Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Jesli ci sie konczy umowa a jeszcze nie masz wypowiedzenia to bedzie kosztownie, nie do konca jestem pewny ale od nowego miesiaca abonament chyba ci podskoczy ze dwa razy.

Aż dwa razy?! Wydawało mi się, że podrożeje tylko o rabat...

Wszystko zależy ile miałeś rabatu.

 

W moim przypadku:

- obecnie 82 złotych miesięcznie

- po migracji i bez nowej oferty byłoby 175 złotych czyli wzrost o 113%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauwazyliscie, ale jak ktos ma teraz dwie platformy i bedzie chcial zmigrowac z Nki na umowe z multiroomem, to za Cyfre i tak musi placic do konca czerwca...czyli placi teraz wiecej za umowe z enceplus a do tego jeszcze stary abonament z Cyfry? Jakas paranoja.

Przecież może n-kę wypowiedzieć i migrować z cyfry. Co za różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotychczas:

minifull dla abonentów - 79pln

propozycja listowa:

silver - 79pln

telefoniczna oferta na którą przystałem:

gold - 79pln 18m-cy

 

Oferta mi odpowiada. Cena się nie zmieniła. Tracę HBO i Filmbox, ale mówiąc szczerze od dawna nic tam ciekawego nie oglądałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

platinium 89 zł/miesiac umowa 18 miesiecy i hd history

 

lepiej nie wynegocjujecie, ani dzisiaj ani później, nie ma na to szans..

 

cena rynkowa pakietu hbo 30 zł, cena rynkowa pełnego pakietu canal plus 50 zł miesiecznie.

 

nawet te osoby, które korzystały w mega zaniżonej promocji n- ki tj. z pakietów z npremium i hbo za 67 zł miesięcznie, muszą przyjąć do wiadomości, iż: npremium wchłonięte zostanie w całości przez pakiet canal plus, natomiast różnica w cenie rynkowej pakietu hbo i canal plus to 20 zł, czyli reasumując 67 zł - 30 zł = 37 zł + 50 zł = 87 zł

 

do tego history hd. Jeżeli ktoś z was wynegocjuje coś lepszego proszę o natychmiastową informację. Choć wydaje mi się to nierealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie byłem wczoraj w punkcie w Rybniku... Obserwowałem i ludzie pytali zazwyczaj czy można oddac sprzęt i do kiedy Chętnych do migracji ni ebyło..

A konsekwencją tak wspaniałej działalnći BC+ jest pierwsza głowa która spadła w NC+

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... SlotII3img

Czyli po świętach kabaret ruszy dalej..??

Istotny fragment Oświadczenia NC+

- Z żalem przyznajemy, że mieliśmy problemy komunikacyjne - napisał w oświadczeniu prezes spółki nC+, będącej połączeniem telewizji CYFRA Plus i n, wokół której od kilku dni trwa internetowa burza. Po nagłej, niezapowiedzianej zmianie oferty dostawcy tysiące klientów grożą firmie wypowiedzeniem umowy, a specjaliści od marketingu mówią o PR-owej katastrofie. Firma reaguje. Klientom oferuje darmowe programy i zwalnia dyrektora marketingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena rynkowa pakietu hbo 30 zł,

 

Według Szczegółowe warunki świadczenia Opcji dodatkowej HBO to cena HBO to 25 zł

 

nawet te osoby, które korzystały w mega zaniżonej promocji n- ki tj. z pakietów z npremium i hbo za 67 zł miesięcznie

 

Czemu uważasz że zaniżonej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yavaine napisał - "lepiej nie wynegocjujecie, ani dzisiaj ani później, nie ma na to szans..."

Skoro nie da rady, to się pożegnamy :) Widać od razu, że na forum wchodzi spora grupa nowych użytkowników. Wszyscy szczęsliwi już posiadający i chwalący encepence :) Wygląda mi to na nową kampanię, tym razem uderzamy na forum i próbujemy załagodzić sytuację, a przy okazji pokazać, że taniej się nie da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

platinium 89 zł/miesiac umowa 18 miesiecy i hd history

 

lepiej nie wynegocjujecie, ani dzisiaj ani później, nie ma na to szans..

 

cena rynkowa pakietu hbo 30 zł, cena rynkowa pełnego pakietu canal plus 50 zł miesiecznie.

 

nawet te osoby, które korzystały w mega zaniżonej promocji n- ki tj. z pakietów z npremium i hbo za 67 zł miesięcznie, muszą przyjąć do wiadomości, iż: npremium wchłonięte zostanie w całości przez pakiet canal plus, natomiast różnica w cenie rynkowej pakietu hbo i canal plus to 20 zł, czyli reasumując 67 zł - 30 zł = 37 zł + 50 zł = 87 zł

 

do tego history hd. Jeżeli ktoś z was wynegocjuje coś lepszego proszę o natychmiastową informację. Choć wydaje mi się to nierealne.

dobrze panie konsultancie nc+, ale lepiej zajmij sie swoja kolejka bo sie dzis nie wyrobisz tyle ludzi do was garnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi jedynie o to, że cena 89zł za platinium z history hd to uczciwa cena, ani zawyżona, ani zaniżona.

 

odnośnie hbo - w oferowanych pakietach nie ma hbo więc dotychczasowa cena powinna spaść o ok. 25-30 zł. stąd też gdy dotychczasowy abonament był na poziomi 70 zł jego wartość winna wynosić ok. 35-40 zł. Do tego trzeba zapłacić za pełną paczkę canal plusm, która na rynku u 90% dostawców ma wartość ok 45-50 zł. Stąd też cena 89 zł za Platinium jest uczciwa i odpowiada wartości rynkowej oferty.

 

Nadto na canal plus będzie liga mistrzów. Na n sport ligi mistrzów już nie będzie jedynie retransmisje i być może jeden mecz - tak jak to było z npremium 1. Na n sport ma być Liga Europejska. Jest to informacja potwierdzona przez 3 konsultantów. Stąd też wartość pakietu canal plus wzrasta z uwagi na LM, która będzie na nim transmitowana.

 

Uważam, że paczka 67 zł za pełny pakiet nki i full hbo + full npremium była zaniżona, ponieważ u żadnego innego dostawcy na rynku nie dostalibyście podobnej oferty, nawet najtańszy cyfrowy polsat, przy uwzględnieniu (kanały n premium = cinemax) wychodził o 20 zł drożej.

 

To tylko moje zdanie. Jeżeli komuś uda się wynegocjować Platinium z history hd za mniej niż 89 zł/ na miesiąc proszę o inf. i o rodzaj użytych argumentów w rozmowie, tak by pomóc innym użytkownikom.

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc zaczyna się to wszystko układać w całość :

1. Abonenci N dostali już listy z propozycjami, maja 14 dni na wypowiedzenie umowy jeśli nie akceptują. Nowe pakiety wchodzą w życie od 1 maja. Zobaczą ile jest wypowiedzeń i będą dzwonić z promocjami do tych ludzi o 20 zł taniej

 

Skąd wziąłeś te 14 dni? Dostałam pismo 27 marca, czytałam je dokładnie 3 razy i nigdzie nie znalazłam zapisu, że mam TYLKO 14 dni na wypowiedzenie umowy, natomiast jest zapis, że mam czas do 19 kwietnia. Otrzymując pismo 27 marca to do 19 kwietnia mam 24 dni.

 

Nie raz już czytałam na tym forum o 14-to dniowym terminie wypowiedzenia i zachodzę w głowę skąd macie te informacje.

 

Nie chcę nikogo urazić czy obrazić tą wypowiedzią, bo jestem tak samo wzburzona jak większość tymi ubogimi pakietami i złodziejskimi cenami i też zamierzam dać wypowiedzenie (już napisane, czeka tylko na dostarczenie do punktu), jednak zastanawiam się czy mam to zrobić wcześniej niż planowałam ze względu na 14-to dniowy termin, o którym nie wiem?

 

Ponawiam pytanie: skąd informacja o 14-to dniowym terminie wypowiedzenia? Jest to w końcu 14 dni od otrzymania pisma z "(pseudo)promocyjną" ofertą migracji czy mam czas do 19 kwietnia, jak przeczytałam w otrzymanym piśmie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualny podział paczki C+ jest trochę dziwny. Kolejne stopnie tej drabinki C+ są nastawione na dojenie kasy, głównie od zatwardziałych kibiców. Rozdzielenie tego na 3 niezależne pakiety po 20zł byłoby najlepszym rozwiązaniem - ktoś chce sam film, bierze pakiet C+film za 20 zł (2 kanały), ktoś chce sport, bierze pakiet C+sport za 20zł (2 kanały), ktoś chce i to i to, bierze C+family za 20zł (2 kanały). Bo C+family to tak trochę filmu i trochę sportu chyba, taki "C+socjalny", nie? A jak ktoś chce mieć full wypas to dobiera sobie odpowiednią kombinację, 2 lub 3 składowe, i płaci za to co chce oglądać, 20, 40 czy 60zł (po zniżkach może mniej). To by była elastyczna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualny podział paczki C+ jest trochę dziwny. Kolejne stopnie tej drabinki C+ są nastawione na dojenie kasy, głównie od zatwardziałych kibiców. Rozdzielenie tego na 3 niezależne pakiety po 20zł byłoby najlepszym rozwiązaniem - ktoś chce sam film, bierze pakiet C+film za 20 zł (2 kanały), ktoś chce sport, bierze pakiet C+sport za 20zł (2 kanały), ktoś chce i to i to, bierze C+family za 20zł (2 kanały). .

 

Też tak uważam, niestety chcą zarobić na ludziach kochających sport. Canal + familijny to w 90% dotychczasowe n premium + jakieś tam odgrzewane wstawki z canal plus film nadawane po paru miesiącach. Kto miał n-kę ma świadomość tego, że te kanały są g ....... warte. Liczą się tylko canal plus, sport i film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...