Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Bez wysłania wypowiedzenia nic raczej nie wskórasz a że masz umowe która przeszła na czas nieokreślony to obawiazuje cię już 3-miesięczne wypowiedzenie, więc tak naprawde najlepsze oferty powinieneś otrzymać w okresie świąt

Dekoder oczywiście będziesz mógł wymienić

Na dzień dzisiejszy tylko tyle i aż tyle mogę przekazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dk67 niekoniecznie 3 m-ce,bo jeżeli pierwotna umowa z N zawierana była na odległość(internet,telefon) to nawet po przejściu umowy na czas nieoznaczony obowiązuje 1 m-czny okres wypowiedzenia.

 

@bartek66 tak jak napisał Kolega dk67 wcześniej-raczej bez wypowiedzenia nic nie ugrasz a i po złożeniu nie od razu dostaniesz to co chcesz,szczególnie, że nie miałeś nPremium.

 

Universe+/6xCanal+ za 59zł i do tego wymiana dekodera na mediabox za 0zł.-szanse są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartek66

złóż wypowiedzenie i czekaj - co prawda wcześniej miałem C+, ale płaciłem ponad 60zł - teraz mam co pewnie byś chciał (a nawet więcej) i za cenę niższą niż Twoje wymagania...

wyczułem "mojego" konsula, że to ten moment i się udało... miesiąc przed końcem mojej umowy

aha... i nie powołujcie się na forum z FB (dobrze o nim nawet na początek powiedzieć, że to dziwne zbiorowisko lub inny eufemizm), ale podać forum satkurier - lepsze wrażenie w negocjacjach ;)

 

jeszcze jedno pewnie dla Ciebie istotne - wcześniej miałem Sagecom'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o Państwa pomoc i o wskazanie strategii walki z [beep]ością żabojadów.

Z góry dziękuję za wszelka pomoc, Bartek

Witaj Bartku.

Skoro jesteś nowy i pewnie wiesz o fuzji z prasy lub tv,ewentualnie coś obiło ci się o uszy,to wiedz,że tak,żabojady wykupiły n i są większościowym udziałowcem,ale co ważne, to przy korycie siedzi [beep]e iti,które płaci Cyfrze... Oczywiście Canal Plus Cyfrowy jak i iti dali swoje pomysły do jednego gara i wyszedł z tego wielki syf....... Pisz wypowiedzenie,a ugrasz coś w podobnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrałem drugą kartę do Cyfry+ za 20zł bez dekodera (pakiet Kompakt HD) w punkcie.

Jeżeli chciałbym z dekoderem to wtedy abonament wzrósłby o 40zł (nawet nie pytałem jaki dekoder).

Wysłałem wypowiedzenie tydzień temu, zobaczymy jaką ofertę otrzymam.

 

Ps. Mam takie pytanie do Was.

Drugi dekoder mam jeszcze SD (jakis stary z Cyfry), dlatego chcę zapytać jaki dekoder HD kupic aby współpracował z ta kartą za rozsądna cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jaka jest róznica między Universe a Silver? Brat złożył reklamacje na brakujące kanały typu polsat hd. Dzis miły pan raz juz dzwonił i chce zjechać abo z platinum na universe/silver plus 6 C+ (ma jeszcze 2 dekodery philips pvr plus multiroom). Do godziny ma dzwonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...........

Ps. Mam takie pytanie do Was.

Drugi dekoder mam jeszcze SD (jakis stary z Cyfry), dlatego chcę zapytać jaki dekoder HD kupic aby współpracował z ta kartą za rozsądna cenę?

Poszukaj coś z Fegusona lub Opticuma. Nówke znajdziesz za około 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie hokeja a piłki sorry. A w canal + jest od 1998r. (jeszcze jak było analogowy jeden kanał, pózniej cyfra) teraz nc+. Po tylu latach chyba mu się należy dobra cena a nie doją go za Platyne gdzie ma kanały takie same jak w universe. Ja mam silver +6 canal+ + multi z 2 dekoderami za 79zł i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...