Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli to ma być dzisiaj, to w gazetach powinno być jakieś info.

 

Kupuje ktoś gazete od rana? ;)

 

najświeższe info masz w necie,

gazety niestety ale drukowane są w noc poprzedzającą ich wydawanie,

a nie chce mi się wierzyć że NC+ leciała do gazet z nowym pakietem,

to nie benzyna albo mięso, bez tego można żyć :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dzwoniłem do nc+ na nr 801044944.

Szybki kontakt po około minucie.

 

Mam N-ke WPT+MR od października'12 do kwietnia'14 (18m). Cena WPT to 54 + MR 20 zł Razem płace 74 zł. Dodatkowo przy aneksie była promocja nPremium pół roku gratis. Dlatego załapałem się na migrację. mam nPremium od listopada do końca kwietnia gratis a po okresie bezpłatnym za 10 zł miesięcznie, czyli od maja'13 do kwietnia'14.

 

Jako że nPremium już nie mam to mam 6xC+. No ale tu szału nie ma bo obecnie wszyscy z nPremum to mają.

 

Listownie dostałem propozycję silver(21) za 69 zł +MR za 20 zł. w miedzyczasie dzwoniłem do nich to jedynie udało się zejśc do 64zł + MR 20zł czyli 84 zł. 10 zł więcej za 2 kanały c+ a likwidację 4 nP.

 

No i dziś dzwonie, bo już czytam że jest zmiana oferty i całkiem inna gadka.

 

Zostaje przy tym co mam nie muszę migrować czyli 54 + 20 za MR razem 74 zł. Pytam o te 6xC+ konsultant mówi że tu żadnej zmiany też nie ma do końca kwietnia mam gratis a od maja jak chce to mam za 10 zł. Oczywiście chcę.

 

Suma summarum mam cenę końcową 84 zł pakiet z paczką 6xC+ i MR na 2 tv (ten sieciowy co można odtwarzać i nagrywać z obu dekoderów).

 

Jakby nie patrzeć jest to Platyna za 84 zł z MR. Myślę że żal byłoby odmówić tym bardziej że jest to na ponad jeszcze rok czasu.

 

Pytałem również o HBO ale tu informacja że na razie nie można dobierać programów bo oferta jest jeszcze przygotowywana.

To tyle. Dzwoniłem zawsze na nr 801 044 944.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce się mylić, ale wygląda na to że oferta będzie bardziej elastyczna, ale NIE TAŃSZA.

I co ważniejsze...

Dla sportowców wygląda że nadal trzeba będzie wysoki pakiet by oglądać NAJLEPSZY sport...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podniecajcie się. Zmiany dotyczą TYLKO tych kwestii, które zanegował UOKiK czyli przymusowej migracji, czasu trwania zawartych wcześniej umów, sposobu wypowiedzenia umów. ZMIANY NIE DOTYCZĄ CEN, BO UOKIK NIE MA NIC DO TEGO. Żabojady uległy pod presja kary i zmienili TYLKO to co MUSIELI. Pod wpływem Anty NC+ pakiety stały się bardziej elastyczne, ale to wszystko i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostaje tak, że mając starą umowę zostajesz przy niej do końca jej trwania i dostajesz więcej.

No to pożar ugaszony i wszyscy się cieszą.

Jakoś tylko nic tam nie jest napisane o prezentach dla tych co już zmigrowali :twisted:

 

Można zrezygnować z migracji lub wybrac sobie prezent np w postaci dodatku płatnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malutki OT (moze nawet na temat). Nieboszczka Cyfra+ przysłała mi list z gratulacjami po przedłuzeniu umowy na Start HD za 13pln (przed 21.03).

Pismo z data 22.03. wysłane 8.04. z regulaminem i cennikiem.

W pakiecie, a jakze wyszczególnione kanały np., Al Jazeere,BBC World czy Trace....no i oczywiście, zeby wygladała na więcej podwojone kanały własne w SD i HD (jak wyszczególnione to chyba gwarantowane).

Oczywiscie zgodnie z regulaminem nadal MOGĘ kupować opcje Canal+ za 30 pln a w ofercie Canal+ Gol i Canal+ Weekend????

Nie wiem czy to prawda, ( podzwonie być moze w świetle tych zmian jak w temacie) może jeszcze z pakietu będzie pociecha, ale mam też powazne obawy, ze ktoś tam w firmie na czapki się pozamieniał.

Wysyłają 8-go pismo, ze moge dokupywać C=Gol.... jak traktować taki Regulamin/ Dokument to czy jaja z klienta?

A może jednak Cyfra+ ŻYJE i ma sie dobrze.... i jeszcze handluje Canal+ gol na przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostaje tak, że mając starą umowę zostajesz przy niej do końca jej trwania i dostajesz więcej.

No to pożar ugaszony i wszyscy się cieszą.

Jakoś tylko nic tam nie jest napisane o prezentach dla tych co już zmigrowali :twisted:

 

Można zrezygnować z migracji lub wybrac sobie prezent np w postaci dodatku płatnego.

 

co to jest prezent w postaci dodatku płatnego?? jaki to prezent skoro będzie płatny :)

No jaki prezent? A taki że możesz więcej zapłacic im w prezencie :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

migrowałem do nc+ na Platynę za 99 zł. Przed momentem dzwoniłem na infolinię nc+ zapytać o "prezenty" :)

Faktycznie prezenty są dostępne i to bez łachy. Na dzień dzisiejszy jeden mam już dostępny a inne są w przygotowaniu będą w poniedziałek.

Na dziś mogę dostać w tej cenie prezent HBO na całą długość umowy.

Czyli platyna + HBO 99 zł :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...