Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz sobie ustawiać TWIN ale to Ci nic nie da jak masz pojedynczy konwerter zamontowany , żeby nagrywać jeden program a oglądać drugi to musisz mieć poprowadzone dwa kable antenowe do dekodera z konwertera TWIN , jeśli masz doprowadzony jeden kabel antenowy do dekodera to możesz nagrywać i oglądać w tym samym czasie tylko kanały z jednego transpondera . Zrozumiał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Hej ludzie czy właczyli Wam już canal+ ???

Ja miałem mieć od 1 maja a tu nic???

Pisze do nich a oni mi odpisują że takie kanały nie widnieją na moim koncie abonenta.

Tak to jest z ich migracjami, maja tam taki [beep] że jak zwykle nikt nic nie wie!!!

 

Mi włączyli zaraz po rozmowie telefonicznej 6C+ a HBO wieczorem.

Trzeba było poprosić potwierdzenie oferty na meila. Złóż reklamację jak miałeś mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] nie chce mi się wierzyć, że tylko jak lubie filmy w dźwięku kinowym i z napisami [...]

Pocieszę Cię, jest nas przynajmniej dwóch :smile: . Tak się jednak składa, że większość preferuje lektora. Nawet ta z kinem domowym. :?:

 

Spróbuj zadzwonić na infolinię i wybierz pomoc techniczną. Możliwe, ze uzyskasz jakąś informację.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za pomoc i porady!. Niestety po dzisiejszym telefonie do nc okazalo sie że konsultant wprowadzil mnie w bład tzn. Dzis pan powiedział że mając wcześniej goły świat hd nie mogę mieć paczki uniwerse + wszystkie canal+ za 59zl. Choć przy podpisywaniu umowy pytałem o to chyba ze cztery razy. Musze pisać reklamacje no i zminic temat forum na oszukani przez konsultantów.

 

Dziwne jest to ze dzwoniąc do nich 2.05 jeszcze twierdzili że wszystko ok przesłali uprawnienia i bedzie działać, dzis zmiana: MA PAN TYLKO 2 RAZY FAMILY I NIE MOZLIWY JEST 6X CANAL PRZY GOŁYM SWIAT HD

No to niezła jazda!!! mi też nie chcą właczyc canal+.

Co innego mówią przez telefon a co innego później robią. :crazy:

 

Napisałem reklamacje zobaczymy co odpowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może wszyscy co mają problemy z włączeniem pełnej paczki canal+ napiszą z czego migrowali i na co?

Czy problemy mają tylko golasy z WPT migrujący na universe +6xC+?? Warto to uściślić gdyby Julian znowu coś kombinował.

Mi w sumie konsultant powiedział że dla takich "golasów" sam nim byłem jedyna opcja oprócz platyny to silver z 6xC+. Jak pytałem o universe z c+ że ludzie podostawali to on na to że owszem ale wcześniej trzeba było mieć pakiet npremium.

"Niezły bajzel tam maja w tym swoim archeo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

NKa Filmowe HD 89pln :

NPremium,

HBO

FILMBOX

 

Po migracji :

 

Canal + Gold za 89 zl na 12 m-cy :

6xCanal +

HBO

Filmbox

nSeriale

netvod konto podstawowe

RedlightHD na 6 m-cy za 0 zl (bonus)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dale nie nagrywa nie wiem co mam zrobić aktualizacja dekodera zrobiona i ustawienia fabryczne też przywrócone plus zmiana na pojedynczy

 

teraz dałem nagrywania na 19 30 na tvp 1 a ogladam canal plus sport i 19 30 wyskakuje komunikat i dwa wyjścia ok - to przerwanie i przerywa A to wyjscie że nagrywac dalej ale tylko wywala mnie na program tvp 1 i nie moge przejść na inny program który chcę oglądać i konic nagrywania o co tu chodzi?

 

Czy jak dam na podwójny w ustawieniach bedzie lepiej czy nie?

 

ale jak chcesz dalej nagrywać to możesz tylko oglądać kanał który się nagrywa a nie tvp 1 i canal + sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem do nc z n mając tzw.goły pakiet. Świat hd bez n premium-zaproponowano mi universe+ 6x canal -nistety świeci tylko family/2. Konsultanta pytałem kilkukrotnie czy wszystkie canale mam gwarantowane-potwierdził. Na tą chwilę czekam na rozpatrzenie reklamacji. Trudno mi pojąc jak można tak traktować klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żenujące negocjacje migracyjne...obawy czy nie zostałem oszukany przez konsultanta...koledzy z forum trzymający kciuki za ryzykanta...potem złość, płacz, lament i składanie reklamacji...nowa definicja rozrywki wytacza wciąż nowe standardy. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

muszą zacisnąć teraz pasa, taki odpływ abonentów, darmowy maj, kara 11 mln, naskładało się tego trochę, osoby odpowiedzialny za te straty - ciekawe czy poniosły konsekwencje swoich nieroztropnych, aroganckich i nikompetentnych decyzji..? sporo ich to kosztuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e..tam sporo. nawet odplyw 150k z calej bazy to pstryczek w nos, ta kara podobnie...11mln.. to moze kwota jaka przeznaczyli na reklamy wciagu ostatniego polrocza!!! smieszna kara jak na takiego molocha... nie mowiac kiedy oni..i czy wogole zaplaca. Cyfra za jakas glupote z rachunkami dostala prawie 4mln kary ze dwa lata temu i chyba do tej pory UOKiK sie z tym buja. Ta kara jest symboliczna i ma raczej znaczenie w negaywnym PR i raczej nie przeklada sie na relatywna kara!

O kaze to byloby mozna mowic od jakis 50+ mln i jak rzeczywiscie ja by zaplacili a nie przez najblize lata sie beda prawnicy tylko cieszyc i przepychac w sadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcieliście Universe to go dostaliście za 49-69 zł ,a że nie ma canalu mówi się trudno , dlaczego ja mam za to samo płacić 99 zł ,gdzie ja mam cyfrę . Zrozumcie w końcu tu jest Polska tu nigdy nie ma nic za darmo

Nie zgodze się z Tobą-nie prosiłem się o pakiet universe+ canale plus w cenie 49 lub tam 69 tylko takie oferty proponują sami konsultanci a jakie to ma pózniej konsekwenje to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ ma w sumie około 2,5 mln anonentów. 11 mln kary daje raptem około 4,40 zł na abonenta. Czyli w każdym miesięcznym abonamencie każdy abonent zapłaci za to w skali roku około 37 gr. Ta kara ma wymiar wyłącznie wizerunkowy.

 

Jeśli chodzi o brak reklam, to po pierwsze kampanie reklamowe nie trwają długo. Po drugie rzeczywistość przerosła oczekiwania zarządzających tą firmą. Niekt nie spodziewał się aż tak wielkiego ,rozgłosu. Ta fuzja miała być wielką rzeczą wg. Pana Miszczaka, ale nie spodzeiwał się, że aż tak wielką. Dlatego nie ma sensu wydawać pieniędzy na reklamę, skoro o firmie i tak wszędzie głośno. A że niekoniecznie dobrze? Nieważne, co mówią, ważne, że mówią. To cytat z elementarza celebryty.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko mam do Was bo poczytałem trochę już forum ale jakoś nie mogę znaleźć nigdzie informacji które mnie interesują.

 

Czy jeśli wynegocjuję sobię ofertę Universe+ + 6xC+ za 54/59 zł to:

 

1) da radę wynegocjować sobie dodatkowo nc+GO za 0 zł?

 

2) dekoder który mam na wynajem z C+ muszę wymieniać na nowe dekodery nc+? Jesli tak to czy w tej ofercie dostanę go na wynajem za 0 zl?

 

Będę wdzięczny za odpowiedzi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...