Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonili z C+. Jako ze mieli mnie zapisanego jako osobe zainteresowana migracja z dobraniem MR, zadzwonili zeby poinformowac ze dzis jest ostatni dzien migracji na zasadach canal plus. Od jutra jak ktos nie ma MR a chce miec, musi przejsc na sprzed ADB. Dzis ostatni dzien. I w zaiwazku z tym Pan mial oferte nie do odrzucenia - comfortowy+, 6xC+ i MR za jedyne 84zl....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam, ale chce miec, ale nie za te pieniadze... teraz mam start plus HD i szczerze mowiac dobrze mi bez tej calej sieczki polsatowsko/tvneowskiej... to co mam teraz plus 6xC+ by mi spokojnie wystarczylo + MR zeby dekoder on nich byl uzywany przez dzieci na gorze do bajek... ale NIE za 84 zl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do DUK 122947879 i spróbuj, jak nie za 99zł Full Extra z RedlightHD to np. za 109zł, ale miesiąc abo gratis. Full Extra za 99zł bez Redlight i miesiąc gratis. Tyle opcji, kombinuj.

 

Po wypowiedzeniu i im bliżej końca umowy masz większe szanse na dobrą ofertę.

 

Myślisz, że można do nich dzwonić bez wcześniejszego wypowiedzenia umowy, czy lepiej wypowiedzieć i dopiero działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem, pani powiedziała że jest dla mnie oferta Canal+Gold z wszystkimi Canal+/HBO/MR/2xPace za 79PLN. Ja szanownej pani powiedziałem że kontaktowałem się z rzeszą ich abonentów i wiele osób nie miało problemu z uzyskaniem takiej oferty w cenie 69PLN. Pani powiedziała że od jutra (1 marca) wchodzą jakieś nowe oferty i że radzi mi się zdecydować dziś, gdyż jest to bardzo atrakcyjna oferta. Sam nie wiem co robić, pani kazała podać mi na co bym był zdolny się zdecydować i wpisała gdzieś na aneksie. Ale skoro od jutra mają wejść nowe oferty, to prawda, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym pracował na infolinii to zawsze bym mówił, że dziś jest ostatni dzień obowiązywania oferty. Bo wtedy Ty byś się zgodził na migrację ze mną a w innym przypadku zarobiłby kto inny :D Nie przejmuj się tym. Nie wiem tylko czy po 1 marca wymienisz Philipsa na Pace'a, ale myślę, że jak masz teraz Philipsa to tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...