Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jako użytkownik "n" (WPT+nPremium=79zł) dostałem dziś oszałamiającą pisemną propozycję na pakiet "Gold (21)" za całe 89 zł na 18 miesięcy. czekam co zaproponują mojej żonie jako abonentowi C+.Pewnie będzie to platinum, tylko ciekawe za ile (ma ktoś jakieś najświeższe wiadomości za ile można wyrwać platinum z MR?) ? Czas na wysłanie wypowiedzenie do 19 kwietnia. Muszę wysłać drugie, bo w maju kończy mi się umowa (gaszę światło - byłem w n od początku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie przedłużenie obyło się bez większych problemów

Miałem N i pakiety + kanały premium + multiroom standard HD za 105 zł, a dzisiaj dostałem papierki od NC+ z informacją o przejściu na NC+ od 1.05.

Zadzwoniła pani z NC+ z ofertą, okazało się, że nie mogła wejść do systemu i oddzwoniła za 10 minut.

Będę miał do 5 dni roboczych pakiet Platinium i Multiroom Standard HD za 109 zł, dla mnie git. 5 zł więcej, a dużo więcej kanałów, no i wreszcie liga hiszpańska, a nie marne transmisje na necie.

 

Dodam, że dla obecnych klientów jest 20 zł za Multi Standard HD, ale (rozmawiał mój tata) wjechał im trochę na ambicję - niby czemu klient stały ma wyjść na minus i tylko 10 zł lepiej niż nowi i, że rozmawiają prywatnie i nie muszą każdemu tego proponować, konsultantka poszła do kierownika i tak mamy 10 zł zniżki na MR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 15 tysięcy osób którzy podpisali umowy do tej pory to większośc umowy pracownicze, czyli 3 razy tansze od oferowanych nam.

A reszta to jelenie, którzy dali sie przejść.

Przypominam jest 1200 APS podobno. Więc w APS pracują średnio 2 osoby. Wychodzi 1400 osób na pewno podpisało z nimu umowy, bo to pracownik APS i na pewno ma taniej.

Są jeszcze ludzie z redakcji sportowych Canal+ i nSport, eskeprci, cały budynek wraz ze sprzątaczką z ITI i oddzielny z Canal+ cyfeowy i to kolejne umowy pracownicze, nawet dla sprzataczki All Inclusive za 49 zł np.

 

A tacy lejenie dopłacają do interesu i będa dopłacac. I do nc+ przeszli ludzi którzy mieli 2 platformy N i C+.

 

A reszta nie chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizyta Aps Łódź Piłsudskiego przy przędzalnianej, mój aktualny abo to prestiż hd i mr(122zł)

oferta :

1. All inclusiv + MR ( pvr pace i kupiony od CYFRY+ - mojej ulubionej platformy! sagem) 179

2. All inclusiv ich sprzęt mediabox+ i 2*mr standard 199

3. platinum + hbo + MR ( pvr pace i kupiony od CYFRY+ - mojej ulubionej platformy! sagem) 139

4. Platinum ich sprzęt mediabox+ i 2*mr standard 149

Do tego wszystkie opłaty aktywacyjne i za dekodery jednorazowo.

 

Niestety panie Julian "nie zrozumiałem" oferty. :roll:

 

Ps. Pytałem o nc+go powiedział ze nie widnieje jako opcja dla mnie w systemie więc będę go miał jako standard w pakiecie. Na pace i sagemie miały by nie działać wszystkie wodotryski internetowe. Jeśli chodzi o canal+ to mam mieć wyłączone od 4 kwietnia bo te nowe nie są od cyfry+ a od nc+ i musiał bym podpisać aneks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałbym się z wszystkim na forum przywitać, bo jestem tutaj pierwszy raz, przyznam, że przykro mi, że powodem mojej obecności tutaj jest chora sytuacja z nc+

 

Mam pakiet Canal+ Optimum HD, w tym całą paczkę Canal+, multiroom, do tego dostałem na pół roku HBO za darmo. Umowa podpisana na początku stycznia 2013 r., ważna do lipca 2014 r., płacę za to 77 zł. ( Promocja - 18msc taniej )

 

Mam kilka pytań, na które ani na infolinii ( jak się już po 30 minutach dodzwoniłem ), ani w APS nie są w stanie odpowiedzieć.

 

Po pierwsze - czy dla abonentów C+, migracja jest obowiązkowa?!

 

Wiem jedno niemalże (!!) na pewno - obecną paczkę Canal+ 5.04 br. zmienią mi na nową paczkę 6 sztuk Canal+. Informację tą podała mi Pani na infolinii oraz Pan w APS - oboje z całkowitą pewnością.

 

Teraz tak - jeżeli będzie taka sytuacja - mi to pasuję i chce wypełnić swoją umowę do połowy przyszłego roku. Wystarczają mi te programy które mam i wszystkie nowe Canal+ w cenie 77 zł jaką mam.

 

Pytanie tylko czy zmuszą mnie do migracji czy nie, czy nowe Canal+ będę miał uruchomione na stałe czy nie ?

 

Na infolinii uzyskałem takie informacje: na 100 % od 5.04 będę miał dostęp do wszystkich 6 nowych C+, bo przecież mam w umowie zapisany dostęp do całej paczki C+ a to jest zamiana - stare na nowe, więc dostęp będę mieć. Natomiast czy migracja jest obowiązkowa, Pani ostatecznie konkretnie nie odpowiedziała, kręciła jak nie wiem, stwierdziła, że NIE MA DLA MNIE ZADNEJ PROPOZYCJI, że ktoś się skontaktuje - na razie cisza.

 

W APS, od naprawdę w porządku Pana z którym podpisywałem umowę, dowiedziałem się jedno - [beep], [beep] i jeszcze raz [beep]. To co wyprawia się na szkoleniach, to podobno szopka a sprzedawc C+ czy n są bardziej zaznajomieni z ofertą i całym zamieszaniem niż trenerzy na szkoleniach, śmiech podobno na sali i tyle. Co do konkretnych informacji, to potwierdził, że abonenci C+ mający całą paczkę Canal+ 5.04 będą mieli zamianę - stare na nowe. Nie umiał natomiast również konkretnie odpowiedzieć na pytanie czy migracja będzie obowiązkowa - stwierdził, że jego zdaniem i takie też krążą plotki - ostatecznie nie będzie obowiązkowa i jak ktoś będzie chciał to wypełni umowę, chyba że by mu coś usunęli to może rezygnować.

 

Co do propozycji, to sprawdził i miał dla mnie Platinum za 119 zł z MR już. Śmiech na sali. Za to co mam + GÓWNIANE nSport ( Pan w APS twierdzi, że nSport będzie teraz stacją pokroju Orange Sport, wszystko ma się skupiać na paczce C+, a w zamian za to pierwszy miejsca na liście programowej mają TVNy ) mam płacić 44 zł więcej i jeszcze odbiorą mi HBO które mam do lipca za darmo! CHORE CHORE CHORE.

 

Stąd moje pytania do forumowiczów, może ktoś z Was jest bardziej zorientowany lub wręcz pewny :

 

1. Czy 5.04 jako abonent opisanego wyżej pakietu Optimum HD, na obu moich kartach Multiroom zostaną zmienione kanały C+, C+Sport, C+Film, C+Gol, C+Weekend na C+, C+Sport, C+Film, C+Film2, C+Family, C+Family2 ???

 

2. Czy migracja jest suma sumarum obowiązkowa czy nie ? Podpisałem umowę w styczniu tego roku, mam ją do 07.2014 i jeśli zamienią mi wyżej opisaną paczkę C+ - nie chce NIC zmieniać i chce pozostać przy tym co jest za 77 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Generalnie, to nie ma dla nikogo rozsądnej oferty. Nie rozumiem tych, którzy lecą w pierwszych dniach migrować do nc+, to jest chwyt marketingowy. Złapać Klientów w pierwszych dniach "superNowej" nc+. Radzę, powoli, zimno kalkulować. Jak im zależy to zadzwonią tyle razy ile trzeba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niby czemu krytykujecie NC+? Mają mega ofertę, szczególnie dla fanów sportu. Jak komuś nie zależy na sporcie i filmach z C+ (a jest ich spooro więcej niż na HBO) to niech kupi sobie max ofertę CP za 90 zł, a nie płacze i krytykuje NC+. Fakt, mają drogo, ale taniej niż Cyfra + i tylko trochę drożej niż N. Ja mam 5 zł więcej i więcej kanałów sportowych, na których nam zależało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niby czemu krytykujecie NC+? Mają mega ofertę, szczególnie dla fanów sportu. Jak komuś nie zależy na sporcie i filmach z C+ (a jest ich spooro więcej niż na HBO) to niech kupi sobie max ofertę CP za 90 zł, a nie płacze i krytykuje NC+. Fakt, mają drogo, ale taniej niż Cyfra + i tylko trochę drożej niż N. Ja mam 5 zł więcej i więcej kanałów sportowych, na których nam zależało.

 

Zrozum to, że ludzie specjalnie brali pakiet 34 zł Canal+ wszystkie, a teraz za to samo krzyczą im 120 zł. A ich filmy nie interesują.

Więc nie widzisz różnicy? bo ja widze gołym okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) ej, ja mam dosyć, 2.04 idę oddać dekoder, bo już podziękowałem eNce, podczas ostatniej rozmowy powiedziałem, dziękuję ale NIE!. I k...a oni dalej jadą: 12:34 tel. 12 294 78 72 z tego nr mnie nękają!! Jutro powiem ile razy dzwonili :)

 

 

Chłopie, w co 2 poscie mówisz, że rezygnujesz. Kogo obchodzą Twoje płacze w co 2 poscie? Prawda jest taka, ze gdybyś faktycznie już zrezygnował to by Cię tutaj nie było i nie płakałbyś w każdym swoim poscie. Odchodzisz, to odejdz raz a dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum to, że ludzie specjalnie brali pakiet 34 zł Canal+ wszystkie, a teraz za to samo krzyczą im 120 zł. A ich filmy nie interesują.

Więc nie widzisz różnicy? bo ja widze gołym okiem.

 

Widzę różnicę, ale weź pod uwagę fakt, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Teraz opłaca się tym, którzy mieli wszystko lub większość i chcą dalej mieć to co mieli.

Jeżeli chcesz mieć sport, ale bez filmów to może w przyszłości będą pakiety do dobrania. Nie wiem, ale wiem tyle, że jak ktoś nie ma dostępu do kablówki i ma do wyboru CP lub NC+, a chce mieć sport to wybierze NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum to, że ludzie specjalnie brali pakiet 34 zł Canal+ wszystkie, a teraz za to samo krzyczą im 120 zł. A ich filmy nie interesują.

Więc nie widzisz różnicy? bo ja widze gołym okiem.

 

Widzę różnicę, ale weź pod uwagę fakt, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Teraz opłaca się tym, którzy mieli wszystko lub większość i chcą dalej mieć to co mieli.

Jeżeli chcesz mieć sport, ale bez filmów to może w przyszłości będą pakiety do dobrania. Nie wiem, ale wiem tyle, że jak ktoś nie ma dostępu do kablówki i ma do wyboru CP lub NC+, a chce mieć sport to wybierze NC+

 

Zrozum, że ludzie nie będą płacić 120 zł, jak płacili 34 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

maciek: ja i płakanie: cha cha cha mam to w d... czytam i sobie komentuje jeleni. Już dano mnie nie ma w eNce. dekoder spakowany. Dzieciątko, za stary jestem na takie [beep]oły i robienie w balona ludzi. Siedzę i studzę, bo większości [beep]zka nastała. Dziękuję za rozmowę, już nie będę odzwyał się, bo jeszcze Cię obrażę :) Pozdro i znikam. Bawcie się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zrozum, że ludzie nie będą płacić 120 zł, jak płacili 34 zł :)

 

No to już nie mój problem, ja miałem wszystko oprócz HBO i Cienmaxa bo nic tam nie puszczają ciekawego za 105 zł, a teraz w NC+ za wszystko co miałem + wszystkie C+ bez HBO i Cinemaxa mam za 109 więc w moim przypadku się opłacało.

 

A swoją drogą jak za 30 parę złotych można mieć wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum to, że ludzie specjalnie brali pakiet 34 zł Canal+ wszystkie, a teraz za to samo krzyczą im 120 zł. A ich filmy nie interesują.

Więc nie widzisz różnicy? bo ja widze gołym okiem.

 

Widzę różnicę, ale weź pod uwagę fakt, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Teraz opłaca się tym, którzy mieli wszystko lub większość i chcą dalej mieć to co mieli.

Jeżeli chcesz mieć sport, ale bez filmów to może w przyszłości będą pakiety do dobrania. Nie wiem, ale wiem tyle, że jak ktoś nie ma dostępu do kablówki i ma do wyboru CP lub NC+, a chce mieć sport to wybierze NC+

 

Zrozum, że ludzie nie będą płacić 120 zł, jak płacili 34 zł :)

tutaj sie zgodze nikt nie zpalaci nagle z 34 zl ...nagle 120 zl..tym bardziej ze co miesiac miale te sumke przeznaczona na tv w takim przypadku nie zpalaci..ale jesli ceny sie w miare zblizyly a nawet oferta nieco spadla to zplaci..zycie...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...