Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chociaż się raczej nie udzielam na forum to zaglądam prawie codziennie.

Do tej pory byłem w n-ce, turbodekoder, 69zł za dawniejsze WPT plus 6xC+

Wymówienie złożone 4mies temu, koniec umowy był 31 grudnia 2013 bo się spóźniłem z wypowiedzeniem.

Co ciekawe po okresie 15mies na jakie była pierwotna umowa teraz tylko płaciłem 74zł po jakiś zniżkach za bycie stałym klientem i coś tam.

Przysłali mi maila żebym nie odchodził. Napisałem żeby zadzwonili dzisiaj bo nie pracuję.

Napisałem że chcę Universe + 6xC+ + 3xHBO na 12 mies za 69zł i czytam fora :-)

Koleś zadzwonił dziś z nr 223104747 i powiedział że czytał maila i niektórzy się wygłupiają z cenami za jakie niby wynegocjowali czyli np 6xC+ za 29zł

Praktycznie od razu powiedział co proponuje:

Pakiet Silver + (Chyba to samo co Universe) na 12 mies za 69zł

C+ Film 1 i 2 + canal+ + Canal+Sport za 0 zł za 12 mies ( czyli mam 6xC+ innymi słowy)

Cinemax 1 i 2 za 0 zł na 12 mies

3xHBO za 0 zł na 6mies (potem 20 zł) , spytałem się o 12 mies to powiedział że nie ma takiej opcji w systemie

Spytałem się o promocje na 18mies to powiedział że te same a tak za rok znowu mogę negocjować nowe warunki.

Zgodziłem się. Ja jestem zadowolony, wg mnie to rozsądna cena, tyko trzeba się będzie pilnować żeby wysłać wypowiedzenie bo będę płacił kupę kasy.

Być może jakby ich jeszcze przetrzymał to coś tam bym jeszcze ugrał.

Mają włączyć w ciągu 24godzin

Na końcu serdeczne podziękowania dla wszystkich forumowiczów a w szczególności dla tych co udzielają się tak często i dają dobre rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę z Cyfrą (Prestige HD, multiroom Philips PVR + własny Sagemcom HD, całość za 143 PLN) do końca stycznia. Dzwonią już od miesiąca ale ich olewałem przez ten czas, ponieważ czekałem co będzie z nc+go (bo po migracji nie ma cyfraplusonline :( ) - chciałem mieć przesłanki do zadecydowania czy zostać na sprzęcie cyfry czy przejść na ADB. Z nc+go nadal nic nie wiadomo ale już się zdecydowałem, żeby jednak przejść na ADB (na cyfrowym nie działają wszystkie kanały ani netVOD, na którym mi zależy - Ojciec ma UPC i tam to fajnie działa, poza tym mój 3-ci dekoder to prywatny SD, na którym dzieci nie mogą oglądać wszystkich kanałów a chciałyby). Wczoraj zadzwonili ponownie i tym razem nie olałem ich ale za to oni mnie :) - NIE MA możliwości przejść z multiroomu na sprzęcie cyfry na multiroom na ADB!! Podobno takie są "odgórne zalecenia". Wczoraj konsul poradził mi, żebym spróbował w punkcie ale tam zaproponowali mi, żebym rozwiązał umowę z Cyfrą i podpisał całkiem nową i wtedy nie ma problemu. Czy mógłby ktoś z dystrybutorów (cyfra.tv, please :) ) napisać czy faktycznie nie ma możliwośći migracji na multiroom ADB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Mam ofertę Universe+, 6xCanal+, HBO i Filmbox 6 mies gratis i 2 dekodery - płace 79 zł

Przyszło mi nie dawno pismo z regulaminem umowy i nie ma tam wzmianki dotyczące 6x+Canal+ i HBO, pisać reklamacje? w umowie jest tylko zawarte że zgodziłem się na warunku Universe+ i Filmbox 6 miesięcy gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KF2008 a to nie można dobrać MR po migracji?

 

@zibi-s dokumenty przesyłane przez NC+ pozostawiają wiele do życzenia. Może inaczej wyglądają pisma które dostają abonenci migrujący z Cyfry, ale abonenci N-ki nie dostają aneksu a tylko podziękowanie za skorzystanie z promocji i regulamin. W papierkach które ja dostałem słowa nie ma o tym, że mam HBO oraz Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kqmilo

A działają te programy, może nc+ ma taki chwyt dla wszystkich mających dodatkowo 6-Canal+ dajac go tylko na słowo.

Zakładam że będzie działać przez cały okres umowy minimalny.

 

Wszystko działa, tylko nie mam tego na papierku. W ICA również wszystko napisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można bez problemu :-)

To znaczy, że konsule ściemniają? Pytałem dzisiaj gościa z jakiego działu dzwoni i powiedział, że jest od migracji z Cyfry do nc+. Może dlatego ma jakieś ograniczenia w systemie? Dziwi mnie tylko to, że jak zadzwoniłem do punktu nc+ to gość się spytał kierownika i sam usłyszałem, że "multiroom na ADB tylko na nowe umowy (jeśli ktoś miał Cyfrę)"...

@KF2008 a to nie można dobrać MR po migracji?

O ile pamiętam z tego wątku (a staram się śledzić go uważnie) to ludzie po migracji mieli problemy z dokupieniem opcji multiroom jeśli się podczas migracji na nią nie zdecydowali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dobrać MR przed migracją,jeśli chodzi o cyfrowiczów,aby uniknąć później opłaty aktywacyjnej 99 zł i miesięcznej 15

Dzięki za poradę, ale, tak jak napisałem w swoim poście, chcę zmienić dekodery na te z ADB i konsule mi ściemniają (?), że przy migracji z cyfry się nie da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem abonentem Cyfry + do lutego 2014.Do tej pory korzystałem z pakietu komfort + zestaw canal+ za 68zł. Złożono mi ofertę z nc+: universe + pakiet canal+ 79zł. Interesowałoby mnie odbieranie tego na dwóch telewizorach. Gość z nc+ polecił mi aktywację drugiej karty po przejściu do nc+ za 99zł i dokupienie na własną rękę dekodera. Czy jest to najlepsza możliwa opcja? Proszę o zaproponowanie dobrego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios a czym się różni, dla portfela, dobieranie MR ADB podczas i po migracji?

 

@marroz aby uniknąć opłat aktywacyjnych dobiera się drugą kartę do MR w serwisie tuż przed migracją i wtedy na 99% migrujesz z opłatą miesięczną za MR 0zł. Podczas migracji możesz próbować wydzierżawić dekoder HD Sagemcom za 0zł, PVR za 20zł/m-c lub kupić we własnym zakresie. Powinieneś złożyć wypowiedzenie, czekać na telefony z propozycją i negocjować Universe+/6xCanal+/MR/wymiana aktualnego dekodera na Pace-59-69zł

 

Jaki dekoder aktualnie posiadasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam prosty dekoder sagem dsi 83. Czyli z tego co napisałeś rozumiem że powinienem jak najszybciej aktywować drugą kartę w cyfrze+ co nie wiąże się dodatkową opłatą za MR a później negocjować warunki przejścia do nc+ z wymianą na nowy dekoder i MR za 0zł i osobno dokupić sobie drugi dekoder do obioru na innym telewizorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...