Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów i ... być może koleżanki ;)

Dzisiaj kolejny telefon z ICA z potwierdzeniem zarejestrowania wypowiedzenia i kolejną, wesołą ofertą. Na pytanie co by mnie interesowało odpowiedziałem, że skądinąd wiem, że oferta UNIVERSE + 6C+ (na razie bez podawania ceny) jest do wytargania 8) Po konsultacji z przełożonym uzyskałem odpowiedź, że niestety ... i tu padło bardzo ważne moim zdaniem stwierdzenie cyt. "ta oferta UNIVERSE z paczką C+ jest dla pana niedostępna" :> . Oznacza to ni mniej ni więcej, tylko to że oferta jest konsulom znana i z jakiegoś powodu niektórym oferowana a niektórym nie. Pewnie zależy to od ilości czasu pozostałego do końca umowy lub, co gorsza humoru konsula :roll:

Tak czy inaczej na dzień dzisiejszy zaoferowano mi PLATINUM za 99zł + HBO za 0zł. O czas umowy i MR już nie pytałem. Podziękowałem.

.... czekam...... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

wypowiedzenie wysłane , umowa do końca lipca. Miałem w N WPT+NPremium+HBO za 59 zyla a teraz mam Universe+ 6xC+ + HBO na pół roku, umowa na 12 miechów też za 59 zyla. Duzych targów nie było to była druga rozmowa. Chyba rzeczywiście N-kowicze maja duuuzo lepiej

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Udało się komuś uzyskać pakiet

"Canal+Gold + HBO" :?::?:

to jest pytanie z podtekstem może ktoś się domyśli o co mi chodzi :D

to wcale nie ma tak wyglądać

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał taką sytuację, że złożył wypowiedzenie ponieważ kończyła się umowa (30 czerwca br.) i nie zmigrował tylko przedłużył umowę w n? Kolega mnie właśnie poinformował, że zamiast migracji dostał, jak się teraz okazuje WPT+nPremium (czytaj: 6xC+)+HBO na czas nieokreślony (3 m-ce wypowiedzenia). Umowę przedłużał w czerwcu jeszcze, a o zaistniałej sytuacji dowiedział się po telefonie w związku z nie działaniem nc+Go. Jak się okazuje dalej będzie klientem n a nie nc+ i dlatego nie ma pełnego dostępu do nc+go (3h na dobę tylko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam słownie do dziś. Nie czekając na telefon od nich (a zostawiłem numer pierwszego dnia jak się pojawiła plansza nc+) napisałem maila, że chciałbym universe/silver +6c+ + MR za 60-70 zł. Oczywiście wcześniej wysłałem list z rozwiązaniem umowy - wypowiedzenie zarejestrowane. Wczoraj telefon od konsultanta - jak powiedział, dokładnie to, co chcę w mailu i za 69 zł na rok (Platinum, bo tam są wszystkie C+). I wydawało się spoko, ale jak zaczął czytać, to nie ma MR. Co się okazuje - mógłby mi dać MR ale na koncie abonenta w APS można zrobić tylko jedną akcję w ciągu jednego dnia. Więc nie może mi dać MR - albo może MR dać, lecz na jeden dzień, bo moja umowa od jutra będzie rozwiązana. Przyznał konsultant, że gdyby zadzwonił dzień wcześniej to można było mi dać to co chciałem plus MR... Nie zgodziłem się na to platinum. I powiedziałem, by ktoś do mnie 1. sierpnia zadzwonił - bo moje oczekiwania są znane, w sumie zostały zaakceptowane, w systemie ponoć też jest to zapisane - i wtedy od razu się dogadujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he,he... tzw. szemrane towarzystwo z nc+ robi bokami.

Jeszcze kilkanaście dni temu stawiali na swoim.... no cóż, plany, plany nie wyrobione. Wczoraj telefon z ich strony: (mimo, że do końca umowy jeszcze trochę czasu) zgodzili się łatwo na nasze stawiane wcześniej warunki. 29zł/mc za Komfort (zjazd z Kompakt za 44 zł)ze stara karta.

Abonent zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj telefon od konsultanta - jak powiedział, dokładnie to, co chcę w mailu i za 69 zł na rok (Platinum, bo tam są wszystkie C+).

To że dostaniesz 6x Canal+ wcale nie oznacza że to będzie pakiet Platinum. Teraz nawet do Universe dorzucają 6 Canal+. Platinum to także serwisy VOD (C+ VOD, nSeriale, Prapremiery i serwisy netVOD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Umowę miałem do końca lipca. Wypowiedzenie wysłane z zachowanym 30 dniowym terminem.

 

Dzisiaj otrzymałem następującą ofertę :

1) Pakiet Universe+

2) Wszystkie kanały C+

3) multiroom

 

69zł/mc + jednorazowa 199zł media box i 49zł Box+

 

Migrowałem z n posiadany wcześniej miałem wszystkie pakiety tematyczne za 59zł/mc

 

Jestem zadowolony bo to chciałem :)

 

pozdrawiam i życzę wytrwałości i trzymać się do końca tego co się oczekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

miałem umowę do końca lipca, pod koniec czerwca poszło wypowiedzenie. płaciłem N- 54zł (bez n-premium)

cały miesiąc dzwonili, namawiali, pakiety i ceny z kosmosu, w końcu tydzień temu padło: silver - 49zł

od dzisiaj wszystko chodzi tak jak było ustalone.

pozdrawiam wytrwałych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj telefon od konsultanta - jak powiedział, dokładnie to, co chcę w mailu i za 69 zł na rok (Platinum, bo tam są wszystkie C+).

To że dostaniesz 6x Canal+ wcale nie oznacza że to będzie pakiet Platinum. Teraz nawet do Universe dorzucają 6 Canal+. Platinum to także serwisy VOD (C+ VOD, nSeriale, Prapremiery i serwisy netVOD).

 

Mając pakiet który posiadam w stopce, mam dostęp do C+ VOD za free. Nic ciekawego szczerze mówiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
............ warta uwagi byłaby Seriale+ gdyby seriale były z mniejszym opóźnieniem i w HD.

You have right this is also my opinion :wink:

 

@regenwalde widocznie miałeś farta i działa ci "Canal+Vod" albo masz namiary na dobrego konsula :wink:

29.04.13 migration :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, tak się tylko pytam, bo natworzyli tych wariantów migracji tyle że chyba sami się już w nich gubią. Dlatego warto ustalić konkretne szczegóły bo coś czuję że w kolejnych miesiącach mogą nas spotykać różne "niespodzianki". U mnie już jedna była, bo zapomnieli do konta abonenckiego przypisać HBO i mi zgasło, ale na szczęście w jeden wieczór poprzez mejle do doradców z forum nc+ sprawa została wyjaśniona. Ale wcale się nie zdziwię jak w kolejnych miesiącach znów coś ciekawego się wydarzy ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...