Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

marcin a mnie dzis konsultant zapewnial ze nie daja platyny z multiroomem za 99 zl...

Najtaniej 109 zł z multiroomem

Daja, daja za 99 Wszystko chyba zalezy od tego co mialo sie do tej pory Ja dostalem propozycje dodatkowo z bezplatnym dekoderem cyfry, ktory posiadam w dzierzawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dzisiaj kolejną rozmowę z konsultantem.

 

Propozycja Canal+ Platinum 99zł + multi z cyfry 10zł + jeden PVR za 0 + drugi PVR za 20

 

Czyli nic nowego, to samo proponują mi za każdym razem. Kiedy odmawiałem i mówiłem, że jest to za droga oferta i w takim razie będę ciągnął moją dotychczasową umowę z Cyfrą jak długo się da, konsultant zadał mi pytanie czy zgodziłbym się jakbym 2 dekoder miał za 10zł i by musiał wtedy porozmawiać z przełożonym. Również odmówiłem. Standardowa gadka, że nic innego mi nie może zaproponować, co nie jest winą konsultanta oczywiście. Jeśli by była lepsza oferta dla mnie to mają oczywiście dzwonić.

Już nie chciałem drążyć tematu kodowania Polsat HD czy ESPN America na sprzęcie cyfry, konsultant był uprzejmy, więc mu odpuściłem. Nie jest to jego wina że fuzja została przygotowana w ten a nie inny sposób. Mam nadzieje, że zgodnie z domysłami w mediach, nowa oferta pojawi się wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na podjęcie decyzji nie wygasa z ostatnim dniem umowy. W styczniu zrezygnowałem z Cyfry (umowa była do końca lutego) a gdy w marcu zdawałem kartę, to na pokwitowaniu był zapis mnie więcej takiej treści "cały czas możesz wznowić umowę".

Nie skorzystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie zmigrowałem do NC+. Od początku priorytetem był dla mnie Platinum, i takiego dostałem...zaproponowali mi te słynne 99 zł na 18 miesięcy, ale wyrażając grzecznie swoje niezadowolenie, spowodowałem, iż poruszyłem temat 12 miesięcznej umowy...na to miły Pan konsultant zaproponował, że pójdzie pogadać z kierownikiem...poszedł i wrócił z propozycją 99 zł na 12 miesięcy (słownie: dwanaście). Mam imię i nazwisko konsultanta, datę rozmowy i godzinę zapisaną, rozmowa zapisana, więc nie przewiduję problemów.

Czekać na 89 czy 79 za Platynę i tak nie miało sensu ludzie...toż przecież i tak by nie dali na krócej niż 18 miesięcy. A pomnóżmy 99 przez 12 to wychodzi 1188 zł. Jakby rzucili 79 zł to by się wszyscy rzucili, i co? (oczywiście byłoby na 18 miechów). 89 razy 18 to 1602 zł a 79 razy 18 to 1422 zł! A "uwiązany" jestem tylko na 12 miesiecy i potem mogę sobie zrezygnować, a nie na 18, w przypadku których, będąc "uwiązany" wpłacam im więcej...

tak więc można ugrać roczną umowę za Platyne i to już jest wg mnie odpowiednia propozycja

 

Naprawdę? Ty tak na poważnie? Uważasz, że lepiej płacić przez rok drożej niż przez 18 taniej? :lol2: Podziwiam tok rozumowania - od razu widać zrozumienie oferty :brawo:

 

ale za 12 miesięcy mogę zrezygnować i wezmę sobie wtedy to co będzie tańsze, lub przejdę do nowej platformy :P

 

Na tańszy nie przejdziesz, bo umowa nie pozwala, a jeśli zrezygnujesz po to, aby przejść na tańszy pakiet to tracisz na opłatach aktywacyjnych.

 

co nie zmienia faktu, że i tak platyny za 79 nie dadzą, a te 10 zł to nie warte całej tej szarpaniny i nierwów...lepiej siąść i dobry film czy meczyk oglądnąć

 

Może dadzą, może nie dadzą. Jeśli dadzą zyskamy 120-240 zł rocznie. A jak nie dadzą to kompletnie nic nie tracimy.

Jaka szarpanina? Jakie nierwy??? Ja sobie właśnie spokojnie, bez szarpania i nerwów czekam na rozwój sytuacji - nie tracę nerwów usiłując dodzwonić się na infolinię, ani nie szarpię się z konsultantami o gratisy :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do nich zainteresowany pakietem universe+. Dostałem ofertę za 49zł + wymiana na dekoder nc+ 250gb. Bez opłaty za dzierżawę. Nie zgodziłem się, teraz płacę 44zł za kompakt hd i mam dekoder pace 500gb też bez opłaty za dzierżawe. Dostał ktoś universe+ taniej niż za 49zł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej taniej niż za 49 zł Universe nie dostaniesz (z tego co tu czytam).

Pod jaki numer dzwoniłeś?

 

Ja teraz nie wiem, czy czekać do końca tygodnia na zmiany w ofercie, czy już dzisiaj/jutro dzwonić i brać Universe za 49 zł jeśli mi zaproponują... Teraz wszystkie pakiety/54 zł + biały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia jedno, czy wy nie potraficie poczekac do powiedzmy 30 kwietnia? złożyliście wypowiedzenia?pewnie tak. Macie telewizje i praktycznie prawie wszystkie kanały? tak. Powiedzcie mi po co tak sie goraczkować? ja jezeli mi nie zaoferuja nic ciekawego to nawet i do 13 maja bede czekal na ciekawa oferte, jezeli nic sie nie zmieni to zegnam i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie Wszystkie Pakiety + nPremium za 54,-

Oferta:

listownie Silver+ 69,-

po telefonie (bez wypowiedzenia):

Silver+ 64,-

Universe+ 59,-

Pozostaje jedynie wysłać wypowiedzenie bo jedyny punkt w mieście z karteczką "wkrótce otwarcie" zapewne nie prędko otworzą.

Żenujące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amigo007: Nie było Universe+ za mniej niż 49 zł.

W twoim wypadku, jeśli masz tylko kompakt (bez C+), jest to całkiem niezła oferta. Zyskujesz wiele kanałów, które miałeś wcześniej dostępne tylko w Optimum HD, przy podwyżce 5 zł.

 

Ilość kanałów niegwarantowanych psuje wszelkie zalety tej oferty :/

Gdyby było ich mniej lub byłyby to takie same kanały jak w CP (śmieciowe), to mógłbym Ci polecić ten pakiet z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Specnaz masz rację . Tak się właśnie powinno robić . Ja mam umowę do 30 kwietnia , wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane i ani jednego telefonu od nich nie dostałem . Cieszy mnie to niezmiernie , bo skoro nie dzwonią to nie mają nic ciekawego do zaoferowania . Ja sobie spokojnie czekam , bo to Oni są dla nas a nie odwrotnie . Nie będzie odpowiedniej oferty to baj . I tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logiczne, jak ktoś migrował to już mu oferta pasuje... Przecież nie ma przymusu... nie wybrali lepszego zła, bo nikt im nie wcisnął nic na siłę, to i narzekać nie ma o co...

 

I co z tego że nowa oferta, wiadomo będzie do [beep] inaczej by jej nie ukrywali jak oferty przed startem, jak znam życie to dadzą upust na aktywację o 50zł od sztuki, może 5 i 6 multiroom za 5zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to ja mam takie pytanie:

Do tej pory byłem wraz z moim ojcem w C+ i mieliśmy pakiet SUPERPREMIUM HD za 105zł plus 5zł za dekoder w tym pakiet HBO.

i DWIE karty i dwa dekodery.

Dzis dzwoniłem dowiedzieć sie jak sprawa wygląda to babka zaproponowała mi pakiet PLATINUM za 119zł plus 10zł za pakiet HBO plus MULTIROOM za 10zł

czyli razem wychodzi 139zł to chyba lekka przesada...

Zostawiłem kobiecie numer kontaktowy do mnie bo z tego co czytałem ,to ludzie utargowali dość sporo.

jutro ma dzwonić ok 15 i nie wiem co jej zaproponować z mojej strony. Poradzcie coś?

ps. najlepsze jest to,że jak zapytałem czy jeszcze jest coś w stanie upuscić to powiedziała,ze i tak już upuściła 50zł za to co zaproponowała he heh e śmiech na sali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"N" - MiniFull dla Abonentów z multiroomem - 79 zł (mój maks budżet TV to 89-99 zł)

 

1. Oferta telefoniczna Platinum 99 zł+ 10 zł za multi lub z HBO + 20 zł

2. Oferta listowna Silver 79 zł + 20 zł multi

 

Wysłane wypowiedzenie

 

3. Telefon ale nie z DUK tylko z normalnej infolinii - Platinum 99 zł+ 10 zł - zapytałem czy moje wypowiedzenie zostało wprowadzone - zaskoczona Pani sprawdziła , że faktycznie wpłynęło po czym zaproponowała to samo co na początku. Generalnie konsultantka była mało uprzejma. Hitem rozmowy było gdy zapytała czy mam jakieś alternatywy dla ich oferty. Gdy poinformowałem , że pozostanie mi internet i Cyfrowy Polsat - Pani zaczęła się śmiać mówiąc jaki to CP ma beznadziejny sprzęt. Fakt faktem sprzęt słoneczka jest kiepski ale czy na infolinii to powinno być sposobem na zachęcanie klientów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"N" - MiniFull dla Abonentów z multiroomem - 79 zł (mój maks budżet TV to 89-99 zł)

 

1. Oferta telefoniczna Platinum 99 zł+ 10 zł za multi lub z HBO + 20 zł

2. Oferta listowna Silver 79 zł + 20 zł multi

 

Wysłane wypowiedzenie

 

3. Telefon ale nie z DUK tylko z normalnej infolinii - Platinum 99 zł+ 10 zł - zapytałem czy moje wypowiedzenie zostało wprowadzone - zaskoczona Pani sprawdziła , że faktycznie wpłynęło po czym zaproponowała to samo co na początku. Generalnie konsultantka była mało uprzejma. Hitem rozmowy było gdy zapytała czy mam jakieś alternatywy dla ich oferty. Gdy poinformowałem , że pozostanie mi internet i Cyfrowy Polsat - Pani zaczęła się śmiać mówiąc jaki to CP ma beznadziejny sprzęt. Fakt faktem sprzęt słoneczka jest kiepski ale czy na infolinii to powinno być sposobem na zachęcanie klientów ?

 

Było jej powiedzieć że wolisz beznadziejny sprzęt niż beznadziejną ofertę :lol2::brawo::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logiczne, jak ktoś migrował to już mu oferta pasuje... Przecież nie ma przymusu... nie wybrali lepszego zła, bo nikt im nie wcisnął nic na siłę, to i narzekać nie ma o co...

Tylko że im więcej migrujących właśnie obecnie kiedy to mają coś zmienić na naszą korzyść nie jest wskazane ,przystopujcie te 2-3 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzejkop dzwoniłem normalnie z numeru podanego na stronie nc+. Orlik666 mnie trochę zniechęciła wymiana dekodera na mniejszy z dyskiem 250gb, żeby mieć dalej dzierżawę za darmo. Obecnie mam pace 500gb. Zostając przy nim przy przedłużeniu wchodzi opłata za dzierżawę. Osobiście liczyłem na cenę jaką mam obecnie 44zł + dodatkowo gratis kanał history hd. Niestety na razie tak nie da rady. Kanał history hd mogę dołączyć dopłacając 1,99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szcelinaa: Ja też doradzam ludziom cierpliwość i nie dzwonienie do NC+.

Mimo wszystko oferta Universe+ za 49 zł jaką dostał kolega wyżej jest kusząca, bo ma większą ilość wartościowych kanałów niż podobny pakiet za 49 zł w CP. Problemem jest tutaj tylko ilość kanałów gwarantowanych która wręcz odpycha od NC+! To jest największy problem tego pakietu, który chyba jako jedyny jest całkiem sensowny w tej całej platformie. Branie innych pakietów (premium) przy obecnym cenniku to zwykła głupota. Platinum nie jest wart nawet tych 99 zł!!! Wysyłajcie wypowiedzenia i walczcie o cenę 79 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to ja mam takie pytanie:

Do tej pory byłem wraz z moim ojcem w C+ i mieliśmy pakiet SUPERPREMIUM HD za 105zł plus 5zł za dekoder w tym pakiet HBO.

i DWIE karty i dwa dekodery.

Dzis dzwoniłem dowiedzieć sie jak sprawa wygląda to babka zaproponowała mi pakiet PLATINUM za 119zł plus 10zł za pakiet HBO plus MULTIROOM za 10zł

czyli razem wychodzi 139zł to chyba lekka przesada...

Zostawiłem kobiecie numer kontaktowy do mnie bo z tego co czytałem ,to ludzie utargowali dość sporo.

jutro ma dzwonić ok 15 i nie wiem co jej zaproponować z mojej strony. Poradzcie coś?

ps. najlepsze jest to,że jak zapytałem czy jeszcze jest coś w stanie upuscić to powiedziała,ze i tak już upuściła 50zł za to co zaproponowała he heh e śmiech na sali :)

poczekaj jeszcze kilka dni, a napewno wszystko korzystniej wyrwiesz. Juz teraz Platyna za 99 bez kłopotu mozna brac - mnie w APS od razu to zaproponował koles, więc przez telefon tymbardziej do wzięcia. MR każdy pisze ze 10 zł, mnie tak samo tak zaproponował chłopak w APS, czyli bez szału. za HBO sie nie wypowiem, bo nie mialem i nie mam. Zalecam poczekać bo nie ma sie z czym śpieszyc, jak masz umowe w Cyfrze dobrą, to siedz na niej póki sie da. Ja tak własnie mam zamiar uczynić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...