Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonili przed chwilą, już 4 dni z rzędu z informacją że mają moje wypowiedzenie.

Oferta: Universe+ z opcją Platinum, czyli +6C+HBO za 64.90. Zapytałem o multiroom - dodają w cenie abonamentu, tylko że ja mam tylko Pace'a na swoim TV i muszę albo zakupić na wolnym rynku dekoder do drugiego tv albo wziąć od nich za opłatą.

 

Opłaca się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili przed chwilą, już 4 dni z rzędu z informacją że mają moje wypowiedzenie.

Oferta: Universe+ z opcją Platinum, czyli +6C+HBO za 64.90. Zapytałem o multiroom - dodają w cenie abonamentu, tylko że ja mam tylko Pace'a na swoim TV i muszę albo zakupić na wolnym rynku dekoder do drugiego tv albo wziąć od nich za opłatą.

 

Opłaca się?

A ja ci radzę,abyś już teraz przed migracją dobrał MR,bo później okaże się,że zapłacisz za aktywację itd.. Konsule nie są wiarygodni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę teraz wziąć MR bo do mojej oferty jaką brałem nie można było wziąć MR (pracownicza C+Superpremium za 49zł), więc dopiero podczas migracji mogę wziąć.

 

Oferta za kwotę 64,90 nie obejmuje dekodera, na drugim TV nie zależy mi na Pace, może być zwykły, tylko żeby odbierał sygnał. Mogę dostać taki za 0zł? Czy jakaś opłata za aktywację drugiej karty Cameleon będzie?

 

No i muszę kupić konwerter twin, bo nie mam drugiego talerza. koszt ok. 50zł.

 

Jak powiedział konsultant oferta będzie przez 4 dni ważna. w poniedziałek zadzwoni ponownie ale pewnie jutro znów dostanę telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę teraz wziąć MR bo do mojej oferty jaką brałem nie można było wziąć MR (pracownicza C+Superpremium za 49zł), więc dopiero podczas migracji mogę wziąć.

 

Oferta za kwotę 64,90 nie obejmuje dekodera, na drugim TV nie zależy mi na Pace, może być zwykły, tylko żeby odbierał sygnał. Mogę dostać taki za 0zł? Czy jakaś opłata za aktywację drugiej karty Cameleon będzie?

 

No i muszę kupić konwerter twin, bo nie mam drugiego talerza. koszt ok. 50zł.

 

Jak powiedział konsultant oferta będzie przez 4 dni ważna. w poniedziałek zadzwoni ponownie ale pewnie jutro znów dostanę telefon.

Jeśli masz już pacea to raczej drugiego dekodera nie dostaniesz za 0zł

A co do mr to dopytaj czy będzie bez opłat żeby nie było później niemilej niespodzianki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@picet ściemniają, nie ściemniają ;-) należy pamiętać również, że czasami chytry traci dwa razy. Czy jest możliwe dostać Universe+/6xCanal+/3xHBO za 49zł? Jest... i po co przepłacać skoro można mieć taniej? To są negocjacje,nie ma gwarancji uzyskania tego czy tamtego i trzeba wyczuć chwilę by nie spalić mostów.

 

Odmowilem ofertę

Univers + 59zl

6xC 0zl 12m

HBO 0zl 12m

 

Czekam na Univers+ 6xC za 49zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś kto miał 2 umowy jedną z Cyfrą+ a drugą z N zaproponowali połączenie w 1 umowę? Jeśli tak to na jakich warunkach?

 

Ja miałem, ale nie spotkałem się z opisaną przez Ciebie sytuacją.

To leci dwutorowo, jakbyś rozmawiał z dwoma innymi platformami.

Dzwonią z "n" i "cyfry". To wyśmienita okazja coby się potargować! Wykorzystaj ten fakt!

Jeśli z multi, to zdecydowanie z cyfry.

Warto szczegółowo określić swoje oczekiwania przed rozpoczęciem negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...