Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra przed chwilką znów dzwonił konsultat i potwierdziłem migrację do nc+ - universe + 18msc za 49zł, wolałem na rok, ale był nieugięty, mówi się trudno :D

Mam jeszcze pytanie, czy te Family i Family2 jest włączone na 2 msc czy do końca kwietnia? Bo za nim dawali całą paczkę C+ dla Universe dodawali tylko Family na 2 miechy i teraz mnie ciekawi jak to wygląda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MNICH01, nie wolno stosować takich zabezpieczeń, bo to grozi plajtą.

 

Równie dobrze mógłbyś sprzedawać nowe samochody bez gwarancji.

 

nc+ strzela sobie w ten sposób samobója, bo nie można mieć ciastko i zjeść ciastko, a oni tej sztuki z nami właśnie próbują .

 

To jak to w końcu ma być, tylko po naszej stronie ryzyko, a nc+, to już nie stać na dźwiganie biznesowych zobowiązań?

 

D Z I E C I N A D A !!!

 

W tej firmie wszystko jest na opak. Ale wnioskuje właśnie że jest to ich zabezpieczenie na 18 miesięcy.

 

Co do samochodów i tak by się znaleźli osoby które by kupiły. Auto kosztuje 0,5mln zł ale pali 0,1l gazu na sto . Znalazły by się osoby które by go kupiły i bez gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nin, wiara, czy niewiara nie mają tu nic do rzeczy.

 

Oferta nc+, powinna być sklecona na tyle sensownie, żeby każdy potencjalny klient wiedział za co ma zapłacić.

 

W tej formie jak teraz bowiem, jest to kompletne nieporozumienie, na które co prawda możemy się zgodzić, ale tylko i wyłącznie na swoją odpowiedzialność.

 

Nikt przecież z nc+ nie wspomniał nawet słowem, jaki jest faktyczny status kanałów Eurosport w ich ofercie, i czy spodziewają się ich utrzymania.

 

 

Wiele, rzeczy w nc+ powinno być a nie jest. Dla mnie to nie problem dopóki nie zaczną znikać kanały. Wtedy będę się martwił albo nie.

Chodzi o nie sianie paniki. Bo niektórzy zbyt pochopnie wnioskują o szybkiej utracie kanałów.

 

A masz pewność że te kanały nie wylecą albo zostaną? Wtedy to nie za bardzo masz o co się martwić bo musisz płacić do końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MNICH01, nie wolno stosować takich zabezpieczeń, bo to grozi plajtą.

 

Równie dobrze mógłbyś sprzedawać nowe samochody bez gwarancji.

 

nc+ strzela sobie w ten sposób samobója, bo nie można mieć ciastko i zjeść ciastko, a oni tej sztuki z nami właśnie próbują .

To jak to w końcu ma być, tylko po naszej stronie ryzyko, a nc+, to już nie stać na dźwiganie biznesowych zobowiązań?

 

D Z I E C I N A D A !!!

Dokładnie tego argumentu użyłem w rozmowie z konsultantem, który do mnie dzwonił kiedyś. :) W zasadzie to się ze mną zgodził, że to nie fair, ale i tak nic to nie zmieniło.

Było to przed tym jak zarejestrowano moje wypowiedzenie w systemie. T

eraz powinno już dotrzeć - zobaczymy, będę chciał ofertę na 6 miesięcy. Skoro są nowym operatorem (tak podkreślali w rozmowach) to musi być okres próbny, a co! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
W tej firmie wszystko jest na opak. Ale wnioskuje właśnie że jest to ich zabezpieczenie na 18 miesięcy.

 

Co do samochodów i tak by się znaleźli osoby które by kupiły. Auto kosztuje 0,5mln zł ale pali 0,1l gazu na sto . Znalazły by się osoby które by go kupiły i bez gwarancji.

 

Smutna prawda jest taka, że w Polsce da się sprzedać każdy szajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominique Gatto Platinium 89zl , umowa 12 miesiecy , wymiana dekodera na mediabox no ale odplatna.

 

Wszystko to po wyslaniu wypowiedzenia i po rozmowie z biurem utrzymania , czekam na kuriera ma byc w pon/wt ... zobaczymy

 

Kolejne info o premium za 89zł[/qchyba

Dominique Gatto Platinium 89zl , umowa 12 miesiecy , wymiana dekodera na mediabox no ale odplatna.

 

Wszystko to po wyslaniu wypowiedzenia i po rozmowie z biurem utrzymania , czekam na kuriera ma byc w pon/wt ... zobaczymy

 

Kolejne info o premium za 89zł

Chyba Platinium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie dzwonilem na infolinie i pan uparcie twierdzil ze jako abonent cyfry musze do 19 kwietnia wypowiedziec jesli nie akceptuje zmian.... gotow byl sie ze mna klocic z tego powodu nawet....ech...mowie mu ze zadnej informacji nie mam a on na to zebym w internecie na roznych forach sobie sprawdzil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajek, jaki Pan, taki kram.

 

Radzę ITI, żeby zatrudniała w CTA po dwóch konsultantów na jednym stanowisku, bo w końcu co dwóch [beep]ków, to nie jeden.

 

Nie obrażaj konsultantów oni mają wytyczne i pewnie się ich trzymają. A że konsultanci są poinformowani tak jak są to tylko wina kierownictwa NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

MNICH01, mówiąc klientom takie androny sami siebie obrażają, nie ma bowiem takiej opcji, żeby kierownictwo ITI, kazało tym ludziom kierować ludzi na społecznościowe fora w celu zasięgnięcia wiarygodnych informacji. ;)

 

Z myślenia zwalnia tylko wrodzona głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MNICH01, mówiąc klientom takie androny sami siebie obrażają, nie ma bowiem takiej opcji, żeby kierownictwo ITI, kazało tym ludziom kierować ludzi na społecznościowe fora w celu zasięgnięcia wiarygodnych informacji. ;)

 

Z myślenia zwalnia tylko wrodzona głupota.

 

Człowiek jest omylny, po 100- czy 200 telefonach Tobie też mogłoby się pomylić czy dzwoniący jest abonentem Cyfry czy N.

Nie bronię ich ale do tego może dochodzić mega stres w postaci parcia menagerów w celu uzyskania iluś tam migrujących Kowalskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Optimum HD + HD optimum promo.

Propozycje migracji dla mnie:

universe+ za 59zł umowa na 18mies. i brak canal plus do końca kwietnia, jak to jest dla nowych abonentów. (totalna porażka)

canal plus silver 64zł - umowa 18mies.

canal plus gold 79zł - umowa 18 miesięcy

Najbardziej zależało mi na universe+ ale jak dają mi ofertę gorszą jak dla nowych klientów, to po 6 latach współpracy chyba czas się będzie z nimi pożegnać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominique Gatto Platinium 89zl , umowa 12 miesiecy , wymiana dekodera na mediabox no ale odplatna.

 

Wszystko to po wyslaniu wypowiedzenia i po rozmowie z biurem utrzymania , czekam na kuriera ma byc w pon/wt ... zobaczymy

 

Kolejne info o platynium (poprawione) za 89zł

 

Mediabox za 199?

Można wybrać 49 plus dycha do abonamentu?

 

Mają go przywieźć kurierem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...