Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co nie zmienia faktu, że umowy długoterminowe i tak są o kant d... potłuc.

dopoki nie dostane listu dla mnie umowa jest wiazaca

 

 

ok spoko. dlatego napisałem ze klienci n maja prawo się spieszyć ale my? po co. miesiąc czasu to strasznie dużo jeśli chodzi o negocjacje a co dopiero 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ok, jasna sprawa, ale skoro migracja jest do końca czerwca to nawet Ci z umowami do 2014 nic na to nie poradzą. Albo w te, albo we w te.

 

Co do listów: sam wiesz w jaki sposób je wysyłają. Nie dotrze... uznają, że przyjąłeś warunki, zmigrują na dowolnie wybrany przez siebie pakiet.

Dobra, w przypadku sprawy w sądzie to na po ich stronie jest obowiązek udowodnienia, że dostałeś pismo, ale ile osób pójdzie w razie czego do sądu?

 

EDIT: dlatego po ich 5 telefonie dałam sobie spokój i czekam na rozwój sytuacji. 50/50 w sumie szans, że się coś ugra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejść na stronę ncplus.pl podpis strony jest z udziałem dwóch firm iti i canal+ cyfrowy. Zreszta w przypadku np. Zmiany na iti to przecież canal+ cyfrowy musiałby sam wypowiedzenie wysłać umowy abys mógł zawrzeć umowę z iti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile obecnie płacisz za swój pakiet ??

dolicz do tego około 10 złotych za prawa lm i le

i dolicz 10 złotych za prawa wytrówni filmowych

odejmij stosowny rabat w ramach migracji i wyjdzie Ci + 10-15 złotych do obecnego abonamentuJa płacę 67 zł za to co mam w podpisie plus 15 zł tak jak piszesz i mamy platynkę za 83 zł to by było super.

dodaj kilka kanałów bajkowych i przyrodniczych i wyjdzie te 89 o których wspominałem

tak jak wspominałem te 89 za platynę z mr byłoby strzałem w 10 i myślę, że to byłby najbardziej sprzedający się pakiet

 

 

Widzę że zaczęli pojawiać się dobrze opłaceni "zmiękczacze" z NC+ . Mi wychodzi ciągle platynka za 79zł z MR i nie chce żadnych vodÓw, nc+gołów i tego bedę się trzymał ile się da.

Chciałem mieć LM i dlatego jestem w N-ce. A za oglądanie naszej wspaniałej extraklasy to mogę dać tyle co jeden tani browarek kosztuje, a nie 60zł więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale nowa umowę z nc+ zawierasz z iti, dlatego to wszystko jest takie pokręcone. po co dwie firmy pod jedna jak moglaby być tylko jedna

 

Jakby była jedna to przecież byłoby to jako nowa umowa i wtedy abonenci jednej z nich od razu powinni dostać wypowiedzenia umowy i w przypadku migracji nowa umowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Zreszta w przypadku np. Zmiany na iti to przecież canal+ cyfrowy musiałby sam wypowiedzenie wysłać umowy abys mógł zawrzeć umowę z iti
Niekoniecznie, przykład z życia: obecnie w Polsce łączą się dwa niemieckie (w sensie banku-matki) banki. Jeden przejmuje drugi. Klienci banku przejmowanego nie będą mieć z tego tytułu żadnych wypowiedzeń itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zmieniają im się warunki to nie maja powodu do wypowiedzeń. To jest zwykła fuzja a nie fuzja z obowiązkowa migracją albo rezygnacją z usług.

 

Co ważne nc+ to tylko marka a NIE ŻADNA FIRMA - jako nc+ nie maja pozwolenia na świadczenie usług w postaci platformy cyfrowej. Ma je ITI i CANAL+ CYFROWY którzy są odpowiedzialni za dystrybucję tej marki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zlikwidowano w ubiegłym roku CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o., bo od lipca działała już inna spółka czyli CANAL+ Cyfrowy S.A.

Tutaj jest tylko zmiana firmy z sp. Zo.o. Na SA NIP itd. Pozostają te same, więc tutaj nie zmienia sie właściciel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zmieniają im się warunki to nie maja powodu do wypowiedzeń. To jest zwykła fuzja a nie fuzja z obowiązkowa migracją albo rezygnacją z usług.

 

Co ważne nc+ to tylko marka a NIE ŻADNA FIRMA - jako nc+ nie maja pozwolenia na świadczenie usług w postaci platformy cyfrowej. Ma je ITI i CANAL+ CYFROWY którzy są odpowiedzialni za dystrybucję tej marki

 

 

I właśnie to pisałem.... Ale do końca może nie zostałem zrozumiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
mowi się o tym na forum od polowy dnia ;)
Ale wychodzi na to, że wypowiadamy w ciągu 1 miesiąca od wejścia w życie czyli do końca kwietnia.

No chyba, że coś źle liczę/zrozumiałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj dotarło pismo do mnie od nc+ ( dekoder użytkuje ojciec ja mam c+) oczywiście jakiś tam regulamin bla bla ulotka kolorowa z lewandowskim itp i w końcu widzę mamy dla Pana po 6 latach z telewizją n rewelacyjną umowę pakiet silver za 79zł w mega promocji no kur... sobie pomyślałem no chyba ich po[beep]....

Za ile teraz można wyrwać ten pakiet? Nie wiem czy jutro dzwonić max ojciec daje 59zł za niego a wcześniej miał 3 pakiety plus n premium za 59zł...

Mońka odeszła więc może się wstrzymać??? Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...