Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli realnie można teraz dostać AI za 179 zł na 18 m-cy i ani złotówki mniej?

 

ja to dostaje

ale mam wrazenie ze im mniejszy miales kiedys abo tym mniej zaplacisz za te najdrozsze teraz

niby ludzie mowia ze wynegocjowali 159 za all, mi nie jest to dane jak na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

79zł za platyna to dobra oferta. Mimo, że C+ Optimum mam obecnie a 62, no to jestem jeszcze w stanie zrozumieć taką podwyżkę. A nie 119... Ciekawe czy będzie taka oferta za 79zł...

 

Ja mimo zostawienia kontaktu na stronie, do tego czasu nikt się ze mną nie kontaktował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
@Bango90, rozmawiać możesz, ale mama musi być obok Ciebie i na samym początku rozmowy dać Ci upoważnienie oraz w przypadku wiążących decyzji to jej a nie Tobie będzie odczytywany regulamin itp.
Ja dziś negocjowałam siedząc w pracy i nie mając męża pod ręką. Konsultant chciał telefon do męża, ale po tym jak mu powiedziałam, że i tak zaraz do mnie wróci to uznał dzwonienie do małżonka za bezcelowe i gadał ze mną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już dają za 79 zł to za 69 za jakiś czas też pójdzie ;) a tak na serio dzisiaj wysłałem wypowiedzenie umowa z cyfrą kończy mi się na koniec maja więc do tego czasu będę negocjował , czasu jest masa i nie wiem po co już przechodzicie głównie osoby z cyfry , przecież i tak prawie nic nowego nie otrzymacie. Nsport załatwiłem sobie przed fuzja wystarczyło wysłać dwa maila z prośbą. Także do końca sezonu ligowego mam spokój a w najgorszym wypadku bez sportu przeżyję i pójdę do poslatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 zł dla migrujących do Comfort+

49 zł dla migrujących do Universe+

64 zł dla migrujących do Canal+ Silver bez multiroom Na chwilę obecną to jest chyba jedyna oferta, na konferencji powiedziano że będzie za 59 dla migrujących, pewnie będzie ale jeszcze nie dzisiaj

69 zł dla migrujących do Canal+ Silver (multiroom C+ dwie karty) (Nie potwierdzone)

79 zł dla migrujących do Canal+ Gold (bez multiroom) Ci co mają obecnie N Premium mogą dostać dodatkowo za darmo C+ i C+Sport na cały okres umowy jako rekompensatę za N Premium 3 i N Premium 4 = uzyskała jedna osoba niepotwierdzone)

79 dla migrujących do Canal+Platinum (bez multiroomu) Niepotwierdzone UWAGA: Uzyskał tylko użytkownik migrujący z Cyfry,

89 dla migrujacych do Canal+ Platinum (bez multiroom) (tylko dwie osoby dostały migrujące z N)

99 dla migrujących do Canal+ Gold z HBO

99 dla migrujących do Canal+ Platinum z multiroom N-ki

109 dla migrujących do Canal+Platinum z multiroom C+ (dwie karty)

109 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (bez multirooom)

129 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (multiroom C+ dwie karty)

169 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom C+ (dwie karty) lub N

 

Umowy na 12 lub 18 miesięcy, przy umowach 18 miesięcznych można wyciągnąć 6 miesięcy HBO gratis.

 

Opcje dostępne od C+Gold (może C+Silver też ?):

 

Redlight HD - 15zł

Opcja NOC - 25zł

TV France - 10zł

Mezzo - 5zł

History HD - 1,99zł

HBO (najprawdopodobniej bez HBO GO) - 25zł, (ale można zdobyć za 20 zł)

Filmbox - 15zł

Cinemax - 15zł

Sudance HD - 2,99zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem pismo z nc+ , obecnie posiadam npremium+hbo czyli tzw. mini full dla abonentów za 79 zł ich propozycja to Canal+Gold za 89 zł. Oczywiście nie skorzystam i postanowiłem że rozwiązuje umowę, idzie lato więc szkoda czasu na telewizje a jest okazja się tego pozbyć. Mam pytanie czy jeśli jeszcze w tym miesiącu nadam pismo z rozwiązaniem umowy to umowa zakończy się na koniec marca ? Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam i życzę udanych negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo podania swoich namiarów (telefon + nr. umowy) do chwili obecnej nie doczekałem się telefonicznego odzewu ze strony NC +. Kontakt miał miejsce za pomocą korespondencji, w której to dotychczasowe warunki płacowe (59,80 zł abonamentu za n-kę, z czego szczerze mówiąc byłem b. zadowolony) postanowiono zmienić na oględnie to nazywając "nie satysfakcjonujące mnie zbytnio". Mam niepokojące wrażenie, że była to jedyna odpowiedź nc + na moje zapytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...