Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Idealne tłumaczenie przeprosin prezia NC+ Juliana:

Może nie dla wszystkich słowa prezesa są zrozumiałe, to spróbuje je przetłumaczyć.

 

Cytat:

"Jesteśmy teraz maksymalnie skupieni na dotarciu do klientów. Gdybyście przyjechali pod naszą siedzibę którejkolwiek z ostatnich nocy, widzielibyście palące się tu całą dobę światło. Myślę, że widać te noce także po mnie. W trakcie ostatnich dni przygotowaliśmy cały pakiet propozycji, które wkrótce przedstawimy naszym klientom. Poza nowym pakietem Ekstraklasa, będziemy też bardziej elastyczni. Najdroższy pakiet za 199 złotych w ogóle zniknie z naszej oferty, a nowe przedziały cenowe pakietów będą się mieścić miedzy 39 zł i 119 zł. Wszystkie dodatkowe opcje, czy to programowe czy technologiczne: oferta HBO, Cinemax czy Multiroom, będzie można sobie dobrać wedle uznania do dowolnie wybranego pakietu. "

 

Tłumaczenie:

Chcieliśmy wydymać na max-a naiwnych abonentów. Niestety się nie udało. Dodatkowo spadający kurs naszych akcji i widmo bankructwa zaczęło nam spędzać sen z powiek. Na początku po wprowadzeniu naszej oferty liczyliśmy barany(abonenci) ale potem sytuacja się zmieniła. Baranów już nie było, to siedzieliśmy nocami i patrzyliśmy w gwiazdy i nasze szczuplejące konta bankowe. Doszliśmy do wniosku, że musimy trochę uspokoić to stado i tymczasowo rzuciliśmy im trochę karmy.

 

Cytat:

"Spędziliśmy wiele godzin, zastanawiając się, co spowodowało, że znaleźliśmy się właśnie w takim punkcie. I naszym głównym wnioskiem było to, że wprowadziliśmy zbyt wiele zmian naraz. Bo nie tylko stworzyliśmy nową nazwę i markę, ale także nową ofertę rynkową, listę programów, co spowodowało, że ludzie nie mogli się doszukać ulubionych programów, opracowaliśmy też zasady przenoszenia dotychczasowych klientów do nc+. 1 grudnia ruszyła fuzja operacyjna dwóch firm, co oznaczało początek skomplikowanego procesu łączenia dwóch zespołów, pochodzących z dwóch różnych firm o różnych kulturach pracy. Dziś, patrząc wstecz, widzimy jasno, że nie powinniśmy byli robić tego wszystkiego naraz. I za skutki wszystkich przepraszam. "

 

Tłumaczenie:

Niestety nie przewidzieliśmy, że barany w stadzie są bardzo silne i postanowiliśmy podzielić stado na mniejsze stadka i wtedy wprowadzić swój system hodowli. Teraz już wiemy, że lepiej systematycznie strzyc barany niż jednorazowo ubić całe stado.

 

Cytat:

"Obserwowaliśmy rosnące zainteresowanie internautów tą inicjatywą, bo chcieliśmy wiedzieć, jak dotrzeć do tych ludzi. Na naszym profilu narzekali na brak odpowiedzi na pytania. To prawda, centra obsługi klienta były oblegane, chcieliśmy więc zacząć dialog z klientami tam, gdzie można było ich znaleźć. Stąd pomysł zaproszenia. Jednak nie miałem żadnych ukrytych intencji. Interesowało nas tylko rozpoczęcie dialogu, który mógłby nam pomóc zrozumieć, czego ci klienci oczekują i rozwiązać sytuację."

 

Tłumaczenie:

Niestety nikt z naszych prezesów nie ma pojęcia o rolnictwie, a tym bardziej o hodowli trzody, to postanowiliśmy pozyskać specjalistę z Polski. U nich jest wielu rolników i mają doświadczenie w hodowli i uboju. Potrafią nawet wyprodukować z 1 kg mięsa aż 3 kilogramy wędlin. Bardzo byliśmy ciekawi takich przepisów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orlik666

A czy ja ci się każę zgadzać?

A co do ugrania - ja już ugrałem i nie mam zamiaru nic zmieniać (mam to co chciałem mieć za tyle co chciałem mieć)

 

PS

Zwracam uwage na

"oferta HBO, Cinemax czy Multiroom, będzie można sobie dobrać wedle uznania do dowolnie wybranego pakietu."

Czyli tych opcji nie będzie w żadnym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, myślę że wszelkie złośliwości są niepotrzebne - jest nowa oferta, którą poznamy niebawem - pewnie w jakimś stopniu lepsza niż obecna - chociaż zapewne nie wszyscy się nią zachwycą. Mnie osobiście ciekawi czy tym razem MIGRUJĄCY dostaną wreszcie jakieś autentyczne BONUSY na starcie - czy znowu trzeba będzie "ZABIEGAĆ" o upusty które w moim odczuciu należą się wszystkim obecnym abonentom "cyfry" i "n". Dodam tylko od siebie, że pozostaje nadal problem aktywacji wymienianego sprzętu - ja osobiście nadal uważam że kwota aktywacji powinna być pomniejszona o wcześniejsze opłaty aktywacyjne lub wynosić 0zł. A już chyba wszyscy się zgodzą że powinna być niższa niż dla nowych abonentów. Dodam jeszcze, że wypowiedzenie poszło w poniedziałek a dopiero dziś były jakieś nieśmiałe próby kontaktu ze mną - niestety oferty nie przytoczę nie miałem akurat sposobności by porozmawiać na spokojnie z konsultantem - a później już nie zadzwonił być może w związku z nową ofertą.

 

Zobaczymy czy faktycznie zmienią ofertę i podejście do klienta - jeszcze wczoraj byłbym sceptyczny - ale ostatnie info wskazuje że można mieć umiarkowany optymizm.

Pozdrawiam wszystkich i życzę spokojnej nocki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram niech teraz płacą jak chcieli poszpanować to niech bulą teraz

 

Wiesz co przejdź do innej korporacji TAXI bo masz za dużo czasu na internet, nie obrażając taksówkarzy oczywiście :D

Kolego nie pisz co mam robić bo z wolnym czasem bo sam o nim decyduje :crazy:

 

Widzę że trafiłem w 10 bez urazy ale możesz sobie w głowie dziurę zrobić, telewizja to nie sztuczna nerka daj na luzik pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE CHWALCIE DNIA PRZED ZACHODEM... WSTRZYMAJCIE SIE Z PIANIEM Z ZACHWYTU I OGŁASZANIEM ZWYCIĘSTWA, tak jak pisałem zawsze: keep calm, nie podpalac sie, jeszcze poczekajmy. Najlepsze ze mozna zostać na swoich umowach w Cyfrze i N-ce do końca czasu jej obowiązywania, co do oferty to sie okaże jaka ona jest elastyczna i korzystna cenowo. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życze Wam dobrej oferty, ale wydaje mi się że może być jutro śmiesznie. Coś tam słychać o pakiecie ekstraklasa, coś o osobnym pakiecie sport. Wynika z tego że oferta będzie rozdrobniona maksymalnie na opcje dodatkowe i po zsumowaniu wszystkiego wcale nie musi wyjść taniej niż teraz przy migracji na All Inclusive (179zł). Ukassiu nie sycz tyle bo się jutro okaże się że przez noc to tobie urosły rogi i będzie ból. Powiedz mi co straciłem skoro Julek powiedział że osoby niezadowolone z wybranej oferty będą ją mogły zmienić? Mam jakieś dziwne przeczucie że nie skorzystam z możliwości zmiany oferty. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orlik666

A czy ja ci się każę zgadzać?

A co do ugrania - ja już ugrałem i nie mam zamiaru nic zmieniać (mam to co chciałem mieć za tyle co chciałem mieć)

 

PS

Zwracam uwage na

"oferta HBO, Cinemax czy Multiroom, będzie można sobie dobrać wedle uznania do dowolnie wybranego pakietu."

Czyli tych opcji nie będzie w żadnym pakiecie.

 

Żebyś się nie zdziwił :lol2: Ale nawet jak to ja wypowiedzonko mam gotowe :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa oferta nc+ "plotki"

 

Pakiet Ekstraklasa za 99zł to Gold w którym zamieniono C+ Film 1/2 na C+ i C+ Sport

 

Do pakietu Comfort mozna dokupic za 20zł każda

a) paczka kanałów własnych po Cyfrze+ plus Nsport czyli dokładnie to co rozni Comfort od Universe.

B) paczka C+ family 1/2

c) paczka C+Film 1/2

d) C+ i C+Sport

 

Wszystkie 4 paczki + Comfort 119zł , oferta Platium bedzie jednak wieksza o VOD za te sama cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie znaczących zmian w cenach nie będzie. Będzie za to większa możliwość dopasowania sobie różnych mniejszych pakiecików do głównego pakietu, na zasadzie co kto lubi. Wielu tu czy w innych komentarzach to kwestionowało i zarzucało jako brak elastyczności. Gdyby nawet ceny znacząco nie spadły, a stało się tak jak pisze to i tak jest to ustępstwo. Zobaczymy jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko. Nie ma co się napalać jak "szczerbaty na suchary". Wydaje mi się, że wielkiej rewolucji cenowej nie będzie. Takich mega ofert jak C+Optimum z multi, HD Promo i PVR'em 0zł, za 65zł/mies już raczej nie będzie ( chociaz bardzo byśmy chcieli ) . Ten pakiet to można powiedziec obecne C+Platinum ( tylko bez żadnych dodatków z VOD itp. ) . Jak za taki pakiet daliby 70zł/mies. to wydaje mi się, że byłaby to odpowiednia reakcja ze strony nc+ i prawdziwe zachęcenie abonentów. Ale jak na razie to tylko marzenia, no chyba, że naprawde nas wszystkich zaskoczą pozytywnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...