Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie posiadam pakiet Kompakt na jednej umowie i pakiet Start na drugiej.chcialbym zamienic te dwie umowy na jedna z multiroomem.jutro wysylam wypowiedzenie bo po dwoch telefonach i ofertach nie widze innego rozwiazania.zaproponowal mi praktycznie to samo co widnieje na stronie w necie.kiedy mu oowiedzialem ze interesuje mnie to co napisalem wyzej powiedzial ze opcja z multi jest dostepna od pakietu Gold plus dekodery i naliczyl 119 zl.poza tym powiedzialem mu ze nie zamierzam placic dodatkowo za wszystkie C+ z racji ze mam je w obecnej ofercie w cenie.to mi powiedzial ze nie ma takiej oferty.powiedzcie mi co moge ugrac w moim przypadku.dodam ze nie licze na wysoki pakiet bo nie chce placic kokosow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ugrania masz UNIVERSE+6C+ +MR i jakiegoś deka w granicach 49-59zł. Coraz częściej pojawia się PLATYNA+MR+deki, tu koszt oscyluje kolo 100zł. Podstawa to wypowiedzenie i dużo cierpliwości. Dobre oferty pojawią się pod koniec okresu wypowiedzenia lub nawet po zakończeniu okresu podstawowego. Zachęcam do przejrzenia obecnego wątku lub wątku bezpośrednio dotyczącego migracji z Cyfry do NC+. Cofnij się 10 stron i będziesz w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, byłem na weekend u szwagra, on posiada N-ke. I mam do was takie pytanie, jak to możliwe że on płacąc 54PLN/mc posiada WPT + cała paczka Canal+ mu świeci i HBO HD również ?. A dekoder jaki posiada to nBox 500GB. Rozmawialiśmy to mówił że kiedyś dostał przy przedłużeniu WPT za 54PLN, a teraz jak doszło Canal+ to jest cały czas, a rachunek się nie zmienił. O HBO nie pytałem. Czy jest jakaś promocja dla N-kowiczów, czy jak to możliwe ? Pokazywał mi rachunek na telewizorze i płaci 54PLN/mc.

Pozdrawiam i proszę was o odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba zwariuje,dzisiaj 2 telefony

1.oferta którą wcześniej otrzymałem czyli Silver z 2 C+ za 64zł- odmówiłem. Konsultant pyta jaka mnie zadowoli oferta i dopiero wtedy zadzwoni, żeby mi nie zawracać głowy. Mówię Univers z 6+C za 59zł. Powiedział ok, jak będzie taka oferta to się odezwie, a za godzinę ....

2. Inny konsul natarczywy, że aż żygać się chce proponuje Silver za 64zł albo najwyższy pakiet za 99zł.Mówię nie, a on to Universe za 49zl bez C+. Odmówiłem to mi zaczął grozić że już nikt się do mnie nie odezwie bo ostatnia oferta i jak nie to proszę zwrócić dekoder, masakra .... Kolejny raz zaznaczali że universe z 6C+ jest tylko dla abonentów którzy mają npremium...

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem wypowiedzenie pod koniec czerwca, bo umowa mi się kończy 31 sierpnia. Już 2 dni po złożeniu wypowiedzenia bombardowali mnie telefonami. Też w kółko te same oferty. Po ostatniej rozmowie z Panią kompletna cisza, a minęło już ponad 2 tygodnie. Ciekawe czemu już nie dzwonią. Czasu jeszcze dużo zostało, ale trochę to podejrzane. Najwyżej sam zadzwonię we wrześniu z pytaniem, gdzie oddać dekoder. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiler, jestem w podobnej sytuacji. Myślę, że pod koniec sierpnia znowu się zacznie;)

Póki co siedzę cicho, żeby nie sprawiać wrażenia, że mi zależy;) Chociaż jestem w tej komfortowej sytuacji, że tak naprawdę to .... chyba mi nie zależy. :D

Ewentualne konsekwencje rezygnacji pojawią się jedynie ze strony mojego 3 synka, bo ... będzie no more minimini :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forowiczów mam mały dylemat, posiadam NN na karte HD opłacone trzy pakiety do połowy września czy jest możliwość migracji bezpośrednio do nc+ czy najpierw trzeba migrować do N na abonament, i czy jest szansa po migracji na wszystkie canal+.Dzieki za info pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiler, jestem w podobnej sytuacji. Myślę, że pod koniec sierpnia znowu się zacznie;)

Póki co siedzę cicho, żeby nie sprawiać wrażenia, że mi zależy;) Chociaż jestem w tej komfortowej sytuacji, że tak naprawdę to .... chyba mi nie zależy. :D

Ewentualne konsekwencje rezygnacji pojawią się jedynie ze strony mojego 3 synka, bo ... będzie no more minimini :/

 

Heh, jestem w identycznej sytuacji (tylko synek ma 4 lata :)) no i mi się jeszcze nie chciało wysłać wypowiedzenia, ale zrobię to w tym tygodniu.

Aha, napisałem mail'a żeby nie dzwonili do mnie ciągle z tą samą ofertą, bo i tak jej nie zaakceptuję (Platinum+HBO+Pace 500 GB za 99 PLN).

W sumie w Polsacie też jest trochę programów dla dzieci, często są te same bajki co w minimini, więc tragedii nie będzie, a oferta jakoś bardziej userfriendly ;).

Jest jeszcze druga opcja - wezmę ofertę dla nowych klientów jako nowy abonent - jakoś ta oferta bardziej mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zmigrowałem do nc+. Dotychczas proponowano mi Univers za 49 PLN lub Platinum za 99PLN. Dzisiejsza oferta to Silver wraz z pozostałymi kanałami C+ za 69 PLN. Oferta może szału nie robi, ale spełnia moje oczekiwania. Wcześniej miałem tylko WPT za 48 PLN. Wszystkie C+ już świecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Inny konsul natarczywy, że aż [beep]ć się chce proponuje Silver za 64zł albo najwyższy pakiet za 99zł. Mówię nie, a on to Universe za 49zl bez C+. Odmówiłem to mi zaczął grozić że już nikt się do mnie nie odezwie bo ostatnia oferta i jak nie to proszę zwrócić dekoder, masakra... :evil:

[beep] i prostak. Ja bym mu powiedział - nie strasz, bo się zesr... i słuchawa!

Na przyszłość dzwoń z pytaniem gdzie masz oddać cały ten bałagan. Masz jak w banku gwarantowane super oferty, jedyne i specjalnie przygotowane tylko dla Ciebie... :lol2:

Tylko musisz być twardy. Rezygnujesz i już. Na pytania dlaczego, mówisz że nie mają dla Ciebie sensownej oferty i już jesteś zdecydowany. Jak się nie uda, w co wątpię, to możesz dzwonić jeszcze raz, i jeszcze raz, i jeszcze raz... ;)

Na forum ze świecą szukać takich, co oddali sprzęt i odeszli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czekałeś na tą ofertę o ile zostało ci do końca umowy?Czy proponowali Ci początkowo również Silver z 2 C+ za 64zł?

 

Dotychczasową umowę miałem do końca sierpnia. Wypowiedzenie złożyłem pod koniec kwietnia. Z pierwszymi ofertami dzwonili już w maju, w czerwcu proponowali to samo + paczka Filmboxów. W lipcu chyba nie miałem ani jednego telefonu od nich... Teraz początkowo też proponowano mi Univers + paczka Filmboxów, ale nie interesowała mnie taka oferta, przedstawiłem swoje oczekiwania i taką ofertę mi zaproponowano. Gdybym jeszcze poczekał pewnie można by ugrać coś dodatkowo, ale nie zależało mi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od dziś mam jeszcze większy dylemat WaletPik pisałeś ze N już niema, po kilku telefonach do nc+ miły pan podał Mi oto taki numer do NN na Karte HD *71 81 91 i o dziwo zostałem poinformowany, że mogę przejść na abonament KONFORT HD nawet już dziś, tylko powiedział że z tej oferty nie Mogę migrować do nc+, dziwne kilkadziesiąt stron wstecz podobno komuś się udało. Pozostaje wykorzystać kasę do zera tuner zostawić jako DVB-T na działkę i wziąć nowe pudełko od nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam obecnie canal+optimum hd za 62zl z opcja hd optimum promo za 0zl, pace pvr 500gb za0zl i multiroom za 0zl razem 62 zl

 

interesuje mnie co najmniej silver plus 6C+ plus MR 2 karty Cameleon plus 2x PVR Pace 500gb i tu mam pytanie bo już dzwonili i mówią ze w nc+ nie można mieć dwóch pace'ow 500gb ze niby najpierw mam pójść do cyfry płacić za niego 20zl i potem zmigrować oba do nc+, czy to tak się robi i za ile taki pakiet mogę śmiało negocjować

 

dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

panie regenwalde, sugeruje pan, aby kolega Ukassiu18 walczył o pakiet UNIVERSE+6C+ do tego multiroom oraz wymiana dekodera za maksymalnie 69 zł, jeśli się nie mylę. Oczywiście ze swojej strony ja życzę jak najbardziej owocnych negocjacji, z tym że sporo może zależeć od tego jaki pakiet pan Ukassiu18 posiadał do tej pory, oraz jaki uiszczał abonament (takie wyciągam wnioski z tego co NC+ proponował moim znajomym o różnych pakietach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma pan racje panie erloht ja też życzę wszystkim owocnych negocjacji od dawna czytam to forum i niektórzy według mnie piszą to co niektórzy chcieli by usłyszeć, fajnie jak komuś się uda ale każdy przypadek jest inny, Ja też kilka razy prosiłem o rade i nie dowiedziałem Się nic, dopiero telefon do konsultanta rozwiał Moje wątpliwości ,przypuszczam ze od rad Forowiczów mógłbym walczyć o platyne za połowe ceny ,takie są Moje spostrzeżenia pozdrawiam wszystkich Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...