Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

migrowałem do nc+ na Platynę za 99 zł. Przed momentem dzwoniłem na infolinię nc+ zapytać o "prezenty" :)

Faktycznie prezenty są dostępne i to bez łachy. Na dzień dzisiejszy jeden mam już dostępny a inne są w przygotowaniu będą w poniedziałek.

Na dziś mogę dostać w tej cenie prezent HBO na całą długość umowy.

Czyli platyna + HBO 99 zł :brawo:

Z czego tu się cieszyć. Platyna + HBO+ MR za 89 dopiero w takim przypadku gitara i :brawo:

 

Lepsze to niż oferty jeszcze z wczoraj ruszyło się elegancko

Mam Cyfrę + umowa do 30.06.2013 zostaje i dopiero parę dni wcześniej się przeniosę oczywiście jak dadzą dobra ofertę

 

N też na mnie ale ojciec korzysta migrowałem na Silver za 69zł ale dzisiaj dzwonię że nie chcę ma umowę do 28.10.2013 płaci 64zł i tak zostaje plus cała paczka C+

REWELACJA JAK DLA MNIE NA TĄ CHWILĘ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

migrowałem do nc+ na Platynę za 99 zł. Przed momentem dzwoniłem na infolinię nc+ zapytać o "prezenty" :)

Faktycznie prezenty są dostępne i to bez łachy. Na dzień dzisiejszy jeden mam już dostępny a inne są w przygotowaniu będą w poniedziałek.

Na dziś mogę dostać w tej cenie prezent HBO na całą długość umowy.

Czyli platyna + HBO 99 zł :brawo:

Z czego tu się cieszyć. Platyna + HBO+ MR za 89 dopiero w takim przypadku gitara i :brawo:

:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie takie rozwiązanie sprawy pasuje kto chce moŻe zostać na obecnej umowie i dokońcZyć ją tak jak podpisał także to jest zachowanie fair play więc tacy jak ją ktorzy mają c+optimum za 65 + multiroom + pace są wygranymi zwłaszcza że umowę mam jeszcze na 16 miesięcy . Ale tak na dobra sprawę z tego co widzę to jeśli miałbym mieć to za 90 zł jak prawdopodobnie będzie to nie jest tak źle bo nie dajmy się zwariowac za darmo nikt nic nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie takie rozwiązanie sprawy pasuje kto chce moŻe zostać na obecnej umowie i dokońcZyć ją tak jak podpisał także to jest zachowanie fair play więc tacy jak ją ktorzy mają c+optimum za 65 + multiroom + pace są wygranymi zwłaszcza że umowę mam jeszcze na 16 miesięcy . Ale tak na dobra sprawę z tego co widzę to jeśli miałbym mieć to za 90 zł jak prawdopodobnie będzie to nie jest tak źle bo nie dajmy się zwariowac za darmo nikt nic nie da.

Tak z tym że nikt nie chce za darmo jasna sprawa może być trochę drożej (10%) jest to akceptowalne, ale nie tyle ile zaproponowali, Ich motto : Mniej za więcej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie takie rozwiązanie sprawy pasuje kto chce moŻe zostać na obecnej umowie i dokońcZyć ją tak jak podpisał także to jest zachowanie fair play więc tacy jak ją ktorzy mają c+optimum za 65 + multiroom + pace są wygranymi zwłaszcza że umowę mam jeszcze na 16 miesięcy . Ale tak na dobra sprawę z tego co widzę to jeśli miałbym mieć to za 90 zł jak prawdopodobnie będzie to nie jest tak źle bo nie dajmy się zwariowac za darmo nikt nic nie da.

 

Tyle tylko, że to krótkowzroczne myślenie, bo jak przyjdzie do przedłużania umowy to problem wróci ponownie jak bumerang, o ile nie będzie jakichś sensownych zmian w ofercie.

 

Tak jak wyżej ktoś napisał - na razie to wygląda mi na rozbicie stada, bo każdemu kiedy indziej kończy się umowa, a wtedy głos tych osób jest mniej słyszalny niż kiedy sprawa dotyczy wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłem na infolinie czekałem 1 minutę dosłownie jedną minutę szok...

Przedłużyłem umowę na 18 miesięcy miałem 3 pakiety n plus npremium płacił 68zł na silver 69zł plus dekoder 0zł

Dzwonię teraz i

Pytam jak to jest po wczorajszej informacji Króla Juliana

Pani na to ma Pan umowę na 18 miesięcy Pakiet Silver plus Cały C+ na 18 miesięcy za 69zł i to jest Pana Oferta czyli Platyna bez Vod MR bo nie potrzebuję za 69zł TO MI SIĘ PODOBA

OJCIEC ZADOWOLONY JAK [beep]A !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...