Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale można to mieć za 69, a ja lubię bardzo się z nimi negocjować :) Zresztą ta cena to nie jest jakiś cud bo kilka osób dostało ją bez problemu.

Mnie proponowali najpierw za ok. 139PLN ( nie pamiętam już) to co mam teraz +HBO, potem za 84 PLN, potem za 79PLN, potem za 109PLN, a teraz znów za 79PLN, jak będziesz miał dobre argumenty i doświadczenie z nimi to Ci się uda uzyskać realną cenę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Piszę tu po raz pierwszy, chciałbym od razu ostrzec wszystkich przed "godzeniem się" na oferty proponowane przez telemarketera. W rodzinie jesteśmy z cyfrą+ od wielu lat - prawie od początku jej istnienia. Posiadamy dwa abonamenty w tym jeden z multiroomem. Niestety tylko dwa dekodery hd, przez co moja siostra, która ma dekoder sd nie ma możliwości odbioru wszystkich programów. Ale do rzeczy. Mój ojciec jest abonentem obydwu umów. Postanowiliśmy zatelefonować i dowiedzieć się czy jest możliwość kupna bądź zamiany prostego dekodera HD, aby można było odbierać wszystkie programy. Telemarketer zaproponował nam od razu przejście do nc+: Universe+ 6xC+, HBO, Cinemax za 109zł i dodatkowo mr i 2 dekodery - jeden z nagrywarką, drugi bez. dotychczas płaciliśmy w cyfrze podobną stawkę więc zgodziliśmy się na to. Telemarketer kazał nam szybko zgłosić się do punktu po odbiór dekoderów. Mój ojciec - jako właściciel udał się tam dzisiaj i dowiedział się, że owszem przeszliśmy do nc+, ale o żadnych dekoderach nie ma mowy. Ten który mieliśmy dotychczas został nam "przedłużony" na kolejne 12 miesięcy. Jedyne co można zrobić to zgłosić reklamację, którą oczywiście zgłosiliśmy. Trzeba czekać 30 dni. No i jesteśmy po migracji w nc+ bez dekoderów, a żeby było śmieszniej - dekoder prv za darmo mieliśmy otrzymać przy wykupie na miesiąc kanału mezzo za 5 zł z którego w marcu musimy zrezygnować. A wszystko dlatego, że w punktach oferowali nam dekodery HD za 15 zł msc... Zrezygnować z oferty oczywiście nie można ze względu na to, że nowy pakiet został uruchomiony tego samego dnia kiedy była przeprowadzona rozmowa telefoniczna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje, bo pytanie o dekodery było zadawane kilkakrotnie. Zapewniany był dekoder HD i dodatkowo dekoder HD PVR. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że to nie ojciec potwierdzał swoje dane, tylko ja je potwierdziłem - nie mieliśmy czasu, chcieliśmy, żeby telemarketer zadzwonił w innym dniu, ale on stwierdził, że ja mogę potwierdzić dane swojego ojca i będzie ok. To też zostało przekazane do reklamacji. Na koniec rozmowy dotyczącej przejścia do nc+ Pan uprzejmie kazał nam się pośpieszyć z odbiorem sprzętu żeby nie zaistniały żadne problemy. Rozmowa odbyła się w środę, a do punktu mój ojciec udał się dziś. No i jakby przepowiednie telemarketera się sprawdziły, choć zapewniał mnie, że piątek będzie ok. Pani od reklamacji rozkłada ręce, mówi że mają 30 dni na rozpatrzenie wszystkiego i odnalezienie nagrania. W razie czego jakoś nam to zadośćuczynią. Swoją drogą za późno zajrzałem na to forum. Uważam że 109zł za tą ofertę to stanowczo za dużo, skoro Wy potraficie zejść z ceny poniżej 100zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem, dlatego się zarejestrowałem ;) mądry Polak po szkodzie. My nie chcieliśmy mieć dostępu do Cinemax'ów, ale telemarketer stwierdził, że niestety innej opcji nie ma jeśli chcemy mieć dekodery za darmo. Bardzo dziękuję za pomoc! Także czekamy na rozpatrzenie reklamacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatni tydzień miałem zmasowany atak telefonów z nc+, 5-6 minimum dziennie. Do tego tylko zadzwonił tel i już się rozłączali a po kilku minutach dopiero normalnie dzwonili. Wszystkie tel ignorowałem lub odrzucałem to zacząłem dostawać notki smsem - Odezwij się lub myślę o Tobie :lol2:

 

Jako, że wcześniejsze opcje odrzuciłem (49 zł/12 m za U+, miesiąc gratis, 3xC), a zostały ostatnie godziny do końca umowy, dostałem chyba najlepszą możliwą opcję za pakiet - U+ 49zł/12m + 3 miesiące gratis co daje 36,75 zł. Konsultant pytał czy jest coś jeszcze co może mnie skłonić do przedłużenia umowy więc pewnie dało by się C+ lub HBO na kilka miesięcy wyrwać. Niestety się nie zdecydowałem choć oferta jest naprawdę dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do marca c+ optimum hd za 71zł z MR i pace PRV 500gb.

Wypowiedzenie wysłane w styczniu a zarejestrowane pod koniec i wtedy telefony non stop.

Na razie najlepsza oferta Universe+ 6C za 74 zł (pod koniec stycznia).

Dalej czekam ale nie dzwonią od 5 tyg , zostało mi 30 dni do końca umowy (zapomnieli chyba o mnie).

Nie wiem czy zadzwonić do nich czy czekać jeszcze ?.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do marca c+ optimum hd za 71zł z MR i pace PRV 500gb.

Wypowiedzenie wysłane w styczniu a zarejestrowane pod koniec i wtedy telefony non stop.

Na razie najlepsza oferta Universe+ 6C za 74 zł (pod koniec stycznia).

Dalej czekam ale nie dzwonią od 5 tyg , zostało mi 30 dni do końca umowy (zapomnieli chyba o mnie).

Nie wiem czy zadzwonić do nich czy czekać jeszcze ?.

pozdrawiam

 

Dzwon spokojnie do mnie tez przestali dzwonic i sam zadzwonilem. Mialem podobnie jak Ty tez optimum C+ hd bez multi za 79

A dostalem Silvera 6C+ + HBO za 69 umowa na 12 miesiecy i wymiana na Pace za 0zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U+ 49zł/12m + 3 miesiące gratis co daje 36,75 zł.

Tylko pogratulować wytrwałości i oczywiście oferty. Jak widac na "zalaczonym obrazku" czekanie do końca popłaca...

Ale on jej nie przyjął :lol2:

Oferta bardzo fajna ale przeliczyłem sobie, że nie ma sensu płacić 441 zł za kanały których i tak nikt u mnie nie ogląda. Nawet dodatkowe C+ czy HBO nic nie zmienią. Pakietu Comfort nie chcieli dać niżej niż 39 zł więc już dawno się zaopatrzyłem w tuner dvb-t i decyzji nie chciałem zmienić. Dziś mi dopiero zaproponowali na 12m pakiet Comfort + 3xHBO na 6m za 22 lub 23 zł.

 

Ale Panowie spokojnie, jeszcze jedna umowa z Cyfry+ została do przedłużenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...