

 

Dokładnie tak jak piszesz - pewnie niedługo skończą się klienci gotowi przepłacać i jeśli okaże się, że liczba abonentów jest niezadowalająca to ceny spadną.

A teraz są takie jakie są z jednej prostej przyczyny - nie ma w chwili obecnej w Polsce konkurencji dla nc+.

 

A to jakiś nakaz narodowy jest, żeby oglądać 25 facetów latających za jedną piłką?

Jaki to sport, gdzie 25 facetów lata za jedną piłką??? :lol2::lol2::lol2:

Nie ma cię co śmiać - skoro ktoś kompletnie nie interesuje sportem to skąd ma wiedzieć ilu i za czym biega :)

 

Oczekuję pakietu, gdzie nie będę musiał płacić za prawa do transmisji sportowych, których po prostu nie oglądam. Za to chętnie obejrzałbym filmy.

Wystarczy nie brać nc+ tylko CP lub pakiet nc+, ale bez C+Sport.

Ja też chcę wyłącznie nowe filmy, więc powiedz mi, który to pakiet zawiera C+ i C+Film1/2, bez Family1/2 i Sport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnotował, że moge przystać na umowę platinum + hbo + mr za 129 zł/12 miesiecy

 

ah.. i dodał jeszcze, że umowy na 12 miesiecy to tylko dla nowych klientów

 

Wczoraj miałem taką propozycję ale odmówiłem

 

Miałeś propozycję na 12 miesięcy zestaw jak wyżej za 129 zł? Z tego wynika, że jest to do zrobienia

A jesteś/ byłeś w cyfrze czy n?

 

Ja w cyfrze i płacę teraz 126 zł, więc 3 zł więcej przeboleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ah.. i dodał jeszcze, że umowy na 12 miesiecy to tylko dla nowych klientów

 

Bzdury ze strony konsultanta.

U mnie propozycja na 12 miesięcy ( wypowiedzenie złożone ):

platinum 99 zł

multiroom 0 zł

jeden dekoder 0 zł

drugi zaś 20 zł / m :D

umowa 12 miesięcy

 

Szybko się pożegnałem , szkoda jego i mojego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonili raz dawno temu platyna 99zł goła bo taką chcę plus nowy dekoder za 0zł ale nie musze brać dekodera...

Umowa tylko na 18 miesięcy. Teraz siedzę i nic nie robię z umową mam ja do 28.06.2013r więc za dwa miesiące będę sie zastanawiał co dalej. No chyba że pójdą po rozum do głów i dadzą platynę 84-89zł no to w tedy inna rozmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miałeś propozycję na 12 miesięcy zestaw jak wyżej za 129 zł? Z tego wynika, że jest to do zrobienia

A jesteś/ byłeś w cyfrze czy n?

 

Ja w cyfrze i płacę teraz 126 zł, więc 3 zł więcej przeboleje.

 

Jestem w cyfrze, wypowiedzenie do końca kwietnia. Umowa proponowana na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ja się cieszę z tych zmian bo do tej pory miałem wszystkie pakiety + dodatkowe opcje i nadal zostaje na tych samych warunkach do końca umowy w N-ce tj. : 6 pakietów tematycznych + 6 kanałów tematycznych z Cyfry+ (Planete+ HD, Ale Kino+ HD, Domo+ HD, Kuchnia+ HD, Teletoon+ HD, MiniMini+ HD), cała paczka CANAL+, HBO, FILMBOX, HISTORY HD wszystko za 90,99 zł i umowa do lipca 2014 r. ...

Nie lubię Cię! :evil::wink:

 

PS

A jak nie widziałeś łosia, to zerknij w moją stopkę... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis po telefonie do biura udalo sie ugrać umowę na pakiet Comfort+ cena 29zl na 12m oczywiscie z paczka Multi+ przez cały okres trwania umowy w ramach promocji. Jak dla mniej wymagającego klienta z całej tej palety kanałów jestem bardzo zadowolony. No i Dekoder Turbo zostaje co mnie tez cieszy :) Osobom które jeszcze nie zmigrowały życzę korzystnych ofert...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abo n-ki pakiet FULL tzw. stary wszystko za 99 zeta bez XXX umowa na czas nieokreślony, wypowiedzenie wysłane do końca kwietnia. Tel z NC+ propozycja aż sam się zdziwiłem pozostanie w n-ce na tych samych warunkach za te same pieniądze bez jakiegokolwiek namawiania na migracje nawet sama konsultantka stwierdziła że lepiej jest zostać na tym co mam. Obecnie chcę dobrać MR najlepiej premium bo wszystko mam pod niego już przygotowane cena to 20 zeta razem zatem wychodzi 119zeta. Na razie odmówiłem ale wydaje mi się że to dobra cena. Jakieś opinie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze trzeba pamiętać żeby przed końcem umowy dać im znać, bo inaczej z automatu się dostaje umowę na czas nieokreślony i normalne ceny.

Jeden mój znajomy, od zawsze robi tak, że po podpisaniu umowy na czas określony, jeszcze w tym samym dniu składa wypowiedzenie z dniem jak w regulaminie. Wtedy nie musi nic pamiętać i zawsze się z nim kontaktują w sprawie przedłużenia.

Czytam to forum od dłuższego czasu i takiego pomysłu jeszcze nie widziałem... Teraz się zastanawiam dlaczego tutaj nikt* tak nie robi?! :roll:

 

* nikt - w sensie, że spośród tych co spotkałem na forum czytając wątki (żeby nie było) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bliski : jestem w takiej samej sytuacji co Ty. Także mi doradzała, abym został na tym co mam. Jeśli chodzi o MR, to nie ma możliwości dokupienia tej opcji przed migracją. Przynajmniej tak mnie poinformowano...

A mnie poinformowała że jest za 20 zeta plus aktywacja mowa o MR premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...