Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mowi się o tym na forum od polowy dnia ;)
Ale wychodzi na to, że wypowiadamy w ciągu 1 miesiąca od wejścia w życie czyli do końca kwietnia.

No chyba, że coś źle liczę/zrozumiałam

ale możesz wypowiedzieć a nie musisz i nikt Cie z tego powodu nie będzie migrowal w przypadku zmian kanalow. odnośnie tego meila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czaję. W takim razie na "konsultanci" nadal nie wiedzą co czynią.

ale nikt nie powiedział ze nie dostaniemy takich listow jak klienci n albo migracja albo bye bye. ale my będziemy mogli podjąć decyzje do końca czerwca(wypowiedzenie trzeba będzie wyslac wcześniej). dlatego pisze ze nie ma się co spieszyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:locked: Witam . Mam C+Superpremium z MR , najmem dekodera (Pace 250GB), i HBO na cała umowe. Czy mam szanse na to że dostane C+Platinum z HBO (MR+najem dekodera, a chce zostać przy starym sprzecie ) za max 130zł. ?? Jestem abonentem C+ od 5lat

Poczekaj do po świętach, będzie zniżka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:locked: Witam . Mam C+Superpremium z MR , najmem dekodera (Pace 250GB), i HBO na cała umowe. Czy mam szanse na to że dostane C+Platinum z HBO (MR+najem dekodera, a chce zostać przy starym sprzecie ) za max 130zł. ?? Jestem abonentem C+ od 5lat

Mam to za 129zł od kilku dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:locked: Witam . Mam C+Superpremium z MR , najmem dekodera (Pace 250GB), i HBO na cała umowe. Czy mam szanse na to że dostane C+Platinum z HBO (MR+najem dekodera, a chce zostać przy starym sprzecie ) za max 130zł. ?? Jestem abonentem C+ od 5lat

Jest szansa. Kilka osób już tak dostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem nową fakturę do zapłaty od n:

 

bieżąca faktura

nr dokumentu: IFV/........./P

data płatności: 05/04/2013

data wystawienia: 29/03/2013

kwota dokumentu: 78,64 PLN

 

W umowie z n mam abonament 59zł więc nie wiem dlaczego taką kwotę mi naliczyli. Żadnych usług dodatkowych nie aktywowałem. Nic z tego nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesuje mnie jedna rzecz. Przechodzenie na pakiet droższy. powiedzmy, że teraz wezmę golda, załózmy, że uda mi sie za 79 zl. Dostanę na 2 m-ce C+ i C + sport? zaraz ida wakacje i sportu nie bedzie i np dopiero za jakis czas chcialbym Platinium, to wtedy od momentu decyji przejsca na wyzszy pakiet znowu jakby na 18 miesiecy sie przedluzy? no i pyt. wtedy obojetnie od obowiażujacych promocji, cen byloby to pewnei 119 albo nawet jeszcze drozej w zaleznosci od ceny katalogowej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sasaaa nie przedłuży Ci się od momentu przejścia na wyższy pakiet umowa o kolejne 18 miesięcy , na wyższy pakiet możesz przejść w każdym momencie i umowa pozostaje taka sama . Jeśli weżniesz w promocji Golda to bankowo nie będziesz mógł przejść na niższy pakiet , na wyższy możesz przejść w każdej chwili a ile za niego będziesz płacił to zależy ile w danej chwili będą go sobie wyceniać .. Może zaproponują Ci go w promocji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście przekonani? :> Przeczytajcie sobie zapis podany w rozdziale II, pkt. 3:"Abonent w Okresie gwarantowanego korzystania z Pakietu CANAL+ *** ani też po tym Okresie, nie może zrezygnować z Pakietu CANAL+ *** poza przypadkami rozwiązania/wygaśnięcia Umowy". Co oznacza, że nie można przejść na pakiet tańszy ani droższy. :/ Jedynym wyjściem jest rozwiązanie umowy i podpisanie nowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obecnie mam pakiet Kompakt HD + MR (Sagemcom i Philips PVR) + HBO + Cinemax za 102zł miesięcznie.

 

Tydzień temu pierwszy telefon z nC+. Propozycja za Platinum i wszystko to, co mam obecnie oprócz Cinemax - 169zł. Cena wyższa za to, że chciałbym zostać na obecnym sprzęcie, a co za tym idzie na obecnych zasadach MR. Wówczas usłyszałem, że niby nie ma innej możliwości, jeśli nie chcę łączyć dekoderów kablem. Oczywiście grzecznie odmówiłem.

 

Wczoraj kolejny telefon. Okazało się, że jednak MR na obecnych zasadach jest już bardziej przystępny. Pani zaproponowała w sumie Platinum + MR z obecnymi dekoderami + HBO za 129zł. Powiedziałem, że 119zł i podpisujemy umowę. Odpowiedziała, że skonsultuje to z przełożonym i będą się kontaktować. Obstawiam, że po świętach oddzwonią z akceptacją. Myślę, że jakbym jeszcze kilka tygodni się z nimi pobawił, to udałoby się zejść nawet na 109zł, ale nie ukrywam, że jeśli za kilka dni zaakceptują 119zł, to migruję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście przekonani? :> Przeczytajcie sobie zapis podany w rozdziale II, pkt. 3:"Abonent w Okresie gwarantowanego korzystania z Pakietu CANAL+ *** ani też po tym Okresie, nie może zrezygnować z Pakietu CANAL+ *** poza przypadkami rozwiązania/wygaśnięcia Umowy". Co oznacza, że nie można przejść na pakiet tańszy ani droższy. :/ Jedynym wyjściem jest rozwiązanie umowy i podpisanie nowej.

 

 

Skoro weżnie pakiet z Canal+ to dlaczego nie może przejść na pakiet wyższy z większą ilością tejże paczki Canal+ ? Oczywiście że może , to czysta kasa dla platformy . Z tego wynika tylko tyle że nie może przejść na pakiet bez Canal+ co i tak na pewno będzie miał zastrzeżone w umowie jeśli dostanie pakiet w promocji . Czyli jak dostanie Golda w promocji to nie zejdzie poniżej Golda ... Rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika, że jeśli weźmie pakiet C+ Gold, to nie może zrezygnować z C+ Gold. Jeśli weźmie C+ Silver, to nie może zrezygnować z C+ Silver itd. (w miejsce *** wstaw za każdym razem inny "kolor" pakietu). Zapis nie tyczy się tego, czy można, czy też nie, zejść do pakietu bez C+ (co zresztą wynika wprost z niemożności rezygnacji z pakietu "kolorewego"). Wyjaśnić tę wątpliwość może jedynie regulamin, który w tej chwili jest niedostępny, bo strona nc+ z dokumentami chwilowo nie istnieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpm dalej nie rozumiesz .. to że nie może zrezygnować z danego pakietu nie wyklucza przejście na wyższy pakiet .. Powiedz mi jaka platforma odcinałaby sobie drogę do tego by klient mógł przejść na wyższy pakiet? Żadna . To czysty pieniądz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem lepiej, niż Ci się wydaje. Oczywiście, że to kasa, ale to od operatora będzie zależało, czy Ci na to pozwoli. Praktyka pokazuje, że w Cyfrze przy przedłużaniu umów była możliwość manewru i w górę, i w dół. Co będzie w nc+, tego nikt nie wie, ale jeśli grają nieczysto teraz, to można się obawiać, że potem też kolorowo nie będzie. Obym się mylił.

Poza tym nie zauważyłem tak bzdurnego zapisu w regulaminie Cyfry, której abonentem wciąż jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpm to zależało czy w Cyfrze miałeś pakiet w promocji , jeśli był w promocji to wtedy zastrzegali sobie że nie możesz zejść pakietem na dół . Ja wiem że wszystko zależy od interpretacji nc+ , ale ciężko mi jest uwierzyć w to że nie pozwolą Ci przejść na pakiet wyższy , zwłaszcza z tym co teraz wyrabiają , czyli chcą jak najwięcej na jednym abonencie ugrać . Ale nie ma co się spierać , pożyjemy zobaczymy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpm to zależało czy w Cyfrze miałeś pakiet w promocji , jeśli był w promocji to wtedy zastrzegali sobie że nie możesz zejść pakietem na dół . Ja wiem że wszystko zależy od interpretacji nc+ , ale ciężko mi jest uwierzyć w to że nie pozwolą Ci przejść na pakiet wyższy , zwłaszcza z tym co teraz wyrabiają , czyli chcą jak najwięcej na jednym abonencie ugrać . Ale nie ma co się spierać , pożyjemy zobaczymy .

Nie zrozum mnie źle. Nie chcę się z Tobą spierać. Po prostu tak bzdurnego zapisu w regulaminach jeszcze Cyfry nie widziałem. Powstaje zatem pytanie: po co w ogóle coś takiego się znalazło? Tak sobie? Bez celu?

W Cyfrze zawsze korzystałem z promocji. A zauważ, że ten punkt, o którym piszę zawarty jest właśnie w warunkach promocji na pakiet Canal+ "kolor".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...