Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@remq zapewne masz odpowiednik Universe+ za 54zł... jaki dekoder? MR? Rozumiem, że interesują Cię wszystkie kanały podstawowe bez premium typu Canal+?

 

@Doctor ja tego nie widzę inaczej, ale historia różne kombinacje z tą opcja widziała przy migracji, toteż decydując się na Comfort+ lepiej zapytać czy zawiera opcję Multi+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam turbo dekoder 500gb podpiety do neta, cos youtube mi wolno chodzi pozesz cos poraddzic po ostatniej aktualizacji.Posiadam wieksza czesc kanalów z oferty comfort +. nie interesuja mnie zadne premium filmowe. Po ostatnim mailu Pani mi zaoferowala "... zaproponować Panu dla wzmocnienia tej oferty kolekcje Cinemax lub Filmbox lub Picturebox na okres umowy bezpłatnie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@remq to nc+GO sobie podaruj a WiMP za 10zł to jak już uważasz.

 

Goły Universe+ za 49zł, ale dobrze by było dostać ten 1 m-c gratis skoro nie chcesz innych kanałów.

 

 

Dzieki za szybka rade, napisze do nich zobaczymy co mi zaproponuja. dam znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@remq to nc+GO sobie podaruj a WiMP za 10zł to jak już uważasz.

 

Goły Universe+ za 49zł, ale dobrze by było dostać ten 1 m-c gratis skoro nie chcesz innych kanałów.

 

 

Dzieki za szybka rade, napisze do nich zobaczymy co mi zaproponuja. dam znac

 

 

 

Mam jeszcze pytanko dostalem maila z oferta universe+ za 49zl plus 1mc gratis, dodatkowo oferuja mi kolekcje Cinemax lub Filmbox lub Picturebox bezpłatnie na cały okres trwania umowy. Ktory z tych kanalow jest warty swej ceny a moze cos innego moga mi zaproponowac? Macie jakies propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mialem telefon od nc + ale umowilem sie na rozmowe wieczorem. Jako ze nie bardzo jestem w temacie nc+ bardzo bym prosil o pomoc. Obecnie posiadam canal+ prestige hd za 144zl + 10zl multiroom, ultrabox+/pvr pace w dzierzawie za 0zl i sagemcom hd na wlasnosc. Mam jeszcze 6miesiecy do zakonczenia umowy i jestem zdziwiony ze bez wypowiedzenia oni juz wydzwaniaja. Przy migracji chcialbym pozostac przy podobnych kanalach ale te pakiety nc+ sa inne i nie wiem ktory bedzie najbardziej zblizony. Jeszcze pytanie odnosnie dekoderow czy cos zmieniac? Karty mam cameleon (chyba). Jakiej kwoty mozna sie spodziewac za full pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...