Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie krótkie pytanie bo sie zagubiłem trochę.

Ojciec ma n wypowiedzenie do 19.04.2013r czyli wysłać trzeba tak około 12-15 kwietnia tak?

Ja mam Cyfrę do 18.06.2013 mam umowę czyli czekam do końca maja spokojnie może coś się zmieni jak nie około 22 maja wypowiedzenie.

Oczywiście poleconym za potwierdzeniem odbioru.

Dzieki

 

to wypowiedzenie z n wyślij trochę wcześniej, żeby później nie było, ich nie interesuje data stempla tylko data wpłynięcia do nich pisma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie krótkie pytanie bo sie zagubiłem trochę.

Ojciec ma n wypowiedzenie do 19.04.2013r czyli wysłać trzeba tak około 12-15 kwietnia tak?

Ja mam Cyfrę do 18.06.2013 mam umowę czyli czekam do końca maja spokojnie może coś się zmieni jak nie około 22 maja wypowiedzenie.

Oczywiście poleconym za potwierdzeniem odbioru.

Dzieki

 

to wypowiedzenie z n wyślij trochę wcześniej, żeby później nie było, ich nie interesuje data stempla tylko data wpłynięcia do nich pisma.

 

Ok dzięki czyli cyfra + do końca maja czas nie ma ciśnień a nic takiego

a z n wyślę tak na spokojnie 10 kwietnia żeby doszło

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem w czwartek 04.04. Wrocław Centrum cyfry + Plac Jana Pawła II zapytać czy wypowiedzenie można do nich podrzucić czy tylko listownie powiedział że tylko listownie i nie na skrzynkę pocztową tylko na inny adres.

Akurat wcześniej mieli dostawę tych białych dekoderów box + i się nimi bawili zero ruchu, telefonów pustka.

Pytałem jak idzie sprzedaż nowego tworu to tylko się uśmiali i mówią kiepsko !!!

I dobrze wam tak nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bojas, co miałeś wcześniej i na jakiej platformie?

 

ArtS

Podstawowy pakiet w n, bez żadnych dodatków za 59 zl. Proponują mi od razu 79 zl za gold, bez negocjowania.

 

Ciekawe czy do tego szło by jeszcze mediaboxa wytargać? :)

 

Tak. Mediabox chcą mi dać tylko do golda, do niższych pakietów żadnego dekodera mi nie chą zaproponować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...