Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się udało obnizyć cenę w stosunku do aktualnej ceny przy lepszej ofercie. Miałem Cyfrę Optimum z canalami, MR i pace za średnio 52zł/mies.

W październiku złożyłem wypowiedzenie, dzownili niemal codziennie i ciągle to samo 64zł/mies za U+ z canalami. konsekwentnie ich zlewałem, aż w końcu wczoraj trafiła się jakaś sensowna babka i po długich negocjacjach ustaliliśmy 49zł/mies (U+; 6xC+; MR; Pace) + bonusem na pol roku RedlightHD (chciała dać HBO, ale to mam przecież na torrentach).

Proponowała umowę na 12 mies, ale przy takich warunkach spytałem o dłuższą i dało rade (po "konsultacji z przełożonym";D) na 18mies.

Ktoś pisał wcześniej, że umowy na 18 mies są złe dla klienta. Więc mi się wydaje, że moja jest bardzo dobra i przy tych warunkach chętnie związałbym się jeszcze na dłużej, żeby mieć spokój z tymi namolnymi telefonami co rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało obnizyć cenę w stosunku do aktualnej ceny przy lepszej ofercie. Miałem Cyfrę Optimum z canalami, MR i pace za średnio 52zł/mies.

W październiku złożyłem wypowiedzenie, dzownili niemal codziennie i ciągle to samo 64zł/mies za U+ z canalami. konsekwentnie ich zlewałem, aż w końcu wczoraj trafiła się jakaś sensowna babka i po długich negocjacjach ustaliliśmy 49zł/mies (U+; 6xC+; MR; Pace) + bonusem na pol roku RedlightHD (chciała dać HBO, ale to mam przecież na torrentach).

Proponowała umowę na 12 mies, ale przy takich warunkach spytałem o dłuższą i dało rade (po "konsultacji z przełożonym";D) na 18mies.

Ktoś pisał wcześniej, że umowy na 18 mies są złe dla klienta. Więc mi się wydaje, że moja jest bardzo dobra i przy tych warunkach chętnie związałbym się jeszcze na dłużej, żeby mieć spokój z tymi namolnymi telefonami co rok.

Świetna oferta.....jak możesz to napisz mi na PW "godność " , tej "sensownej babki ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem czy dobrze wyczytalem ale na stronce NC+ jest pakiet Universe z ^C+ + HBO i Cinemaxy do 6 m-c za free wszystko za 99zeta. To ja juz wypowiedzialem umowe i takie oferty dostaje jak dla nowych klientow. Umowa do konca lutego. Na razie 1 telefon, nie wiem czy sam dzwonic i sie pytac czy czekac.

Do tej pory Optimum HD promo z pelna paczka Canal+ i pol roku HBO bylo za 78zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Śledzę forum o dłuższego czasu ale dopiero teraz się zarejestrowałem. nc+ skłoniło mnie do tego :| Konkretnie to mam już dość tych telefonów. Migruję z Cyfry, już od pewnego czasu nękają mnie telefonami, po wysłaniu wypowiedzenia nasiliło się to. Rzecz w tym że ciągle mają te same nie interesujace mnie oferty. Ja naprawdę nie chcę dużo i staram się być grzeczny i to chyba jest moim błędem. Chciałem się nawet zgodzić na ich nienajciekawszą ofertę świąteczną czyli U+ z tymi 4 miesiącami gratisów (za 59zł). Tylko że na 12 miesięcy a nie na 18. Dwóch konsultantów odmówiło. To mnie trochę zdenerwowało bo wiem że można dostać lepsze oferty i dodatkowo na 12 miesięcy.

Dlatego stwierdziłem że muszę chyba usztywnić stanowisko, bo inaczej pęknie mi głowa od tych nie mających sensu gadek. No i nie zamierzam już poprzestawać na małym po tych kilkunastu telefonach i chyba 2h rozmów.

Proszę więc o maila gdzie będę mógł wysłać moją propozycję. Ogólnie jestem tą sytuacją i tym podejściem na tyle zmęczony że postanowiłem zrezygnować definitywnie jeśli się nie dogadamy - czyli jeśli nie będą chcieć na serio podejść do mojego maila.

Umowa jest do końca stycznia.

Wiecie czy jest jakiś termin, od którego mogę wreszcie otrzymywać poważne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 6 a dziś 7 telefon z nc+.

 

Wczoraj oferta Comfort+ + HBO na 6m za 34 PLN

Dziś oferta Comfot+ + Canal+ Family, Canal+ Family 2 + HBO na 3m za 39 PLN

 

Umowy na 12 miesięcy.

 

Chciałem HBO na cały okres umowy /nie dają i nadal twierdzą, że takiej oferty nie mogą dać/

Chyba będzie trzeba negocjować lepszą ofertę z kanałami Canal+ Family - chyba, że coś się jeszcze zmieni :)

 

Umowa do końca grudnia '13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj dostałem propozycję Universe+ Pakiet Canal + - 6 kanałów HBO CinemaX 12 miesięcy + PACE za 109zł miesięcznie. Myślę, że to nie jest ich maksimum które mogą mi zaproponować. Aktualnie posiadam Canal + Optimum Multi HD - Optimum HBO GO za knockoutującą kwotę 170,90. Jak myślicie uda mi się coś ugrać jeszcze? Albo co mogę proponować jako subsydia do oferty lojalnościowej? Dodam iż nie wysyłałem pisma z wypowiedzeniem, a umowa kończy się jakoś w marcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...