Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że jeśli komuś zależy na paczce CANAL+ to nie powinien się zgadzać na nic poniżej Platinum. Premiery filmowe są na Canal+ a najlepszy sport na Canal+ Sport. Jeśli nie będzie się miało pełnej paczki to równie dobrze na czas eventów sportowych mogą też uruchamiać Canal+ Sport 2, Canal+ Sport 3. A wtedy dostępu do nich nie będzie. Osobiście posiadam obecnie n i płacę 68 zł (Wszystkie pakiety + nPremium + HBO + Filmbox na pół roku) + 10 zł za multiroom standard. Mam dekoder Turbo CLRA + Białasa multi standard i nie płacę za nie nic. Jeśli nie dostanę Canal+ Platinum + multiroom standard + HBO powiedzmy na pół roku za 89 zł na obecnych dekoderach bez dodatkowych opłat to się pożegnamy.

 

za to co piszesz zawsze było 90-100zł więc na ok. 100zł mozesz liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodzwoniłem się bez problemu na ten numer:22 310 45 46

 

Od razu powiedziałem mu, że jestem abonentem Cyfry+, podałem swój numer abonenta. Powiedziałem, że interesuje mnie Canal+Platinum, to on do mnie, że jest za 119 zł. Ja do niego od razu, że ludzie, którzy migrują dostają ten pakiet za 79 zł, a on, że to raczej niemożliwe. To zaproponował mi go za 99 zł + 20 zł za Multiroom + 5 zł za TurboBOX dekoder + jednorazowo 49 zł za białego. Czyli 124 zł miesięcznie, a płacę teraz 83 zł... Do tego mówię mu, że bez HBO to dla mnie żadna atrakcja. Podziękowałem i się rozłączyłem. Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna + HBO + Mr za 20 zł = 109 zł. Grzecznie podziękowałem z sugestią, że jeśli MR będzie za 0 to chętnie się skuszę. (Platyna + HBO za 89 zł czyli już schodzą)

 

Oczywiście może być za 0 ale tylko jeśli biorę od nich dekodery.

 

 

Tak trzymać !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy w NC+ będzie w końcu dostępna cesja? A może można ją zrobic podczas podpisywania aneksu?

Od 3 lat muszę się przedstawiać jako mój kuzyn, który kiedyś spisał umowę z "N" a blok zasłania mu sygnał więc ja ją przejąłem.

Chciałem to od razu zmienić ale oczywiście "nie ma takiej możliwości"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna + HBO + Mr za 20 zł = 109 zł. Grzecznie podziękowałem z sugestią, że jeśli MR będzie za 0 to chętnie się skuszę. (Platyna + HBO za 89 zł czyli już schodzą)

 

Oczywiście może być za 0 ale tylko jeśli biorę od nich dekodery.

 

Migracja - przeciez platyna+HBO za 89 to chyba taniej niz wczesniejsze promocje w Cyfrze...chyba raczej niemozliwa bedzie taka oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna + HBO + Mr za 20 zł = 109 zł. Grzecznie podziękowałem z sugestią, że jeśli MR będzie za 0 to chętnie się skuszę. (Platyna + HBO za 89 zł czyli już schodzą)

 

Oczywiście może być za 0 ale tylko jeśli biorę od nich dekodery.

 

 

jakoś Ci nie wierze? Poważnie dostałeś taka oferte?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. poważnie. Oczywiście z gadką że jeśli się teraz zgodzę potwierdzenie będzie po 16.30 drogą tel. więc nie wiadomo do końca czy by nie zadzwonili później i nie podnieśli jednak do 119 zł.

 

Pamiętać trzeba że nc+ pojechała z HBO dość ostro, bo tu dostępne jest za 25 zł lub w all - in a w CP za 89 zł mamy wszystkie HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej na pewno.

To ja chciałem Platyne + HBO za 99 zł. :)

 

Ja chciałem platynę z HBO wczoraj za 99 złotych. Z każdym telefonem będę proponował inną ceną. Dzisiaj chcę ją za 89 złotych. A jeśli będzie za 99 złotych, to w cenie mam mieć History HD i Sundance Channel, i dorzucę Filmbox np. na pół roku. Teraz - po słowach Pani wiceprezes - robię z tego sobie jaja.

 

I tak będę się z nimi woził do 14 kwietnia, bo wczoraj złożyłem też wypowiedzenie.

 

I tylko współczuję biednym konsultantom, którzy muszą się wozić z nami. Bo wiem, że to nie ich wina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten najem to coraz bardziej powszechna sprawa i ma same korzyści z punktu widzenia operatora:

- najczęściej miesięczny haracz za korzystanie,

- użytkownik nie może sobie pogrzebać w obudowie, bo dostanie wysoką karę -> lepsze zabezpieczenie przed pirackim researchem,

- mniej stersu na infolinii, bo mniej dekoderów (Fergusonów, Opticumów itd.) do ogarnięcia i wytłumaczenia

 

Dla nas użytkowników: zło :(

 

Nie rozumiem jednej rzeczy. Przy zamawianiu nc+ online (na razie oczywiście nie będą zamawiał, chciałem tylko przyjrzeć się szczegółom oferty):

https://ncplus.pl/sklep/promocje/allinclusiveplus/zamow

 

i nie da się odznaczyć dekodera (taka "różowa kropka"). Czy to znaczy, że aby skorzystać z nc+ muszę wziąć od nich dekoder ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nowa umowa przedłużona: C+optimumHD, promoHD, MR, Pace PRV za 65 pln na 18 miesięcy.

W sprawie migracji gram Vabank więc:

Migracja:

C+ Platinum z MR i Pace PRV tak jak obecnie posiadam. Zgodzę się tylko na 79 pln i ani centa więcej! Przez ostatnie 3 miesiące walczyłem z C+ o warunki nowej umowy i mam już dosyć. Nie zgodzą się to trudno. Interesuje mnie tylko sport z ukierunkowaniem na piłkę nożną. Mam mało czasu na Tv więc oprócz sportu niczego więcej nie oglądam, więc czemu mam płacić za 90% kanałów których nigdy nie oglądam aby mieć możliwość obejrzenia 2-3 meczy w tygodniu? Nowa oferta jest najmniej elastyczną ofertą na rynku. Teraz CP powinien wyskoczyć z reklamą i ofertą: "Nowa definicja rozrywki podcięła Ci skrzydła? Przyjdź do nas a my obetniemy CI 50% za nowy abonament u Nas" :):)

.

.

.

Kilka minut telefon z NC+:

- od razu przerwałem i przekazałem moje warunki. Konsultant zanotował, stwierdzając że rozpatrzą propozycję w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...