Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z oferty zniknął pakiet All Inclusive+. I teraz mam pytanie: czy to znaczy, że nie można już wziąć wszystkiego? Czy teraz za wszystkie opcje dodatkowe trzeba będzie płacić z osobna? Na stronie internetowej http://ncplus.pl/dokumenty#Regulaminy jest coś takiego: Szczegółowe warunki świadczenia Pakietu All Inclusive+ i to kosztuje miesięcznie 299zł. Można to wziąć czy nie?

Chcesz brać pakiet za 299 zł?? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah, dla wiekszości abonentów obecnych i potencjalnych nowych to żadna zmiana :) k.wa jeśli on mówi w wywiadzie ze siedzieli kilka nocy nad tymi zmianami, to ja mówie ze to sie robi w 10 minut, KAŻDY TUTAJ by to zrobił w kilka minut ;p jedyny pozytyw ze można zostac na swoich Cyfry i n-ki umowach do końca jej obowiązywania. czyli osoby które przedłużył na fajnych warunkach przed końcem marca to mają super oferty na rok czy 1,5 roku. Kupiłem Rz dziś rano, czytam- przeprosiny na całą strone, ale juz z niej mozna było wniosek wyciągnąc ze nic sie nie zmieni za bardzo. Te GIFTY ze zamiast nPremium jest paczka C+ i dodają nsport Cyfrowiczom, to była oczywista oczywistość dla każdego przed powstaniem nc+. Jedynie oni to spiii. eprzyli ze nie zrobiono tak od razu. Dla mnie czyste buty, umowa do konca lipca z Cyfrą a potem raczej emigracja na jakis Startowy z kanałami podstawowymi w CP lub nc+, mam jeszcze al Jazeera Sport do sierpnia, trzeba bedzie ją prolongować na kolejny rok (ok 35 zł/mc). Myśle ze wyjdzie to korzystniej i starczy spokojnie. Trzeba powiedzieć ze jednak NIE MA SUKCESU z anty nc+, Mleko sie rozlało ale jednak Prezes go nie posprzatał, jedynie zgarnął na bok. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, teraz to mam dopiero zawrót głowy. Kupiłem w zeszłym roku do N full paczkę C+ Start. Po wprowadzeniu nowej umowy przez nc+ jako użytkownik npremium dostaję paczkę C+, a jako użytkownik C+ dostaję Nsport. Wiem, że mogę dalej zrezygnować z N, czy mogę wypowiedzieć umowę z C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja migrowałem do NC+ w marcu z C+ na C+PLATINUM i dzwoniąc dzis do CTA w sprawie darmowego HBO do końca roku jak tu co niektórzy piszą to wcale go nie daja za FREE tylko trzeba za niego zapłacic rozmawiałem z kilkoma konsultantami i za każdym razem taka sama odpowiedz.Nie wiem z kąt macie takie INFO ale jest to chyba jakaś ściema

pewnie "z kąta" ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja migrowałem do NC+ w marcu z C+ na C+PLATINUM i dzwoniąc dzis do CTA w sprawie darmowego HBO do końca roku jak tu co niektórzy piszą to wcale go nie daja za FREE tylko trzeba za niego zapłacic rozmawiałem z kilkoma konsultantami i za każdym razem taka sama odpowiedz.Nie wiem z kąt macie takie INFO ale jest to chyba jakaś ściema
a ja dzwonilem też 2 razy i hbo do końca roku za darmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja migrowałem do NC+ w marcu z C+ na C+PLATINUM i dzwoniąc dzis do CTA w sprawie darmowego HBO do końca roku jak tu co niektórzy piszą to wcale go nie daja za FREE tylko trzeba za niego zapłacic rozmawiałem z kilkoma konsultantami i za każdym razem taka sama odpowiedz.Nie wiem z kąt macie takie INFO ale jest to chyba jakaś ściema
a ja dzwonilem też 2 razy i hbo do końca roku za darmo

Na jaki nr dzwoniłeś ?? Miałeś N czy C+ wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja migrowałem do NC+ w marcu z C+ na C+PLATINUM i dzwoniąc dzis do CTA w sprawie darmowego HBO do końca roku jak tu co niektórzy piszą to wcale go nie daja za FREE tylko trzeba za niego zapłacic rozmawiałem z kilkoma konsultantami i za każdym razem taka sama odpowiedz.Nie wiem z kąt macie takie INFO ale jest to chyba jakaś ściema
a ja dzwonilem też 2 razy i hbo do końca roku za darmo

Na jaki nr dzwoniłeś ?? Miałeś N czy C+ wcześniej?

byłem w n num 223104747
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla posiadaczy tzw Wiecznego Fulla w Nce

Można kontynuować dotychczasową umowę, nawet jeżeli jest już na czas nieokreślony.

Zamiast wyłączonych kanałów dostajemy pełny pakiet Canal+ . Reszta kanałów bez zmian

Jeżeli ktoś wypowiedział umowę, można to cofnąć (ja przed chwila to zrobiłem) - umowa nadal będzie na czas nieokreślony

 

Czyli za 99zł mamy wszystkie kanały + Canal+, HBO, Cinemax, FilmBox, VOD, Seriale+ :)

Minusem(ale też i plusem) może być nieokreślony okres umowy.

Ja jestem zadowolony, to praktycznie All Inklusive bez erotyki :)

 

Mnie najpierw konsultant wciskał, ze muszę podpisać nową umowę. Potem jednak poszedł się skonsultować i powiedział, ze zostaje po staremu do momentu otrzymania listu :?: Nie wiem czy to oznacza, ze jakieś nowe listy będą rozsyłać do tych co mają umowy na czas nieokreślony?

 

A co z Canal+ VOD, który został nam zablokowany po usunięciu kanału nPremium VOD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja migrowałem do NC+ w marcu z C+ na C+PLATINUM i dzwoniąc dzis do CTA w sprawie darmowego HBO do końca roku jak tu co niektórzy piszą to wcale go nie daja za FREE tylko trzeba za niego zapłacic rozmawiałem z kilkoma konsultantami i za każdym razem taka sama odpowiedz.Nie wiem kto wam podał takie INFO ale jest to chyba jakaś ściema

to nie ściema, zadzwoniłem do nc aby przejśc spowrotem do n bo tam miałem hbo, pani poinformowała mnie że nie ma problemu, podała mi drugi numer do n gdzie chciałem sprawdzić do kiedy mam umowę z n, okazało się do lipca, zostałem tez poinformowany że rozwiąznie umowy z nc plus jest im nie na reke, kazała więc czekać po chwili odezwała sie i powiedziała że do końca roku włącza mi za darmo hbo, tak więc za cene 99 zł mam platynę, hbo i multi standart, to mi wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się pogubiłem.

Jeśli zmigrowałem 3 tygodnie temu z C+ to mogę powrócić do starej umowy jeśli chcę czy nie mogę?

I jeszcze drugie pytanie: czy dostał ktoś za free HBO do umowy po tym jak wcześniej zmigrował z C+ do Platinium??

Bo jak na razie to widzę, że dostają tylko byli N-kowcy.

A jeśli dostał to pod jaki numer dla tych z byłej C+ dzownił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...