Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie ..

mam WPT w n za 48 zł ( u mowa do końca roku - wypowiedzenie wysłane w ubiegły poniedziałek ) i n rekorder ( 250 GB stary soft ) - wiesza się i czasem restartuje.

Chcę Uniwerse / 6 C+ / Mediaboxa

 

Komuś się udało w podobnej sytuacji to ugrać - jak bardzo elastyczny mam być ( czyt. jaka kwota wchodzi realnie w grę )

Drugie pytanie - skąd mam wiedzieć czy moja rezygnacja została wprowadzona/ zatwierdzona czyli czy jest w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za dziwni ludzie. ale mają rozmach sk....y.

Dzwonią codziennie po 4-5 razy z tą samą ofertą (59zł za Universe i 6xC+)i nijak nie chcą dołożyć ani HBO na 12m (tylko na 3m) ani mediaboxa za 5zł ani MR + 2 wybrane gratisy z puli prezentów (filmy, kubki, ksiązki, notesy)

Mam jeszcze 8 dni walki...czekamy dalej.

Muszę zejść do 54zł za Universe+ i paczka 6xC+ - nie chce 3xHBO ani MR.Mam nadzieje że wywalczę to

 

A to ciekawe mi tez umowa za 8dni się kończy i od 3 dni cisza 0 telefonów z NC+ :D

 

@pokrywek ja tez czekam na ofertę Univers+ 6xC za 49 :D

 

 

Kolego, mnie zadowoli U+ i 6xC+ bez HBO (lub z HB 3m) za 54zł na 12 m-cy. Chłopaki z DUK zarzekają się że nie ma takiej oferty i nie bedzie.

@77 - zadzwon do DUK sam to sie nie odgonisz od telefonow - u mnie od rana 3 roznych konsultantow dzwonilo - maja zadzwonic o 14 wiec odpowiedz bedzie NIE. za mediaboxa+ chca dzierzawe 10zł na m-c i ani grama taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Prosze o pomoc ! : )

 

Ciągle dzwonią jednak z ofertą to szału nie ma cały czas proponuja oferte oscylującą 90-105zł - co dla mnie jest śmieszne- gdzie płace obecnie 115zł. Zależy mi żeby zejść gdzieś do 70zł to już mnie usatysfakcjonuje z U + 6xC+ ? jakieś podpowiedzi jak to przyspieszyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...