Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, telefon na komórkę, wyświetla się: numer prywatny. Konsultant potwierdza otrzymanie wypowiedzenia i propozycja: zamiast npremium cała paczka canal+ do końca umowy, u mnie do 30 września. Cena zostaje bez zmian. Ruch w dobrą stronę, zgodziłem się. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie tak ma być. Wszyscy N-kowicze pozostają do końca swoich umów (przymusowa migracja wstrzymana) Ci z pakietem nPremium w zamian dostają 6 x Canal+.

A co z tymi, co mieli promocję za bramki naszych kopaczy na Euro? Bo promocja ta (2 miesiące gratis) miała obowiązywać dopiero po wygaśnięciu umowy. W moim przypadku jest to 31 maj. Ciekawe czy czerwiec i lipiec będę miał gratis, czy czeka mnie kopanie się z koniem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie tak ma być. Wszyscy N-kowicze pozostają do końca swoich umów (przymusowa migracja wstrzymana) Ci z pakietem nPremium w zamian dostają 6 x Canal+.

A co z tymi, co mieli promocję za bramki naszych kopaczy na Euro? Bo promocja ta (2 miesiące gratis) miała obowiązywać dopiero po wygaśnięciu umowy. W moim przypadku jest to 31 maj. Ciekawe czy czerwiec i lipiec będę miał gratis, czy czeka mnie kopanie się z koniem ;-)

Chyba nie wszyscy. A co z tymi, którzy maja tzw wiecznego Fulla i są już na umowie bezterminowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[list=]

Ciekawe informacje spływają z działu utrzymaniowego. Paczka c+ za nPremium to ukłon w stronę abonentów telewizji n. Pytanie co z abonentami c+? Ciekawi mnie rownież czy osoby które dostały nowe oferty bedą miały rownież dostęp do kanałów z rodziny c+ (Planet+ AleKino+ itp) które jak wiemy aktualnie są dostępne promocyjnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa oferta będzie pewnie w przyszlym tygodniu to wszystko się wyjaśni. Ja jestem tylko ciekaw min tych napaleńców co migrowali od razu nie patrząc ile będą mieli podwyżki i jeszcze wpierali że nie będzie obniżek.

 

PS. Oby nowa oferta nie polegała tylko na tym (wszystkie pakiety dodatkowe i usługi vod itd. płatne według cennika )beztytuufce.png

 

Powiem ci tak migrowałem, bo mam umowę do końca Kwietnia i widmo automatycznego przejścia na pakiet bez promocji a to już jakieś 170zł, wraz z ostatnią fakturą dostałem informacje, że termin, do którego mogę złożyć wypowiedzenie z powodu zmiany programowej upływa 14.04.2013 Do tego dostałem list nie do odrzucenia pod koniec marca :) zrezygnowałem, wcześniej miałem kablówki i CP niestety te platformy nie spełniły moich oczekiwań od 3 lat mam N i jestem zadowolony za 99,- pakiet Full+HBO+Cinemax+Filmbox+kanały Premium, więc rozstanie z platformą cyfrową nie wchodziło w grę, dlatego postanowiłem że za Platinium 99 czyli tyle co płaciłem +multiroom za 10 mogę zapłacić i mięć święty spokój tym bardziej że w C+ jest kilka kanałów których brakowało mi w N-ce. Na pewno wiele osób postąpiło tak samo jak ja wybrali lepsze zło i tyle. Czapka z głów osobom, które zaryzykowały i złożyły wypowiedzenia miedzy innymi z tego powodu może będą lepsze oferty, N-kowcy od początku tej farsy mają o wiele gorsze warunki migracji i presję czasową. Jeżeli uwzględnią zarzuty UOKiK to zmiany muszą również dotyczyć Umów zawartych wstecz, czyli od 21.04.2013. W najgorszym wypadku mogę powiedzieć pa pa mimo migracji zerwę umowę zapłacę za miesiąc 149 i tyle :wink: Oby nie było takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie tak ma być. Wszyscy N-kowicze pozostają do końca swoich umów (przymusowa migracja wstrzymana) Ci z pakietem nPremium w zamian dostają 6 x Canal+.

A co z tymi, co mieli promocję za bramki naszych kopaczy na Euro? Bo promocja ta (2 miesiące gratis) miała obowiązywać dopiero po wygaśnięciu umowy. W moim przypadku jest to 31 maj. Ciekawe czy czerwiec i lipiec będę miał gratis, czy czeka mnie kopanie się z koniem ;-)

Chyba nie wszyscy. A co z tymi, którzy maja tzw wiecznego Fulla i są już na umowie bezterminowej?

 

O umowach bezterminowych, jak na razie cisza. I nie mam pojęcia, jak to rozwiążą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się nie chce wierzyć że w żadnym pakiecie nie będzie HBO a jak HBO będzie w pakiecie za 119zł to już by było nieźle. Ale zobaczymy to przecież nc+ życie nauczyło że z nimi nigdy nic nie wiadomo.

 

Ale duże uznanie dla abonentów n najwyraźniej wypowiedzeń było mnóstwo ;-) Brawo enkowicze :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mam nadzieję, że osoby, które do tej pory zdecydowały się na migrację, wybrały ofertę, z której są zadowoleni."

upsssss gdy się człowiek speszy to się NC+ cieszy ? :/

Jak cytujesz cytuj calość a nie tylko to co tobie pasuje

 

"Mam nadzieję, że osoby, które do tej pory zdecydowały się na migrację, wybrały ofertę, z której są zadowoleni.

Pewnie pojawią się i tacy, którzy by chcieli ją zmienić, ale dopiero jutro będziemy mogli Wam powiedzieć, co możecie w takiej sytuacji zrobić."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się nie chce wierzyć że w żadnym pakiecie nie będzie HBO a jak HBO będzie w pakiecie za 119zł to już by było nieźle. Ale zobaczymy to przecież nc+ życie nauczyło że z nimi nigdy nic nie wiadomo.

 

Ale duże uznanie dla abonentów n najwyraźniej wypowiedzeń było mnóstwo ;-) Brawo enkowicze :brawo:

W moim gronie znajomych, rodziny itd to 10 osób z n-ki zrezygnowało tzn wypowiedzenia wysłali a najgorsze to były te wypowiedzenia to przelało czaru goryczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...