Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak rozumiem brat ma umowę w NC+ na Platynę jeszcze jakiś czas...to co możesz zrobić dodatkowo już teraz,poza wysłaniem wypowiedzenia umowy zgodnie z okresem na jaki została zawarta, to zgłoszenie reklamacji na brak VOD,nc+GO oraz kilku kanałów.

 

Najlepiej podzielić to na kilka reklamacji z żądaniem np.obniżenia opłaty abonamentowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zonka dzisiaj załapałem ,poszedłem w moim miescie do APS zapytac czy maja pace 500 gb a facet mi mówi ze nie maja ich juz od kwietnia... i abym reklamowal i ewentualnie dzwonil z reklamacja i ewentualną zmiana na philipsa 250 bo takie ma ale mówi ze one się tną i w sumie to wiem bo 2 lata temu takiego miałem . A jak go poprosiłem aby sprawdził czy mam w systemie taki do odbioru to on powiedział ze nie moze takich rzeczy sprawdzic... prawda to ?

I mówi ze jak by miał ten dekoder to nie daje mi gwarancji ze potem mi nie przyjdzie za niego płacic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..full...sprzętu na ADB nie zmieniasz? Aby mieć wszystkie VODy,nc+GO oraz kilka kanałów więcej to tylko ADB a jeżeli chcesz zostać przy sprzęcie z Cyfry to nie ma sensu pakować się w All chyba.

 

Ale tak jak napisał Kolega dk67 139zł i więcej nie jest to warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrobel99 lepiej wcześniej zadzwonić niż jeździć po próżnicy.

 

http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic

 

 

no miałem jeden taki w moim miescie to już podjechałem , ale zadzwoniłem do miasta obok nas jakies 9 km i tam powiedział że mają to jutro pojadę odebrać tylko dziwne że tam bez problemu mówi facet że ma a tutaj mi gada że od kwietnia ich nie mają ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z przed chwili...Comfort + wraz z paczką Canal + za 54,90 zł do tego MR za 10 zł i PVR za 0 zł, umowa na 18 miesięcy. I mam się cieszyć bo takiej oferty nie było dla mnie a pani prawie z kapelusza ją wyczarowała ;) z MR nie zejdę do 0 bo mi się nie należy. Nie podoba mi się ta oferta i nie skorzystałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dla mnie sprzed chwili: Universe + 6xC+ + MR + Pace = 74 zł na 12 miesięcy. Z tego co czytam, niektórzy tu dostają gratis HBO, ale czy przy umowie na rok i czy w podobnej/niższej cenie?

 

Wypowiedzenie w końcu można złożyć w punkcie czy trzeba wysyłać pocztą? Z góry dzięki za (p)odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...