Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

proszę o pomoc jeśli ktoś był w podobnej sytuacji:

dotychczas miałem n z n premium za 79,-

Wypowiedziałem umowę - mam do końca października- dzwonią ale są twardzi:

ostatnio nic po za /poniżej/ nie chcą zaproponować:

Platinum 6 C+, seriale +, VOD+, CINEMAX LUB FILMBOX NA 12 mcy /lub oba na 6mcy/, Axn spin - /ten mamam w d../ za 79,-

Nie chcą dać nic więcej ani HBO, ani wymienić mi mojego TurboBOX 250GB, na mediabox 500 gratis - tylko za 199 lub 10,-m-c,

Zależy mi:

C+ 6x, na gratisowym Mediaboxie, i ewentualnie Cinemax na HBO zamienić na ale są uparci. /3 telefony ta sama oferta/

Czy ktoś otrzymał coś więcej za 79,-? czy to już sufit, czy warto się z nimi użerać?

Życzliwych proszę o info co mogę jeszcze ugrać za te 79,- /może ktoś jest na tym samym etapie by porównać oferty/

umowa na 12 lub 18 mcy

Dzięki - pozdrawiam negocjatorów.

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@negocjator15 masz cały miesiąc na negocjacje jeszcze ;-) Powalcz o Universe+/6xCanal+/3xHBO za 49-59zł, zamiast darmowego HBO możesz negocjować darmowego mediaboxa i dopłatę za HBO bądź odwrotnie. Spokojnie i to max. te rzeczy w kwocie 79zł można zamknąć. A na wodotryskach typu VOD ci zależy?

 

@dk67 nie sądzę aby pojawił się Comfort+ wraz z paczką 6xCanal+.

@Electrix taaaa,ankiety rozsyłają.

@kingofsouth to zawsze był jeden pakiet plus ew.dodatki-nie licząc kastrata na początku kolejki, a Full Extra to nieustannie dobra oferta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam pytanie - korzystam z oferty telewizji N. Złożyłem już wypowiedzenie, które skutkuje na 31 października 2013. Dzwonią do mnie cały czas w sprawie przedłużenia umowy oferując coraz to lepszą propozycję. Obecnie mam pakiet za 49zł, nie miałem N Premium. Moje pytanie jest takie - czy mogę otrzymać ofertę za 59zł z wszystkimi Canalami +?? Oferta którą mi teraz zaproponowali to ostawienie tego co mam (pakiet Universe+) za 49zł + dekoder z twardym dyskiem 250gb za 49zł jednorazowo+ do wyboru pakiet filmbox lub cinemax na cały okres trwania umowy, umowa na 12 miesięcy + pierwszy miesiąc za darmo. Czy to wszystko co mogę od nich dostać? Proszę o informację. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować wynegocjować Universe+/6xCanal+-ceny takiej przyjemności zazwyczaj zaczynają się od 49zł i mogą wymagać zwlekania do ostatniej chwili. Nie wiem czy pakowanie się w ultraboxa to dobry pomysł...już bym chyba wolał ostatecznie dopłacić 10zł/m-c do mediaboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

drodzy, niewiem jak mam oceniac oferte ktora wczroaj dostalem...;

Jestem Klientem N-ki od 1,5 Lat, w hotline mi mowili ze promocja na moj MR-HD sie skonczyla i dlatego abonament z 99 PLN wzrosl na 119 PLN, dlatego pomyslalem zeby moze zrobic nowa umowe...

Po dluszszym gadaniu stanelismy na takiej opcji:

 

Universe + 6x Canal + HBO + MR-HD + Seriale+ = 109PLN na 12 miesiecy

Jak chce dodatkowo Prapremiery TVP.pl i Canal+VoD to bylo by 119PLN

I to niby wszystko co moga zrobic...

za HBO GO chca chyba 10PLN dodatkowo.

 

Pytania;

1. Co sadzicie o ofercie?

2. Jakie jest wasze zdanie na HBGO GO, chyba troche sciema bo nie widze tu jakiegos wielkiego WOW lub jakiejs wartosci dodanej..

3. Nie ma jakiegos abonamentu na Premiery VOD+ ?

 

Dzis zadzwonilem jeszez raz i poprosilem o oferte dla migrujacych tzn. Pakiet Full extra ktory zawiera;

(Universe+), pakietów premium (Canal+ Platinum, HBO, Cinemax, FilmBox, Sundance Channel, History) oraz opcji dodatkowych (Canal+ VOD, PictureBox, Seriale+ i netVOD+). za 99PLN Jest to mozliwe ale z doplata 20 za MR-HD..

Oferta niby nie zla ale w Pakiecie HBO nie ma HBO-HD, co mnie bardzo zdziwilo.. Szczeze to Sundance i History mnie malo interesuja i chcialem zamienic na MR-HD, alez konsulatantka powiedziala ze nie ma opcji zmienia pakietu bo jest juz tak super wypasiony ze nie mozna nic ujac nic dodac albo sie go bierze jak jest albo nie..

Czy ktos dostal cos dodatkowo do tego pakietu za 99PLN? Sa mozliwe jakies inne konfiguracje w ramach tego pakietu Full Extra?

 

przepraszam, mialo byc;

Oferta niby nie zla ale w Pakiecie HBO nie ma HBO-OD, co mnie bardzo zdziwilo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.....

......Oferta niby nie zla ale w Pakiecie HBO nie ma HBO-HD, co mnie bardzo zdziwilo.......Sa mozliwe jakies inne konfiguracje w ramach tego pakietu Full Extra?

Pierwsze słyszę że nie ma HBO HD a ja co mam za HBO? :wink:

Full Extra+RedlightHD 109 pln

 

Oferta niby nie zla ale w Pakiecie HBO nie ma HBO-OD, co mnie bardzo zdziwilo..

FULL EXTRA to nie "ALL INC" pewnie dlatego nie ma HB OD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...