Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam to samo i skorzystam z innej wersji....

Przedłużam nkę na normalnych ludzkich zasadach

A w cyfrze składam wypowiedzenie jak tylko migruje z nki ....

W cyfrze powołam się na ich komunikat .... jeśli nie to poczekam na pismo z superofertą i wtedy zrezygnuje

 

 

Wszystko pięknie - ale o jakich ludzkich zasadach mówisz - bo póki jesteś klientem obu platform to Ci NIE DADZĄ ŻADNEJ tańszej oferty - tu tkwi haczyk - ja mówiłem nawet że już złożyłem wypowiedzenie cyfrze - to nic nie dało

 

Ja natomiast przeszedłem na Platinum za 99zł (po pierwszej rozmowie, bez negocjacji) mając Superpremium oraz jakiś abonament w n-ce za 59zł z nPremium. Migrowałem z Cyfry.

Widać miałem szczęście.

A jaki dostałeś dekoder? No i rozumiem, że te 99zł to bez HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam to samo i skorzystam z innej wersji....

Przedłużam nkę na normalnych ludzkich zasadach

A w cyfrze składam wypowiedzenie jak tylko migruje z nki ....

W cyfrze powołam się na ich komunikat .... jeśli nie to poczekam na pismo z superofertą i wtedy zrezygnuje

 

 

Wszystko pięknie - ale o jakich ludzkich zasadach mówisz - bo póki jesteś klientem obu platform to Ci NIE DADZĄ ŻADNEJ tańszej oferty - tu tkwi haczyk - ja mówiłem nawet że już złożyłem wypowiedzenie cyfrze - to nic nie dało

 

Ja natomiast przeszedłem na Platinum za 99zł (po pierwszej rozmowie, bez negocjacji) mając Superpremium oraz jakiś abonament w n-ce za 59zł z nPremium. Migrowałem z Cyfry.

Widać miałem szczęście.

A jaki dostałeś dekoder? No i rozumiem, że te 99zł to bez HBO?

 

Dekodera nie brałem, na razie jadę na swoich ze spliterem.

Tak, Platinum za 99zł bez HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałam się na rezygnacje z prostej przyczyny. Nie chodzi o cenę, bo 40 zł mogę wyłożyć śmiało, ale o traktowanie abonentów jak [beep]li. Wolę dofinansować kapitał Polski z CP niż francuski z nc+ to po pierwsze.

Po drugie w CP są kanały bez dodatkowych opłat, gdzie w nc+ musze extra dopłacać. Taka polityka mi się nie podoba. Także kanały niegwarantowane. To już zaszło za daleko i dlatego boję się wysłać pocztą wypowiedzenia, bo jeżeli oni tak zagrywają to z wypowiedzeniem również mogą podobnie zagrać i nie uznać.

 

Pozdrawiam,

Claudia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta Polsatu obowiązuje również po okazaniu zapłaconego rachunku z innej platformy , oferty sportowej nie ma co porówownywac ale tragedii nie ma siatka,polska ekstraklasa 4 mecze przez weekend,liga holenderska,rosyja,pilka ręczna boks,sporty motorowe za 40 zł jakaś opcja jest . JA BIORĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta Polsatu obowiązuje również po okazaniu zapłaconego rachunku z innej platformy , oferty sportowej nie ma co porówownywac ale tragedii nie ma siatka,polska ekstraklasa 4 mecze przez weekend,liga holenderska,rosyja,pilka ręczna boks,sporty motorowe za 40 zł jakaś opcja jest . JA BIORĘ.

leć jeszcze biuro otwarte mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałam się na migracje z prostej przyczyny. Nie chodzi o cenę, bo 40 zł mogę wyłożyć śmiało, ale o traktowanie abonentów jak [beep]li. Wolę dofinansować kapitał Polski z CP niż francuski z nc+ to po pierwsze.

Po drugie w CP są kanały bez dodatkowych opłat, gdzie w nc+ musze extra dopłacać. Taka polityka mi się nie podoba. Także kanały niegwarantowane. To już zaszło za daleko i dlatego boję się wysłać pocztą wypowiedzenia, bo jeżeli oni tak zagrywają to z wypowiedzeniem również mogą podobnie zagrać i nie uznać.

 

Pozdrawiam,

Claudia

Klaudia weź już przestań, myślisz ,że jak w punkcie złożysz wypowiedzenie , to na 100% Ci uznają?W punkcieteż mogą coś zawalic, zgubic, nie dosłac,żle kliknąc etc.

Tam pracują ludzie i są omylni. Mojemu koledze tak zrobili jeszcze w n-ce, co z tego , że miał formularz z pieczątką, jak mu nie uznali bo ktoś tam czegoś nie kliknął przy przyjmowaniu albo był błąd systemu - i co miał im zrobic? Moim zdaniem pewniejsze jest wysłanie poleconego na adres operatora , a nie zrzucanie tego na kogoś ( np. punkt sprzedaży, który jak sama nazwa wskazuje ma sprzedawac i zazwyczaj tym jest zainteresowany, a nie tym, czy Twoje wypowiedzenie dotrze i czy prawidłowo go wypełniłaś/podpisałaś. Nie masz też żadnego wpływu na treśc pisma składając je w punkcie, oni gotowca podsuwają do podpisu i żadnych innych papierków nie przyjmą od Ciebie.

Oczywiście, jeśli jesteś abonentem n-ki, bo jeśli Cyfry+ to nie da się w żadnym punkcie wypowiedziec takiej umowy - tylko poleconym! Info 100% pewne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...