Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... A tak serio to WSTYD. Polactwo. Jak mnie na coś nie stać to tego nie kupuję. Jesteście takimi samymi cwaniakami ... mam nadzieję, że się pozabijacie ... Powinni to nadawać na CANAL+Buractwo. Amen. Teraz się na mnie powyżywajcie :) Sr..m na to. Miłej wojny o 10 zł i Wesołych Świąt. :lol2:

 

OMG jak mi szkoda takich [beep]ow.

 

Jak masz ochote z powodu widzimisie prezesow placic wiecej za mniej to twoja sprawa - ale nie obrazaj tych, ktorzy nie chca.

 

Gdyby n/cyfra chcieli postapic fair mogli utworzyc kanal czy 2 z super premium tresciami (film/sport) puscic nam na probe i potem proponowac za dodatkowa oplata.

Natomiast przetasowania, ktore zostaly dokonane w ramowkach C+ i pakietach sa IMO ewidentnie nastawione na wyciagniecie od nas wiekszej kasy za nic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałam Canal + Platinum + HBO ZA 129 zł na 18 miesięcy.Wcześniej miałam za 122 zł wszystko oprócz erotyki.Zyskałam paczkę kanałow canal +, musiałam oddać filmboxy i cinemaxy.Nie mam picture Box w VOD-ale tam nic ciekawego nie było.W net Cod dodatkowo bede miała-zaczynające sie od oferty Platinum- Canal + Vod.Niestety nie bedę miała HBO OD, ale mogę dokupić.Obecnie dopłacam 7 zł, a jak dokupię HBO OD-to 17 zł.Praktycznie za 17 zł więcej zamieniłam filmboxy i cinemaxy na paczke Canal +.Wiadomo, że wszystko drożeje, a od zawsze canal + było drogim pakietem.Mam nadzieję, że oferta filmowa sie nie popsuje.Jak pisałam wyżej-na filmboxach i cinamaxach nie było nic fajnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałam Canal + Platinum + HBO ZA 129 zł na 18 miesięcy.Wcześniej miałam za 122 zł wszystko oprócz erotyki.Zyskałam paczkę kanałow canal +, musiałam oddać filmboxy i cinemaxy.Nie mam picture Box w VOD-ale tam nic ciekawego nie było.W net Cod dodatkowo bede miała-zaczynające sie od oferty Platinum- Canal + Vod.Niestety nie bedę miała HBO OD, ale mogę dokupić.Obecnie dopłacam 7 zł, a jak dokupię HBO OD-to 17 zł.Praktycznie za 17 zł więcej zamieniłam filmboxy i cinemaxy na paczke Canal +.Wiadomo, że wszystko drożeje, a od zawsze canal + było drogim pakietem.Mam nadzieję, że oferta filmowa sie nie popsuje.Jak pisałam wyżej-na filmboxach i cinamaxach nie było nic fajnego...

 

drogo... nawet bardzo.... platynę każdy dostaje za 99, a można za 89 zł... hbo to 25/30 zł, ten pakiet jest wart maksymalnie 115 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałam Canal + Platinum + HBO ZA 129 zł na 18 miesięcy.Wcześniej miałam za 122 zł wszystko oprócz erotyki.Zyskałam paczkę kanałow canal +, musiałam oddać filmboxy i cinemaxy.Nie mam picture Box w VOD-ale tam nic ciekawego nie było.W net Cod dodatkowo bede miała-zaczynające sie od oferty Platinum- Canal + Vod.Niestety nie bedę miała HBO OD, ale mogę dokupić.Obecnie dopłacam 7 zł, a jak dokupię HBO OD-to 17 zł.Praktycznie za 17 zł więcej zamieniłam filmboxy i cinemaxy na paczke Canal +.Wiadomo, że wszystko drożeje, a od zawsze canal + było drogim pakietem.Mam nadzieję, że oferta filmowa sie nie popsuje.Jak pisałam wyżej-na filmboxach i cinamaxach nie było nic fajnego...

 

drogo... nawet bardzo.... platynę każdy dostaje za 99, a można za 89 zł... hbo to 25/30 zł, ten pakiet jest wart maksymalnie 115 zł

 

 

Kto dostał Platynę za 99 zł? Chyba bez HBO.Nawet po dodaniu wychodzi 120 zł-ale ja nie miałam takiej możliwości-bo miałam ofertę przygotowaną od razu z Hbo.Próbowałam się przekopać przez te prawie 400 stron-ale to niemożliwe.Jak widziałam-to Platyna jest bez możliwości Hbo.Pewnie wkrótce sie to zmieni, ale do tego pakietu nie mogłam dobrać.Miałam list z narzuconym 149 na 18 miesięcy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych abonentów n, do których dzwoniono w sprawie migracji:

 

czy dzwonili do Was dopiero wtedy jak złożyliście wypowiedzenie umowy czy są też tacy, do których dzwonili zanim była jakakolwiek reakcja z Waszej strony?

 

Pierwsza do nich nie zadzwonię, bo to w końcu im powinno zależeć żeby utrzymać klienta. Napisałam wypowiedzenie, ale dopiero po Świętach zamierzam je złożyć, ponieważ chcę się najpierw przekonać czy może po Świętach coś się ruszy, choć trochę na korzyść dla nas-abonentów. Jeśli nic się nie zmieni to składam wypowiedzenie, jednak przyznam, że chciałabym poznać najpierw ofertę, przekonać się co mogą mi zaoferować ponad to, co zaoferowali w przesłanym piśmie (a zaoferowali Canal+ Silver (23) za 79zł). Obecnie płacę 69zł i w tej cenie mam wszystkie pakiety tematyczne, nPremium + HBO oraz dawne nPremium VOD (obecna nazwa to: Canal+ VOD). Zatem ich wielce "promocyjna" oferta jest totalnie NIE do zaakceptowania, jednak czytam tutaj, że wielu osobom udało się wynegocjować coś chociaż odrobinę bardziej korzystnego finansowo przez telefon. Ale do tej pory nikt do mnie nie dzwonił. W związku z tym mam pytanie, mając pewne przemyślenia:

 

1) czy dzwonili do Was tylko wtedy jak daliście wypowiedzenia czy zadzwonili, bo po prostu zadzwonili?

2) czytałam tutaj wpisy, że do niektórych dzwonili dopiero wtedy jak otrzymali wypowiedzenia, jednak przeczytałam również wpis, że ktoś dał wypowiedzenie, następnie poszedł do salonu zapytać o ofertę przygotowaną dla niego, a tam powiedziano mu, że nie ma żadnej oferty, bo zarejestrowano już jego wypowiedzenie. W związku z powyższym jestem w kropce, bo nie wiem czy:

a) dać wypowiedzenie i czekać aż zadzwonią, bo nie będą chcieli stracić klienta

B) dać wypowiedzenie i zastanawiać się czy nie postąpią tak jak ze wspomnianą wyżej osobą - że nie będą już mieli ofert, bo zarejestrują wypowiedzenie

c) na razie czekać i nie robić nic - jednak to też nieco ryzykowne, bo jeśli wyjdą z założenia, że po co do mnie dzwonić skoro nie daję wypowiedzenia to może przystaję na ich warunki z przesłanego pisma

 

Trochę mnie poniosło i się rozpisałam, ale tak szczerze mówiąc to naprawdę chwilowo jestem w kropce i zastanawiam się co byłoby najlepszym rozwiązaniem. Na pewno poczekam do "po Świętach", ale jeśli nie zadzwonią do tej pory to co potem? Wypowiedzenie i ewentualne czekanie na reakcję z ich strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam macie możę jakiś nowy nr do nc+ bo nie mog.ę sie dodzwonić nie bedę czekał ponad 10min 223104546 ten odpada bo nie da się dodzwonić muszę sie dowiedzieć czy zostałem zmigrowany czy nie bo to śmiech na sali jedni mówią ze tak inni ze nie

 

 

Na razie jeszcze nie-do 19 kwietnia jest czas na wypowiedzenie umowy, a 1 maja umowa, która została wysłana listownie-wchodzi w życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych abonentów n, do których dzwoniono w sprawie migracji:

 

czy dzwonili do Was dopiero wtedy jak złożyliście wypowiedzenie umowy czy są też tacy, do których dzwonili zanim była jakakolwiek reakcja z Waszej strony?

 

Pierwsza do nich nie zadzwonię, bo to w końcu im powinno zależeć żeby utrzymać klienta. Napisałam wypowiedzenie, ale dopiero po Świętach zamierzam je złożyć, ponieważ chcę się najpierw przekonać czy może po Świętach coś się ruszy, choć trochę na korzyść dla nas-abonentów. Jeśli nic się nie zmieni to składam wypowiedzenie, jednak przyznam, że chciałabym poznać najpierw ofertę, przekonać się co mogą mi zaoferować ponad to, co zaoferowali w przesłanym piśmie (a zaoferowali Canal+ Silver (23) za 79zł). Obecnie płacę 69zł i w tej cenie mam wszystkie pakiety tematyczne, nPremium + HBO oraz dawne nPremium VOD (obecna nazwa to: Canal+ VOD). Zatem ich wielce "promocyjna" oferta jest totalnie NIE do zaakceptowania, jednak czytam tutaj, że wielu osobom udało się wynegocjować coś chociaż odrobinę bardziej korzystnego finansowo przez telefon. Ale do tej pory nikt do mnie nie dzwonił. W związku z tym mam pytanie, mając pewne przemyślenia:

 

1) czy dzwonili do Was tylko wtedy jak daliście wypowiedzenia czy zadzwonili, bo po prostu zadzwonili?

2) czytałam tutaj wpisy, że do niektórych dzwonili dopiero wtedy jak otrzymali wypowiedzenia, jednak przeczytałam również wpis, że ktoś dał wypowiedzenie, następnie poszedł do salonu zapytać o ofertę przygotowaną dla niego, a tam powiedziano mu, że nie ma żadnej oferty, bo zarejestrowano już jego wypowiedzenie. W związku z powyższym jestem w kropce, bo nie wiem czy:

a) dać wypowiedzenie i czekać aż zadzwonią, bo nie będą chcieli stracić klienta

B) dać wypowiedzenie i zastanawiać się czy nie postąpią tak jak ze wspomnianą wyżej osobą - że nie będą już mieli ofert, bo zarejestrują wypowiedzenie

c) na razie czekać i nie robić nic - jednak to też nieco ryzykowne, bo jeśli wyjdą z założenia, że po co do mnie dzwonić skoro nie daję wypowiedzenia to może przystaję na ich warunki z przesłanego pisma

 

Trochę mnie poniosło i się rozpisałam, ale tak szczerze mówiąc to naprawdę chwilowo jestem w kropce i zastanawiam się co byłoby najlepszym rozwiązaniem. Na pewno poczekam do "po Świętach", ale jeśli nie zadzwonią do tej pory to co potem? Wypowiedzenie i ewentualne czekanie na reakcję z ich strony?

 

2,5 mln abonentów nie ma mowy żeby obdzwonili wszystkich w kilka dni, wypowiedzenie pewnikiem przyśpieszy kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

dodzwoniłem sie do NC+(jakoś minute czekałem na połączenie NR: 223104747 :D )

No i co......I nic

Tylko cały czas 99 ....99 ...99 (Platyna)

"Wie pan ma pan Canal + paczke i takie tam...."

Wypowiedzenie wyśle może wtedy coś sie zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodzwoniłem sie do NC+(jakoś minute czekałem na połączenie NR: 223104747 :D )

No i co......I nic

Tylko cały czas 99 ....99 ...99 (Platyna)

"Wie pan ma pan Canal + paczke i takie tam...."

Wypowiedzenie wyśle może wtedy coś sie zmieni

standard..tez tam dzwonie często i tez to samo platyna 99zl..:)jak automaty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Platyna może i za 99 zł-ale dla abonentów cyfry.Dla n-kowiczów nie ma takiej oferty.Na ten czas najtaniej 99 ale bez HBO-Z HBO -129

Jestem Nkowiczem :D

Platyna zawsze była proponowana za 99 bez HBO

 

No ja za 89 bym to łyknął ponieważ mam HBO dwa lata i tam nic nie mam poza ......

"Spartacus","True Blood,"Gra o Tron" a to z neta można zassac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jestem przekonany, że po tym "bumie" medialnym ekspertów, dziennikarzy, UOKiK a przede wszystkim internautów i abonentów to w przyszłym tygodniu muszą zaproponować nowe rozdanie z nowymi cenami ... Wczoraj jak byłem w punkcie NC+ to pracownik mrugnął okiem i mówi w przyszłym tygodniu będzie taniej ... Zapraszam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna może i za 99 zł-ale dla abonentów cyfry.Dla n-kowiczów nie ma takiej oferty.Na ten czas najtaniej 99 ale bez HBO-Z HBO -129

Jestem Nkowiczem :D

Platyna zawsze była proponowana za 99 bez HBO

 

No ja za 89 bym to łyknął ponieważ mam HBO dwa lata i tam nic nie mam poza ......

"Spartacus","True Blood,"Gra o Tron" a to z neta można zassac :D

 

 

Zgadzam się ,ale z Hbo to juz 129 zł.Niżej się nie dało.Nie można było do platyny dobrać Hbo-oferta sztywna.Dzwoniłam kilkanaście razy, byłam w punkcie u mnie w mieście-to jeszcze drożej mi proponowali.Dzwonili również 3 razy-i ta oferta najkorzystniejsza-bo na 18 miesięcy.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę Wesołych Świąt nie spędzonych przed telewizotem-ale w gronie rodzinnym....a w wolnym czasie od obżarstwa proponuję ...narty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...