Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz przedluzac to jest totalna glupota, w przyszlym miesiacu posypia sie wypowiedzenia, poza tym w n-ce przez caly przyszly miesiac bedzie full canal dla wszystkich posiadaczy npremium, wiec tylko moze byc lepiej. A przedluzac teraz to popisywanie sie totalnym brakiem wyczucia czasu. Oczywiscie to tylko udowadnia ze na biednych nie trafia :P Ale szczerze mowiac przechodzic teraz gdy polowa ramowki jest niegwarantowana., wzgledem tego bylo tylko kanalow ubylo i jeszcze placic im wiecej to po prostu komedia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem przez chwila umowę na 18 miesięcy:

CANAL+PLATINIUM + MULTIROM + PACE 500 GB PVR - 119 zł

 

Jestem zadowolony po 20 min negocjacji, dostałem to co chciałem

 

W piątek dzwoniłem i otrzymałem taką samą ofertę, 99zł za Platinum + 10 za MR tj 109zł jednak jeszcze muszę dodać 10zł za dekoder, na razie się wstrzymałem i spróbuje wynegocjować lepiej choć wątpie.

 

 

 

Jeszcze mam HBO na 6 miesięcy - ale i tak tego nie oglądam. Dekoder mogę wymienić na ten nowy NC+ za darmo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to rzecz idzie również o kasę ponieważ odbiorcą płatności będzie teraz w nc+ ITI a w Cyfrze był i nadal jest Canal+ Cyfrowy. To oczywiste że ITI będzie naciskał aby abonenci Cyfry przechodzili do nowej platformy. Będą potrzebne aneksy do umowy ponieważ stroną umowy nie będzie już Canal+ Cyfrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzoniłem do nc+ żeby migrować, i z grubej rury mówię, że interesuje mnie oferta C+ Platinum z MR za 99zł. Koleś odpowiada, że ma taką ofertę dla mnie, i że się cieszy, że tak szybko się dogadaliśmy.

 

Współczuć, czy gratulować? Wziałeś pierwszy oferowany [beep], a co gorsza, jeszcze sam zasugerowałeś, co możesz dać. Negocjator z Ciebie kiepski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaoferowano mi Platinum za 99zł, Mediaboxów nie mają i nie wiedzą kiedy będą, poza tym POZIOM konsultanta w porównaniu do tych których pamiętałem z C+ DRAMATYCZNIE NISKI, chyba rozmawiałem z jakąś nastką, która dopiero co wróciła z imprezy.

I tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam HBO na 6 miesięcy - ale i tak tego nie oglądam. Dekoder mogę wymienić na ten nowy NC+ za darmo. ;)

 

A ja jak chcialem to samo za 129 to najpierw mialem oferte za 179, pozniej za 139 i podziekowalem. Tylko w moim wypadku do platinium bylo jeszcze HBO i Multiroom na 18 miesieczna umowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przeszedłem

 

gold za 79 nie chce mi się już kłócić o jakieś 5zł w n płaciłem 69zł więc 10zł więcej za to co miałem

- nPremium

+ Canal+ (family 1 i 2 film 1 i 2)

+vod seriale które i tak chciałem zamówić w n w czerwcu

+netVOD

 

dekoder jak chce to mogę wymienić za darmo ale nie chce :)

mi to pasuje.

 

Pierwsza propozycja:

platinium 99zł

gold 89zł

 

Nigdy nie przywiązywałem do tego zbyt wielkiej uwagi przecież to tylko tv a alternatywy jak dla mnie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej: dostałem cyrograf (silver 79), a że zapłaciłem za cały okres umowy, a będę składał wypowiedzenie, zadzwoniłem uzgodnić salda i by poznać procedurę zwrotu pieniędzy. Pani odetchnęła z ulgą jak usłyszała, że pytam o płatności :) Ale w końcu była zmuszona zapytać dlaczego chcę składać wypowiedzenie. W tej chwili płacę 69 za n + npremium i mam cały sport dostępny na platformie i to właśnie mnie interesuje, z miejsca zaproponowali 99 za universal i całą paczkę canal+ (nie wiem czy to platinum, bo nie pytałem o zawartość VOD). Podziękowałem i wyraziłem nadzieję, że się usłyszymy po zarejestrowaniu mojego wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przeszedłem

 

gold za 79 nie chce mi się już kłócić o jakieś 5zł w n płaciłem 69zł więc 10zł więcej za to co miałem

- nPremium

+ Canal+ (family 1 i 2 film 1 i 2)

+vod seriale które i tak chciałem zamówić w n w czerwcu

+netVOD

 

dekoder jak chce to mogę wymienić za darmo ale nie chce :)

mi to pasuje.

 

A co to kolego poczty dzis nie dostales, majac npremium zapewne w dzisjesze poczcie bys mialo info wlasnie ze od maja cie automatycznie przerzuca na silvera za 69zl :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dopisek w nowej umowie od NC+ "Skorzystanie przez Abonenta z usług objętych niniejszą promocją w cenie promocyjnej, na podstawie niniejszych Warunków Promocji, związane jest z udzieleniem Abonentowi ulgi w wysokości 720zł brutto" oznacza że przy pakiecie za 79zł otrzymam darmowe ok 9 miesięcy? Nowa umowa którą mi wysłali to Canal Silver na 18 miesięcy za 79zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem telefon od miłej pani od NC+ :jupi: z oferta all inclusive za 176 zł+0 zł za dekoder (pace 500) na 18 mies.bez MR pierwsza była za 179 na 9 msc. potem 9 msc po 199 :evil: odmówiłem obu pani będzie dzwonnic za kilka dni zobaczymy co zaoferują. Obecnie siedzę na prestiże HD w sumie mam wszystko co było za 144 + 0 za pace. Poczekam na list miłosny od NC+ z przymusem przejścia a potem się chyba pożegnamy jak nie zaproponują coś seksownego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dopisek w nowej umowie od NC+ "Skorzystanie przez Abonenta z usług objętych niniejszą promocją w cenie promocyjnej, na podstawie niniejszych Warunków Promocji, związane jest z udzieleniem Abonentowi ulgi w wysokości 720zł brutto" oznacza że przy pakiecie za 79zł otrzymam darmowe ok 9 miesięcy? Nowa umowa którą mi wysłali to Canal Silver na 18 miesięcy za 79zł.

 

 

nie. Po prostu przez cały okres umowy tyle nazbiera się ulg. Np normalnie płaciłbyś 116 miesięcznie a po przyznaniu ulgi 79 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dopisek w nowej umowie od NC+ "Skorzystanie przez Abonenta z usług objętych niniejszą promocją w cenie promocyjnej, na podstawie niniejszych Warunków Promocji, związane jest z udzieleniem Abonentowi ulgi w wysokości 720zł brutto" oznacza że przy pakiecie za 79zł otrzymam darmowe ok 9 miesięcy? Nowa umowa którą mi wysłali to Canal Silver na 18 miesięcy za 79zł.

 

 

nie. Po prostu przez cały okres umowy tyle nazbiera się ulg. Np normalnie płaciłbyś 116 miesięcznie a po przyznaniu ulgi 79 :)

 

Ulg? haha ale z nich zgrywusy :lol2: Jakie tu ulgi skoro oferują to co dla każdego nowego klienta... dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hegemon Mógłbyś opisać procedurę zwrotu pieniędzy? Mnie tez to czeka...

 

Nadzwyczaj prosta (przynajmniej teoretycznie). Pani mi podała kwotę, która zostanie po opłacie kwietniowej faktury (zgadza się z tym co policzyłem i tym co jest wyświetlane na fakturze). Na wypowiedzeniu należy dopisać, że niewykorzystane środki w wysokości xxx proszę przelać na konto nr yyy.

Tyle.

 

Zapomniałem za to zapytać co z kaucją za dekoder. Mam HDTV recorder i w 2009 kaucja wynosiła 49 zł bodajże. Na Umowie mam opłatę aktywacyjną 138 zł, bo 89 zł kosztowała antena z konwerterem. Zna ktoś procedurę odzyskiwania kaucji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...