Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma się napalać tylko wysłać wypowiedzenie i czekać, pod koniec miesiąca myślę że na spokoju zejdą z Platyną do 69zł.

oj ciebie to poniosło delikatnie o takiej cenie mozemy pomarzyc,ale jesli tak bedzie oficjalnie Cie przeprosze narazie cena 89 z multi jest nie do ugrania a Ty mowisz o 70zł ciezko mi w to uwierzyc,tym bardziej ze chcieli za to 120zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ciebie to poniosło delikatnie o takiej cenie mozemy pomarzyc,ale jesli tak bedzie oficjalnie Cie przeprosze narazie cena 89 z multi jest nie do ugrania a Ty mowisz o 70zł ciezko mi w to uwierzyc,tym bardziej ze chcieli za to 120zł

C+Optimum bez promocji kosztowało 107zł. Do tego dolicz rabat na PVR, HD Promo i multi :D . Dawało się wyciągnąć całość za 65zł/mies. , a nawet niektórym za 62zł/mies. Bez promocji kosztowałoby to jakieś 135zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się napalać tylko wysłać wypowiedzenie i czekać, pod koniec miesiąca myślę że na spokoju zejdą z Platyną do 69zł.

No ja też mam taką nadzieje :) . Od początku ruszenia z platformą wyczekuję aż pojawi sie taka oferta :D . Obyśmy się tylko jej doczekali :P

tak moze doczekamy ale kazdy z nas wiecznie zył nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

u mnie umowa do końca marca , wypowiedzenie złożone - był pakiet Optimum HD za 79 PLN - pierwszy telefon zaraz 22 marca - super oferta tylko dla mnie - platyna + hbo+ MR - 149 PLN. grzecznie podziękowałem ..., za 2 dni telefon, znowu z super ofertą - to samo za 119 PLN ... ja na to, że hbo nie potrzebuję, MR również i mogę zapłacić 89 PLN. NIe dało się .... po kilku dniach w 1 dzień 3 telefony i : platyna+ hbo - 119 PLN , drugi telefon - all - za 179 , trzeci - platyna i MR 109 . To grzecznie tłumaczę, że MR nie potrzebuję i jak zejdą do 89 to podpisujemy ..., ale nie dało się . POtem przez 4 dni po 3 telefony dziennie, ale jak tylko odebrałem słyszałem hałas i się rozłańczło ..., więc skierowałem się do UPc i tam max hd z nagrywarką plus paczka canał+ i net 60MB z wi-fi - 159 PLN . Królku JUlianie - przykro mi, ale to UPC złożyło mi ofertę na miarę nowej definicji rozrywki ... - NIE PODDAJCIE SIĘ ... JA WAM GORĄCO KIBICUJĘ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ciebie to poniosło delikatnie o takiej cenie mozemy pomarzyc,ale jesli tak bedzie oficjalnie Cie przeprosze narazie cena 89 z multi jest nie do ugrania a Ty mowisz o 70zł ciezko mi w to uwierzyc,tym bardziej ze chcieli za to 120zł

C+Optimum bez promocji kosztowało 107zł. Do tego dolicz rabat na PVR, HD Promo i multi :D . Dawało się wyciągnąć całość za 65zł/mies. , a nawet niektórym za 62zł/mies. Bez promocji kosztowałoby to jakieś 135zł :)

no ok obys miał racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz wierz nie chcesz nie wierz. Mówiłam już o tym wczoraj. Nie zgodziłam się z jasnego powodu. Nie lubię jak ktoś ze mnie robi..... Otrzymałam pismo z Canal+ Silver za 69 zł. Wysłałam wypowiedzenie pierwszy telefon 64 zł, drugi telefon 79 zł, trzeci telefon 69 zł no i wczoraj telefon za Canal+ Silver za 59 zł, a za Universe+ 49 zł.

Uważam, że Canal+ Silver nie jest tyle warte nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...