Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym radził - bazując na autopsji - iść po MR W PRZEDOSTATNIM m-cu umowy, bo wtedy NA BANK MR dostaniesz. Ryzykujesz bodaj 20 zł, że zapłacisz za ostatni m-cu umowy. A jak Ci potem nie dadzą, to mogą dowalić 99 zł za aktywację.

Ale niech każdy robi jak uważa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@scyzoryk dla Cyfrowiczów, którzy nie przepłacają, za standard uchodzi Universe+/6xCanal+/MR/Pace za +-59zł, natomiast za drugi dekoder PVR zazwyczaj w tak niskim abo kasują +20zł. Sami zadzwonili, dużo wcześniej i bez wypowiedzenia proponują 84zł-jednym słowem da się taniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy może ktoś - przepraszam, że nie do końca na temat - w telegraficznym skrócie napisać jakie DODATKOWE kanały dochodzą po przejściu z OptimumHD na Universe+? Wiem, że FOX, ale... coś istotnego jeszcze?

Sorki ;)

MGM, Polsat HD, Polsat film HD, Zest TV, Motowizja, TVP Historia, Discovery HD, discovery Historia, BBC Knowledge + jakieś 2 naukowe jeszcze i 5 bajkowych, nazw nie pamiętam

Jednak też chyba coś obcinają z Optimum HD. Mnie wyczytali (o ile dobrze zapamiętałem), że koło 4. Nie pamiętam które.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz wszystko do porównania https://ncplus.pl/sklep/promocje ,a tak pisać to możemy do rana :>

 

Właśnie o to chodzi, że to porównanie jest do kitu - to żadne porównanie. Trzeba byłoby wypisać jeden pakiet, drugi pakiet - i zróżnicować je.

Nawalona jest kupa kanałów i nijak - poza wybranymi - na pierwszy ani drugi rzut oka nie widać od razu jakie różnice. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w punkcie u dystrybutora, bo wcześniej konsultant nie potrafił mi nic poza wymianą Sagema HD na mboxa za grubą kasę zaproponować i odesłał mnie do punktu.

Tam natomiast wymiana Na Pace500 to wg gościa 20 PLN za miesiąc użytkowania! (na marginesie, tych dekoderów wg konsultanta-kłamcy miało nie być w ogóle). Gdy wspomniałem o cenie 59 zł za pakiet Universe + 6 C+ z MR, to mnie prawie wyśmiał.

Reasumując: 74 zł za goły U+6C+ (tyle łaskawie konsultant mi zaproponował) + 20 zł za Pace, czyli 94 zł za tylko U+6C+. Bezczelność w czystej postaci!

Wypowiedzenie już parę dni temu wysłane i trzeba się powoli żegnać. Ja się zawsze szybko żegnam z wszelkimi naciągaczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale ja nie mam czasu po kilkadziesiąt minut wysłuchiwać kolejnych bredni konsultantów, którzy chcą zrobić ze mnie jelenia. Prawie dwie godziny już zmarnowałem na bezproduktywne pogaduszki nieprowadzące do niczego pozytywnego. Niech dalej traktują ludzi jak idiotów, to źle skończą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MR i Pejsa dobierasz powiedzmy dziś. Nic nie płacisz już w tym miesiącu. Migrujesz w lutym po otrzymaniu dobrej oferty. Przy migracji w 99% dostaje się MR i JEDNEGO Pejsa za free. Nie wiem czemu panikujesz. W APS nigdy nie dostaniesz dobrej oferty,a konsul dopiero coś dobrego da na koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obecnie mam pakiet Kompakt HD + HBO za 78 zł, umowa kończy mi się w kwietniu.

 

Jedyne co mnie interesuje w nowej ofercie to jak najtańszy pakiet w którym by było 6 C+. Jaką kwotę mógłbym ugrać po złożeniu wypowiedzenia?

 

Ostatnio dzwonili i proponowali 84zł za to co mam teraz, więc szybko podziękowałem.

 

Taki najgorszy z możliwych: Box+/HD SAGEMCOM DSI83

Bez MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdziło się, że wczorajszy telefon był z nc+. Dzisiaj dzwonili znowu i tym razem się dodzwonili ze swoją super ofertą.

 

Umowa do końca sierpnia (Optimum HD promo+MR+2xPace za 80 zł).

 

Dzisiejsza propozycja to:

Universe+ premium z 6x C+

MR

2 x Pace

na 18 miesięcy za jedyne 94 zł.

 

Grzecznie podziękowałem. Pani próbowała mnie jeszcze wystraszyć opłatą po zakończeniu umowy i zagroziła, że jeszcze raz zadzwonią na pewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...