Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PULKA, z całym szacunkiem ale skoro to konsultant nc+ rozwiewa Twoje wątpliwości a nie forum to chyba jesteś tu z zupełnie innego powodu niż reszta 8)

Na to co jest napisane na forum zawsze trzeba brać poprawkę, ale ogólny zarys ofert do wywalczenia można sobie ... wyklarować. Jeśli ktoś napisał, że dostał Platynę z dodatkami za pół ceny i jest to jedyna taka osoba na forum to albo jest to szczęściarz, albo niezły ściamniacz :roll:

Ale jeśli 5 osób potwierdziło możliwość wywalczenia jakiegoś pakietu np. UNIVERSE + 6C+ MR za 59zł to coś w tym musi chyba być.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie zakończyłem z powodzeniem prawie 3 miesięczne negocjacje. Umowę miałem do końca sierpnia w ence Universe za 48zł, nigdy nie miałem Npremium. Byłem bajerowany różnymi ofertami, sam chciałem Universe + 6C+ za 59zł. Wiem że można było to wyrwać za 49 ale co tam. Dziś w końcu zgodzili się na moje żądania - umowa na 12 miesięcy. Pozdrawiam i wytrwałości życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem Npremium. Byłem bajerowany różnymi ofertami, sam chciałem Universe + 6C+ za 59zł. Dziś w końcu zgodzili się na moje żądania .

lopepol - dzięki za info. Jesteś pierwszą osobą (jaką znalazłem), która napisała, że nie miała nPremium i dostała 6xC+ za 59 zł. Jeśli to prawda , jest to dla mnie optymistyczne. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

to mój pierwszy post :) Dzisiaj migrowałem do NC+ z N. Wypowiedzenie wysłane, umowa do 31.08. Wcześniej płaciłem 54PLN i nie posiadałem Npremium. Konkretny konsultant i dał mi to co chciałem czyli UNIVERSE+ 6xC w cenie 59PLN. Umowa na 12 miechów. Tak, że spokojnie się da i bez Npremium mieć 6xC w rozsądnej cenie :)

Pozdrawiam i życzę udanych negocjacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kiedy kończyła się panu umowa, jeśli wolno zapytać?

 

Wolno, po to jest forum. Moja umowa konczyla sie 31.07. Wiec bylo 8 dni po terminie i powoli zaczely mi znikac kanały z dekodera, tzn brak dostępu, dodatkowo na moim koncie byl duzy balagan, poniewaz wczesniej migrowalem do all inclusive, mialem zle wystawiona fakture, nie dzialal mi multiroom, vod, skladalem dwie reklamacje. Zanim doczekalem sie remigracji (powrotu do starej oferty), , zwrotu oplaty aktywacyjnej, to minelo dobre 2 miesiace. Wszystkie te zawilości pojawiły się dopiero po przejsciu do nc+. Wczesniej bylem dobre 5-6 lat w N i nie pamietam podobnych rzeczy. No ale coz, mialem polsat przez 29 miesiecy i dla mnie nie bylo innej altrnatywy, chociaz bylem gotowy juz całkowicie zrezygnowac z TV. Podczas negocjacji, ciągle byłem na Nie, odchodze, dziekuje nie jestem zainteresowany. Udało sie uzyskac dobra oferte, mimo iz w tym samym dniu czy bodajze dzien wczesniej proponowano mi super promocje platinium + hbo i muliroom za 149 zł ;]. Teraz mam to za 81-82 zł z redlightem i HHD - cene i oferte potwierdzilem ponownie z doradca z forum nc+, wiec mam nadzieje ze tym razem okaze sie bez niespodzianek. Wczesniej mialem WPT + HBO, npremium i MP za 99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
W koncu i ja dzisiaj ponownie zmigrowałem do NC+.

 

Universe + 6xC + HBO z + History HD, Multiroom Premium i Redlight HD 6 msc 0 zł = 89 zł. Umowa na 12 msc, do 31.08.2014 r. Dodatkowo 1 msc gratis :), wiec srednio 81.6 zł. Jestem mega zadowolony.

RedlightHD najlepszy kanał w ofercie NC+ .............akcji jest co niemiara :wink::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja chyba miałem lepszą przygodę z NC+ gdyż pod koniec maja 2013 migrowałem na nową platformę i dostało mi się UNIVERSE za 49 zeta jednak wybrałem sobie usługę MR Standard i musiałem wymienić dekoder za 200 zetów co było mi nie po nosie. Jednak utargowałem czerwiec - sierpień za free więc razem z darmowym majem wyszło po 50 za miesiąc i było OK.

 

Po pierwszym miesiącu już reklamacja bo naliczone mam za czerwiec. Po ponad miesiącu udało się wyzerować konto ale zapłaciłem 1,22 (nie wiem za co - twierdzą, że za antenę, która w chwili zakupu kilka lat wcześniej była moją własnością). Najlepsze jest jednak to ze od czerwca czekam na drugi dekoder i NIC. Wobec tego mail z reklamacją i odpowiedź, że przyślą. Drugi mail - odpowiedź, że nie mam takiej usługi. Trzeci mail-to ja rezygnuję i cisza - dostaje pisemną (papierową) odpowiedz, że sprawdzają i się odezwą. Dziś telefon od konsultanta - czy jestem nadal zainteresowany MR Standard to mi wyślą za 49 zeta II dekodera, a ja na to, że na takich warunkach się nie zgadzam i wysyłam rezygnację z powodu nie wywiązania się z umowy NC+ i co ?? straszenie, że 3 miesiące wypowiedzenie, że kara umowna. To grzecznie powiedziałem, że to Wy się nie wywiązaliście z umowy ponad 2,5 miesiąca i poszła rezygnacja! Pani się chyba obraziła ale co tam czekam dalej - renegocjacja mile widziana :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja po tygodniu oczekiwania na kuriera z dekoderem do MR Standard, pognałem do APS i od ręki wziąłem dekoder na miejscu. Niestety musiałem się potem męczyć 2 tygodnie z reklamacjami (brak uprawnień na BOXIE+, dokumenty z APS nie dotarły do centrali więc musiałem je wysłać na maila), ale wszystko działa ok do tej pory! :) Życzę powodzenia w walce z NC+. Ja już odliczam miesiące kiedy będę musiał ZNOWU wysyłać wypowiedzenie umowy, bo niczego sensownego od nich nie można uzyskać.

 

Chyba przejdę do Cyfrowego Polsatu bo nie podoba mi się pomysł wysyłania wypowiedzenia co 9 miesięcy i użerania się z ich telefonami przez 3 miesiące aby uzyskać satysfakcjonującą ofertę. Wolę mieć umowę z niskim abonamentem, podpisaną na dłuższy okres czasu niż mega premium który trzeba wypowiadać co kilka miesięcy.

 

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie multiroom premium jest w cenie 20 zł miesięcznie plus te 99zł aktywacja dekodera. Jeśli chodzi o pakiet platinum, taniej niż 99 zł nie był mi proponowany, był za to oferowany pakiet za 109zł z kanałami platinum, universe, hbo, cinemax, filmbox, sundance hd, oraz redlight ( :) ) , co wydaje mi się satysfakcjonującą ofertą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem pierwszy telefon ws. przedłużenia (umowa kończy się 30 września). Wypowiedzenie już złożyłem - 2 sierpnia.

 

Aktualnie posiadam promocję podpisaną jeszcze z "N". Za 59 zł miesięcznie (umowa 6msc) mam WPT+HBO+nPremium na 4 miesiące (z możliwością dokupienia na 2 ostatnie miesiące w kwocie 10 zł - nie skorzystałęm z tej możliwości). Do tego MR Premium za 20 zł miesięcznie.

 

Otrzymałem dzisiaj następujące oferty:

1. C+Gold na 18 miesięcy za 89 zł

2. C+Gold z HBO na 12 miesięcy za 79 zł (otrzymałem po kilku minutach rozmowy i jawnym wykpieniem pierwszej oferty)

3. Universe+ z 6xC+ z HBO na 12 miesięcy za 69 zł (po kilku minutach, kiedy mówiłem o chęci zapoznania się z oferta konkurencji itp.)

 

Oczywiście do każdej z w/w ofert za MR Premium musiałbym doliczyć 20 zł.

 

Przyznam, że 3 oferta satysfakcjonująca (właściwie warunki te same jak obecnie), ale nie przyjąłem...do końca umowa jeszcze dużo czasu i liczę na kolejne "upusty" ze strony nc+. A, że rozważam inne oferty, to też fakt.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dostał ktoś ofertę żeby za wynajem dekodera z dyskiem płacić okrągłe 0PLN?

 

Umowa kończy mi się 31.08, wypowiedzenie wysłane z końcem lipca i zarejestrowane. Na chwilę obecną proponują mi Universe+ ze zwykłym dekoderem HD i multiroomem (na starych zasadach cyfy czyli z dwoma kartami) za 49PLN do tego opłata za dekoder 20PLN. O ile pierwsza opcja mi pasuje, to płacić 20PLN za dekoder nie bardzo - maks co mogę im dać do 5-10PLN

 

Ewentualnie jaki dekoder HD można było by kupić na rynku żeby nie płacić im po 20PLN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w czarnej du.... przy przedłużaniu umowy rodzicom.

 

Umowa do końca sierpnia, od początku lipca ataki nc+ telefonami z ofertą platinium za 109 i 99 zł :) hehe generalnie dostali zj.... za to ze mysla ze na głupiego trafili.

Wypowiedzenie umowy złożone do końca lipca, i dalej telefony z platinium za 109 zł ;) dzisiaj sie wkór.. i powiedziałem ze czytam fora, ze 2 miechy temu dostałem osobiscie universe z 6 c+ za 59 zł i nie ma problemu z taką oferta a wy mi mowicie ze nie ma takiej opcji.Dalej ida w zaparte z tym swoim platinium za 109 zł.

żenada !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu telefon z nc+ tym razem z pytaniem, dlaczego chce rezygnować, etc etc.

 

 

propozycja z ich strony dalej taka sama 49PLN za Universe+ z multiroomem i dopłata 20PLN za dekoder - na co sie nie zgodziłem. Dorzucił do tego filmboxy na pół roku gratis a potem decyduje co robię. Jak powiedział, Pace 500GB nie mogą mi zrabatować, na pytanie, aby zeszli 10PLN za kanały na opłatę za dekoder do tego ja dorzucam swoją dychę i wychodzi sumarycznie 60PLN - konstant stwierdził, że nie da rady.

 

Na jego pytanie czy się decyduję za kwotę 69PLN stwierdziłem, że na chwilę obecną nie jest to dla mnie interesujące, konsultant powiedział, proszę pamiętać "że chytry dwa razy traci", raz jeszcze stwierdziłem, że ta oferta jest nieinteresująca po czym konsultant podziękował i się rozłączył. No nic czekamy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...