Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stacje tematyczne Canal+ Cyfrowego, czyli MiniMini+, teleTOON+/Hyper+, Planete+, Ale kino+, Kuchnia+ i Domo+ oraz nSport HD z oferty platformy n dostępne są w pakiecie Universe+ za 59 zł miesięcznie. Jednak abonenci tańszego o 20 zł pakietu Comfort+ mogą zyskać do nich dostęp wykupując opcję dodatkową Multi+ w cenie 10 zł miesięcznie.

To nie standard tylko opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak będziecie sugerować się przy migracji,tylko zawartością oferty dla nowego abonenta to wyjdziecie na tym jak Zabłocki na mydle. Wszelkie dodatki i opcje trzeba ustalić a nie liczyć na to, że skoro nowy dostaje je w prezencie to i Wam się z automatu należą. Podstawa to żądanie od konsula szczegółowych warunków ew.przedłużenia na maila przed powiedzeniem TAK. Należy zauważyć, iż są to negocjacje i gwarancji sukcesu-w związku z tym, iż inny abonent otrzymał to za tyle-tu nie ma.

 

Oczywiście należy sobie wyznaczyć cel i próbować do niego dążyć,ale i minimum elastyczności jest wskazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak będziecie sugerować się przy migracji,tylko zawartością oferty dla nowego abonenta to wyjdziecie na tym jak Zabłocki na mydle. Wszelkie dodatki i opcje trzeba ustalić a nie liczyć na to, że skoro nowy dostaje je w prezencie to i Wam się z automatu należą...

 

Swieta racja, tylko dla przedluzajacego jest ciezko "wyczuc" na ile oferta do niego skierowana sie rozni od tego co jest aktualnie w internecie opisane. Mowimy o tych samych okresleniach (np. comfort+) a jednak zawiera to inny sklad lub konfiguracje...

 

A tak wogole to mam cos przecucie ze oglonobiorac oferta podrozala... Kiedys to Universe + 6x C+ z HBO dostawalo sie po 49, a teraz to jak widze co inny pisza to trzeba byc sczesliwym jak sie dobije do comfort + 4xC+ HBO za ta cene, to znaczy bez 3xC+. Czy mi sie tylko wydaje?

 

Apropos Kosultantow: W ostatnim tygodniu przedluzylem umowe, czekam teraz na ten list potwierdzajacy nasze uzgodnienia. Tyle co pamietam to konsultant potwierdzil mi ze w mojej nowej ofercie bede mial NC+GO tak jak nowi. Tyle co widze to NC + GO nie dziala tak jak powinno i jednak trzeba placic 3pln lub 10pln miesiecznie zalezne od opcji ktora sie wybiera. Teraz moje pytanie; Czy jak dostane ten list to moge reklamowac ze nie ma tego na co sie umawialismy? Ma ktos z tym doswiadczenia? Moge poprosic o nagranie naszej rozmowy zeby sprawdzic co ustalalismy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skybar nie cytowałeś mnie dalej a to powinno rozwiać Twe wątpliwości odnośnie:

 

...

ciezko "wyczuc" na ile oferta do niego skierowana sie rozni od tego co jest aktualnie w internecie opisane. Mowimy o tych samych okresleniach (np. comfort+) a jednak zawiera to inny sklad lub konfiguracje...

 

Abonenci Cyfry, kierując się przezornością, zgadzają się na uruchomienie oferty dopiero od następnego okresu rozliczeniowego co daje im 10 dni na przeanalizowanie na co tak naprawdę się zdecydowali np. dzwoniąc później na BOK i upewniając się jaką ofertę będą mieli uruchomioną oraz ew.odstąpienie od dokonanych zmian-na takie rozwiązanie klient N-ki liczyć nie może. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem, aby mniej więcej wiedzieć na co się decydujemy, jest żądanie przesłania warunków przedłużenia na maila zanim podejmiemy ostateczną decyzję-rozumiem, że abonenci Cyfry mają problem z uzyskaniem takich potwierdzeń,ale z doświadczenia pracy konsultanta wiem, że klientom mówi się po prostu"na odp ieprz" iż się nie da wysłać.

 

Nie musisz czekać do otrzymania listu,bo reklamować ustalenia z konsulem możesz w dowolnym momencie-chyba wiesz na co się decydowałeś i za ile? Nie wiem czy będą chcieli przesłać Ci nagranie rozmowy-prędzej zaproponują możliwość odsłuchania(chyba Kraków bądź Warszawa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa kończy mi się z końcem roku, miałem już kilka telefonów. Widzę, że można sporo ugrać, ale czy w sytuacji gdzie płacę teraz 79+30 też można coś osiągnąć?

Mam WPT + 6x Canal+(miałem NPremium, przeszło na C+) + 3x HBO, za to płacę 79zł + 2x multiroom za 30zł ( do września płaciłem 20zł).

Oferta dla mnie to 89zł za to samo + VOD z którego nie korzystam, multiroom oczywiście osobno 2x10z. Przedstawiciel mówi że nie może taniej, bo teraz C+ dostaje w prezencie po NPremium ( szczegół że za NPremium też płaciłem..).

Nie satysfakcjonuje mnie ta oferta, szczególnie patrząc na to co oferują innym.

Można w mojej sytuacji coś konkretnego ugrać? Wysyłać wypowiedzenie i czekać, a może już teraz uda się coś osiągnąć? Pan ciągle twierdzi, że może mi zaproponować coś wyższego ale ze względu na to co posiadam nie chce obniżyć( gdy chciałem zrezygnować np z HBO).

 

Edit: po ostatnich telefonach konsultant dalej uparcie twierdzi że 89zł za ten zestaw to minimalna cena. Bez wypowiedzenie się nie obejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowa do końca roku wypowiedzenie wysłane dzwonili drugi raz i oferowali

canal+platinum 79 multiroom cyfry 0 pace 0 Hbo 6 miesięcy 0zł

umowa na 12 miesiecy odmówiłem

da się więcej wyciągnąć ?

Czy to pełna platyna? Chyba nie,tylko u+ lub inny z opcją c+ platyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...