Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@DrNo - wymijająca odpowiedź, ja dostałem takie dwie, które w pełni nie odpowiedziały na moje pytania. A tekst o tym, że specjalista ds. oferty programowej będzie do mnie dzwonić też dostałem 2 razy.

 

@bolu - to jest akurat standardowa oferta (obecnie platinum jest w promocji po 119 zł, a HBO po 30 zł). No taaaaka promocja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszła oferta - datowana 8 marzec. - Dziś 27 marca.

Z dumą przedstawili mi Silver 22 za 69 zł :read: , prawdopodobnie utargowałbym do 64 zł.

Byłem w "n" za 54 zł.

 

Niestety 25 marca (poniedziałek) z telefonu 500-919-200

"wytargowałem" 79 zł za Goulda. - Gould powinien być za 69 zł.

Ledwo 2 programy więcej niż Silver.

To jak to jest ? Bo w/g mnie to jest bałagan.

I która oferta jest ważna ?

- Dublują "dobrze" dopasowane oferty "dla każdego". :jupi:

 

Czy nbox HDTV recorder będzie dobrze działał ?

Obiecali do piątku włączyć Goulda.

 

Zacytowałem samego siebie

Ale,

Jak oferta cenowa mogła iść pocztą 19 dni - 8-27 marca ???

Przecież byłbym bardziej przygotowany do rozmowy o cenie ?!

 

na tym forum może "jestem nowy" , ale na innym mam status "Starego Wyjadacza"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w cyfrze+ optimumhd za 77 zł. miesięcznie.Dzisiaj byłem w ASP-ie gdzie zaproponowano mi SILWER za 79 zł +MR bez opłat+2 dekodery bez opłat.Po mojej informacji,że umowa kończy mi się w lutym 2014 r. kazano mi spokojnie czekać,nic nie wypowiadać a taką ofertę jak mi zaproponowano mogę wźiąc wtedy,kiedy EWENTUALNIE takie wypowiedzenie otrzymam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w cyfrze+ optimumhd za 77 zł. miesięcznie.Dzisiaj byłem w ASP-ie gdzie zaproponowano mi SILWER za 79 zł +MR bez opłat+2 dekodery bez opłat.Po mojej informacji,że umowa kończy mi się w lutym 2014 r. kazano mi spokojnie czekać,nic nie wypowiadać a taką ofertę jak mi zaproponowano mogę wźiąc wtedy,kiedy EWENTUALNIE takie wypowiedzenie otrzymam.

 

 

Konkretnie jakie dekodery mogłeś wziąć bez opłat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem obecnie w n. (umowa od 09.03.2012 na 18 miesięcy więc do 09.09.2013 )

 

Mam wszystkie pakiety + nPremium + HBO + History HD + Turbodekoder 500 GB w cenie 80,99 zł / mc. Umowa na 18 miesięcy w tym 3 miesiące gratis. Czyli de facto: 67,50 mc.

 

Dostałem dziś od nc+ wspaniałą propozycję migracji.

Oferta dla mnie to Platinum (23) w cenie 99,00 zł

Nic nie napisali o dekoderze.

Czy jeśli zostanę przy moim turbo, to też będę 5 zł / mc ?

 

Jeśli daliby mi 89,00 z/mc + dekoder, który mam bez miesięczych opłat to zgodziłbym się na przejście do nc+ .... a tak... raczej na tych warunkach NIE ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w cyfrze+ optimumhd za 77 zł. miesięcznie.Dzisiaj byłem w ASP-ie gdzie zaproponowano mi SILWER za 79 zł +MR bez opłat+2 dekodery bez opłat.Po mojej informacji,że umowa kończy mi się w lutym 2014 r. kazano mi spokojnie czekać,nic nie wypowiadać a taką ofertę jak mi zaproponowano mogę wźiąc wtedy,kiedy EWENTUALNIE takie wypowiedzenie otrzymam.

 

 

Konkretnie jakie dekodery mogłeś wziąć bez opłat?

media box+ i box+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą ze skrzynki pocztowej wypadła przesyłka nadana 25.03.2013 przez szacowną "eNCepenceplus" z podpisem i propozycją migracyjną ze starej n-ki do "eNcepenceplus" automatycznie od 1 maja 2013 roku. Przesyłkę podpisał monsieur Julien V.

Szacowny ów jegomość proponuje mi płacić kilkadziesiąt złotych więcej za coś czego nie chcę a obiecywano mi, że chcieć tego ,godząc się na aneks do przedłużenia umowy, nie muszę. A ponieważ nie chcę takiej łaskawości , to korzystam jutro z usług pocztowych oraz podpowiedzi monieura Juliena V. i wysyłam wypowiedzenie warunków umowy jako klient n-ki.

P.S. Czekam na kolejne pismo, tym razem jako abonent Cyfry+ z full pakietem Prestige HD. Wypowiedzenie jest również gotowe, ponieważ nie lubię być traktowany jak niewolnik lub osoba pozbawiona rozumu. Sam traktuję swoich klientów z szacunkiem. Tym sposobem "eNCepenceplus" straci tylko na mojej osobie kilka tysięcy złotych w zestawieniach swych obrotów finansowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...