Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa kończy mi się 30 kwietnia, wypowiedzenie wysłane jeszcze przed połączeniem się Cyfry i Nki.

Z tego co tu dotychczas przeglądałem to trzeba będzie przeczekać święta, aż zmiękną.

[beep] mają na kółkach, nie potrafili nawet w APSie powiedzieć czy dekodery Stronga (6880 i 6860) dalej będą działać po migracji. O ofertę się nie pytałem, jaki jest koń każdy widzi, jak będą chcieli to zadzwonią z ofertą. Prosić się nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raaza jaki miałeś pakiet bo rozumiem że płaciłeś 69 zł, pewnie za C+ Compact z multiroomem ? Jeśli jesteś fanem sportu to brak Eurosportu to poważna strata, do tego brak NSport.

 

 

Tak miałem C+ compact z mr..

Faktycznie jeszcze eurosport2 nie ma :brawo:

Śmich przez łzy.

 

Chciałem dać im szansę, żeby po kilku dniach do mnie zadzwonili i przedstawili ofertę przynajmniej taką jak miałem na starych zasadach C+ compact z multiroom za 69zł.

Ale daję sobie spokój. Biorę jutro polsat, a mecze ekstraklasy i bundesligę poogladam przez internet..

 

W Polsacie też masz mecze ekstraklasy.

Canal+ Family to będzie największe [beep], to okrojone nPremium, tam będą powtórki powtórek :)

Chcecie dopłacać 20 zł do ogrzewanych kotletów ciągle? haha

 

 

Ale w polsacie nie ma hitowych meczów ekstraklasy..

Zeby mieć cały c+ z meczami ekstraklasy na dzień dzisiejszy trzeba brać pakiet za 119zł, a pewnie za trzy miesiace ten sam pakiet będzie za 60zł, ale ja już będę w polsacie..ale megamózgi z cyfry tego nie rozumieją, że nie podpiszę tych żałosnych pakietów dla jeleni, a muszę coś oglądać przez ten czas i wezmę polsat i stracą klienta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodzwoniłem się na Infolinie konsumencką która jest reklamowana na stronie UOKIKa - oczywiście Oni już rozgryzali tą sprawę i wszystko jest legalne.....

Stworzyli nową firmę i nowa firma przejęła C+ i N a co za tym idzie umowy które mieliśmy z N i C+ jak również ich obietnice niezmiennej ceny czy tak jak mi ilość miesięcy za darmo w ramach promocji nie mają znaczenia TYLKO i wyłącznie wtedy gdy dadzą szanse zrezygnowania z oferty co dali w liście... w skrócie nie macie co płakać UOKIK potwierdza, że WSZYSTKO jest zgodne z prawem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna +hbo+multiroom(pace i własny sagemcom) 129zł.przyjąłem ofertę.
jednym slowem interes życia zrobiłeś :brawo:

Nie jest tak źle.musialem się trochę spieszyć.umowa do końca marca wypowiedzenie wysłane.ci co mają dluższe terminy mogą jeszcze powalczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie jak słynny Jerzy Dąbczak w filmie Barei "Nie ma róży bez ognia", co uprzykrzał życie głównym bohaterom, ale zupełnie legalnie. I słynny cytat: "a najgorsze jest to, że on to robi zupełnie legalnie" ;) Historia zatoczyła koło a Bareja jest nieśmiertelny i ponadczasowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna +hbo+multiroom(pace i własny sagemcom) 129zł.przyjąłem ofertę.
jednym slowem interes życia zrobiłeś :brawo:

Nie jest tak źle.musialem się trochę spieszyć.umowa do końca marca wypowiedzenie wysłane.ci co mają dluższe terminy mogą jeszcze powalczyć.

 

 

Zgadza się. Ci co mają dłuższe terminy mają lepiej. Ja jestem w takiej samej sytuacji jak ty. Ale nie dam się namówić na te pakiety. Przeboleję, mecze poogladam przez sopcast i wezmę polsat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna +hbo+multiroom(pace i własny sagemcom) 129zł.przyjąłem ofertę.

Na jaki okres??

18 mieś.ze stałą ceną.

 

Taa mi też obiecywali stałą cenę rok temu.... już nie wspomnę, że miałem po zakończeniu umowy mieć 2 miesiące gratis... ja już tym ...... nie wierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle.musialem się trochę spieszyć.umowa do końca marca wypowiedzenie wysłane.ci co mają dluższe terminy mogą jeszcze powalczyć.

 

 

Zgadza się. Ci co mają dłuższe terminy mają lepiej. Ja jestem w takiej samej sytuacji jak ty. Ale nie dam się namówić na te pakiety. Przeboleję, mecze poogladam przez sopcast i wezmę polsat..

Ja mam małe dzieci(minimini) do tego ze 30 filmów na dysku (bajki).to trochę cisnęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon dziś z nr zastrzeżonego:

All inc. za 159zl

Platyna -hbo-2karty-2x Pace 129zl

 

Ba razie i tak czekam...

 

A to ciekawe ludzie mówią, że podobno dzwonią z 61XXXXXX a widzę, że zaczynają z zastrzeżonego czyżby ludzie widząc ich numer nie odbierają telefonów i zaczęli z zastrzeżonych? Jak dobrze, że mam blokadę rozmów przychodzących z numerów zastrzeżonych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem taką o to propozycję migracyjną od NC+, skrojoną "idealnie" do moich potrzeb:

 

1452921.jpeg

 

Jaja sobie robią ?! Za 11 zł więcej, tracę dostęp do paczki HBO, a w zamian dostaje najgorsze kanały z nowej paczki Canal+.

Upadli na głowę jeśli myślą że zaakceptuje takie warunki. Wypowiedzenie już idzie.

 

PS. Przypominam, że pakiet Canal+ Silver miał być oferowany dla migrujących abo za 59 zł. Słowa te padły na konferencji NC+ 21.03. Okazały się one kłamstwem.

Nowemu tworowi gratuluję, jednego klienta mniej. Pozdrawiam i życzę nadal dobrego samopoczucia. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna +hbo+multiroom(pace i własny sagemcom) 129zł.przyjąłem ofertę.
jednym slowem interes życia zrobiłeś :brawo:

Nie jest tak źle.musialem się trochę spieszyć.umowa do końca marca wypowiedzenie wysłane.ci co mają dluższe terminy mogą jeszcze powalczyć.

 

Czyli pomimo ostatnich dni umowy i wysłanego wypowiedzenia nie dali Ci lepszej oferty niż to co wszystkim proponują... Trochę mnie to martwi. Myślałem, że wraz z pojawieniem się w systemie wypowiedzenia otwiera się "furtka" do lepszych ofert... Coś mi się zaczyna wydawać, że wszyscy liczący na nagłe wyraźne poprawienie oferty mogą się ostro przejechać... obym się jednak mylił.

 

A odnośnie samej oferty jaką dostałeś, to nie jest moim zdaniem taka zła. Sam poczekam jeszcze czy coś się nie poprawi w tej kwestii, ale w razie czego na coś takiego mógł bym się zgodzić. Obecnie płacę za kończącą się umowę w n'ce 98zł + kończącą się w sierpniu umowę w cyfrze 19zł, czyli razem 117zł. 12zł więcej za pełną paczkę canal+ i brak konieczności skakania pomiędzy dwoma dekoderami to dla mnie niezła oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Universe z pełna paczką C+ starczy. Jestem w stanie 79pln zaplacic.

 

Tak czytam te posty i nie potrafie sie nadziwic jak niektorzy to przezywaja. Prawie 250 stron, a nie mozna sie dowiedziec za bardzo konkretnych informacji odnosnie promocji dla migrujących. Caly czas wylewane jakies zale jakby sie swiat na tym konczyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...