Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz sie narobilo. Proponowano mi Silver na pismie oraz telefonicznie za 64zł przed 11.04. Nie bylem zainteresowany i po wysłaniu wypowiedzenia w punkcie aktualnie nie ma dla mnie oferty. W obecniej umowie za 54 mam jeszcze nPremium do końca maja potem wg cennika co pewnie wyjdzie dodatkowo 35. Sam nie wiem co z tym zamieszaniem robic. Ma ktoś może podobny dylemat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z forum lakiego wynika, że nadal dają All Inclusive za 179zł. Trzeba zadzwonić i prosić.

 

Zmiany w systemie w przyszły tygodniu bez proszenia. Jeżeli ktoś zapłacił teraz 179 to w maju zapłaci 139 - info z infolinii.

Nie wiem, czy mnie dobrze zrozumiano, ale ja nie pisałem o rabacie dla tych co już mają All Inclusive tylko o osobach, które jeszcze nie zmigrowały. Takie osoby nadal, mimo oficjalnego braku w ofercie All Inclusive, mogą poprzez telefoniczny kontakt taki pakiet wykupić (zmigrować na niego). Cena 179zł (rabatu chyba żadnego nie dostaną bo ich prezenty od prezesa nie dotyczą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem telefon z nc Plusss ,Miła Pani dzwoni ,że ma super hiper promocje dla mnie ,że widzi ,że złożyłem wypowiedzenie ,platyna + hbo tylko 129 zł + cena na pace ,za którego nie płace od 2011 roku ,zaraz usłyszała śmiech w telefonie i już nie była miła, dodam że dostałem dziś podczas zakupów w centrum cyfry w Katowicach ofertę platyna dekoder hbo mr 2 karty 119 zł, moje pytanie do niej :

"Czy jako ta sama firma nie proponujecie klientom takiej samej oferty, ja wiem ,że Pani mi coś wciśnie i dostanie prowizje ale bez jaj, wole pojechać sobie jeszcze raz do Katowic i wziąć dużą lepszą ofertę",dodałem również dlaczego mam płacić za hbo ,jak dajecie do końca roku je gratis dla ludzi co przeszli do nc+ do 11 kwietnia, cena pakietu jest taka sama, nic się nie zmieniło, tu się cieszę ,że ludzie co już przeszli coś dostaną ,lecz niech dadzą też to nowym co przechodzą, dodam ,że paczkę canal + + hbo mogę dobrać sobie w upc ,wtedy zapłacę koło 200 zł ,ale dostane internet ,telefon tv + ten pakiet ,łaski mi Pani nie zrobi z taką ofertą, na koniec spytałem się bo tak bardzo zachwala Pani nowy multirom jakie są za nie opłaty, aktywacja 2 x dekoder ,2 x 49zł pytam za co co, to ja muszę to podłączyć kablem przez kilka ścian , za media boxa muszę przy wymianie też zapłacić albo 199 zł albo 10 zł/mies gdzie za pace nie płacę ani 1 zł ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Odnoszę wrażenie że ,to co dostaliśmy w listach oni dalej będą nam usiłowali wcisnąć,mimo iż można zostać do końca swych umów na starych warunkach(w moim przypadku do końca lipca)....tego sie obawiam że do lipca będą mi wydzwaniać i mówić : Platyna 99 pln, Platyna 99 pln, Platyna 99 pln, Platyna 99 pln obym potem jakiś bonus dostał :D

może stworzą jakieś ciekawe promocje typu Filmowe HD lub Hollywood dla abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Czy to potwierdzona informacja że już od pakietu 39zł miesięcznie (comfort+) będzie można zamówić multiroom+główny dekoder dwugłowicowy ?

2 Kiedy ta oferta może wejść?

 

3 Czy to planują dla nowych jak i stałych klientów ?

 

4 Czy zaproponowali komuś z was migracje z n do nc+ na niższy abonament niż obecny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
1 Czy to potwierdzona informacja że już od pakietu 39zł miesięcznie (comfort+) będzie można zamówić multiroom+główny dekoder dwugłowicowy ?

2 Kiedy ta oferta może wejść?

 

3 Czy to planują dla nowych jak i stałych klientów ?

 

4 Czy zaproponowali komuś z was migracje z n do nc+ na niższy abonament niż obecny?

 

 

Oni wychodzą z założenia płaciłeś 89 będziesz płacił 99 itd.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem sam dziś do nc+ i kwestia migracji w moim przypadku (płacę 69zł) jest następująca:

Silver za 69zł oraz Gold za 79zł.

Jak myślicie, czy idąc tym tokiem myślenia (czyli co pakiet to 10zł) to jest człowiek w stanie wyrwać Platynę za 89zł na 18 miesięcy?

 

Nie, nie jest w stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy złożenie rezygnacji - moje jeszcze nawet nie doszło a już zamiast obecnych 69 proponowali pakiet za 49.

 

 

jasne , to są brednie wyssane z mleka matki :)))) miałem 3 telefony z nc ,z działu utrzymania klienta , jeszcze z jakiegoś działu,najlepszą ofertę jak dotąd otrzymałem w punkcie cyfry , a jak złożyłeś już wypowiedzenie to nc ma w d :censored: ,bo oni wiedzą ,że nie mają co Ci zaproponować , a ty im zrobisz bye bye

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy złożenie rezygnacji - moje jeszcze nawet nie doszło a już zamiast obecnych 69 proponowali pakiet za 49.

 

 

jasne , to są brednie wyssane z mleka matki :)))) miałem 3 telefony z nc ,z działu utrzymania klienta , jeszcze z jakiegoś działu,najlepszą ofertę jak dotąd otrzymałem w punkcie cyfry , a jak złożyłeś już wypowiedzenie to nc ma w d :censored: ,bo oni wiedzą ,że nie mają co Ci zaproponować , a ty im zrobisz bye bye

 

daj prezesowi trochę czasu.... rura mu zmięknie... muszą być coraz lepsze oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z dziś (centrum cyfry w Katowicach), Platyna z dekoderem 89 zł pace , platyna dekoder i mr 2 karty 99 zł, platyna dekoder hbo mr 2 karty 119 zł, czyli szczerze nic się nie zmieniło obniżyli mi o 10 zł, umowę mam do końca Maja 2013,(wypowiedzenie wysłane koniec marca), brak możliwości wzięcia 2 dekodera,nie skorzystałem i poczekam.

Najlepsze jest to punkt jest otwarty od 9 ,zero ludzi ,obsługa 3 osoby + 1 osoba chyba szkoląca ( coś tam im nawijał o cenach) ,obok pseudo punkt polsatu (klatka dla chomika 1m2 x 2 m2 :)))), ludzi tam ,jakby coś dawali za darmo...

 

w jakim konkretnie byłeś centrum cyfry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z dziś (centrum cyfry w Katowicach), Platyna z dekoderem 89 zł pace , platyna dekoder i mr 2 karty 99 zł, platyna dekoder hbo mr 2 karty 119 zł, czyli szczerze nic się nie zmieniło obniżyli mi o 10 zł, umowę mam do końca Maja 2013,(wypowiedzenie wysłane koniec marca), brak możliwości wzięcia 2 dekodera,nie skorzystałem i poczekam.

Najlepsze jest to punkt jest otwarty od 9 ,zero ludzi ,obsługa 3 osoby + 1 osoba chyba szkoląca ( coś tam im nawijał o cenach) ,obok pseudo punkt polsatu (klatka dla chomika 1m2 x 2 m2 :)))), ludzi tam ,jakby coś dawali za darmo...

 

w jakim konkretnie byłeś centrum cyfry?

 

w Katowicach jest tylko jeden punkt centrum cyfry w Auchanie na renców ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy złożenie rezygnacji - moje jeszcze nawet nie doszło a już zamiast obecnych 69 proponowali pakiet za 49.

 

 

jasne , to są brednie wyssane z mleka matki :)))) miałem 3 telefony z nc ,z działu utrzymania klienta , jeszcze z jakiegoś działu,najlepszą ofertę jak dotąd otrzymałem w punkcie cyfry , a jak złożyłeś już wypowiedzenie to nc ma w d :censored: ,bo oni wiedzą ,że nie mają co Ci zaproponować , a ty im zrobisz bye bye

Bredzisz. Na DUK dla enkowców od razu jak nie zgodziłem się na platynę za 99 i powiedziałem, że gdyby nie zależało mi na sporcie to brałbym universe, od razu zaproponowali za 49 zł. Póki co czekam licząc, że może jednak rozbiją sport od filmu.

 

PS. Da się tu jakoś włączyć wysyłanie posta, bez pokazywania co kto napisał w międzyczasie? Denerwujące to jest jak 5 razy klika się wyślij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy złożenie rezygnacji - moje jeszcze nawet nie doszło a już zamiast obecnych 69 proponowali pakiet za 49.

 

 

jasne , to są brednie wyssane z mleka matki :)))) miałem 3 telefony z nc ,z działu utrzymania klienta , jeszcze z jakiegoś działu,najlepszą ofertę jak dotąd otrzymałem w punkcie cyfry , a jak złożyłeś już wypowiedzenie to nc ma w d :censored: ,bo oni wiedzą ,że nie mają co Ci zaproponować , a ty im zrobisz bye bye

Bredzisz. Na DUK dla enkowców od razu jak nie zgodziłem się na platynę za 99 i powiedziałem, że gdyby nie zależało mi na sporcie to brałbym universe, od razu zaproponowali za 49 zł. Póki co czekam licząc, że może jednak rozbiją sport od filmu.

 

PS. Da się tu jakoś włączyć wysyłanie posta, bez pokazywania co kto napisał w międzyczasie? Denerwujące to jest jak 5 razy klika się wyślij.

 

kolo ale ja nie mam nki tylko cyfrę a to jest coś innego , a po 2 to grzeczniej bo teks bredzisz to możesz w domu używać .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne , to są brednie wyssane z mleka matki :)))) miałem 3 telefony z nc ,z działu utrzymania klienta , jeszcze z jakiegoś działu,najlepszą ofertę jak dotąd otrzymałem w punkcie cyfry , a jak złożyłeś już wypowiedzenie to nc ma w d :censored: ,bo oni wiedzą ,że nie mają co Ci zaproponować , a ty im zrobisz bye bye

 

kolo ale ja nie mam nki tylko cyfrę a to jest coś innego , a po 2 to grzeczniej bo teks bredzisz to możesz w domu używać .....

Z tym grzeczniej to najpierw patrz po sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...